Witaj
Gość

Wątek: Problem na Nightmare  (Przeczytany 1759 razy)

  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Problem na Nightmare
« dnia: Kwiecień 28, 2007, 10:44:26 pm »
Konkretnie chodzi o niezbyt prawidłowe działanie Soul Shotów i Spirit Shotów. Podczas expienia czy PvP często zdaża się sytuacja w której przestają działać na krótki okres czasu(6-10 uderzen) co niewątpliwie utrudnia sytuacje. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, czy któs oprócz mnie ma podobną sytuacje ?? Dodam, że na Dragon nie mialem takich problemów...

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2007, 12:12:44 am »
Jest to wina lagow jak dobrze pamietam. Poprostu bardzo duzo osob przebywa na serwerze ktory nie daje rady obsluzyc wielu zbyt wielu zadan w danym momencie. Jak sie orientuje ale moge sie mylic to Dragon ma troche lepszy Hardware. Poprostu pograj w nocy kiedy jest mniejszy ruch na serwerze to bedziesz mogl spokojnie expic:) pozdrawiam
I could tell my friends,
But I thjink I'll find another way
To catch myself another day
In the roadblocks that I've found
So I have to gather up my mind
Bits and pieces hard to find
If it moves, it will come around


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2007, 05:25:06 pm »
Bardzo denerwują te zacinające się SS...Najlepiej daj sobie je na pasek i klikaj na nie, tak jak w tych czasach kiedy nie było auto SS :D.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2007, 09:59:46 pm »
Żeby nie zakladac nowego tematu: kolejnym poważnym problemem sa złodzieje. Konkretnie cwaniaczki którzy najpierw piszą czy nie chcialbyś miec duali+++ lub innej broni, potem daja party i zaprowadzają w odludne miejsce. Potem każą wyrzucać bron i pisac jakąś magiczna formułke dzieki której niby duale ci sie enhantna na ++. Nie dajcię sie nabrać !! To zwykla sztuczka przewaznie tacy złodzieje mają ustawiona opcje random i przy wyrzucaniu jest szansa że twoja ukochana broń wpadnie w ich parszywe łapska. To jest przestroga więc jakby kogoś tak próbowali oszukac to nie dajcie się wrobić! Do tej pory znalazłem dwóch takich: SzuperMarket i Csistry więc jakby do was pisali w sprawie lepszej broni to nie dajcie się nabić w butelke.
Pozdro

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2007, 06:02:49 pm »
Żeby nie zakladac nowego tematu: kolejnym poważnym problemem sa złodzieje. Konkretnie cwaniaczki którzy najpierw piszą czy nie chcialbyś miec duali+++ lub innej broni, potem daja party i zaprowadzają w odludne miejsce. Potem każą wyrzucać bron i pisac jakąś magiczna formułke dzieki której niby duale ci sie enhantna na ++. Nie dajcię sie nabrać !! To zwykla sztuczka przewaznie tacy złodzieje mają ustawiona opcje random i przy wyrzucaniu jest szansa że twoja ukochana broń wpadnie w ich parszywe łapska. To jest przestroga więc jakby kogoś tak próbowali oszukac to nie dajcie się wrobić! Do tej pory znalazłem dwóch takich: SzuperMarket i Csistry więc jakby do was pisali w sprawie lepszej broni to nie dajcie się nabić w butelke.
Pozdro

lol, wtedy można po prostu na takich złożyć raport, a przynajmniej postraszyć :) Mogę pokazać wam fragment mojej rozmowy z takowym dwarfem (z pamięci, nie pamiętam też nicku osoby), czyli jak należy postąpić 8) :P (joke)

NiePamiętamNicku: Hi
Soulern: hi?
NPN: Do you want to enchant your SOES to +16? I know a bug
("NPN chce dać ci party" itd.)
("NPN dołączyła do party")
NPN: follow me
(poszliśmy gdzieś na odludzie - co prawda w giran, ale zawsze)
NPN: now drop your weapon here
Soulern: pfff...
NPN: ?
Soulern: hahahahahahahahahahaha
Soulern: hahahahahahhahahah
Soulern: haaahahahhhahha
...
...
...
Soulern: hahahah
NPN: omg
Soulern: I can report you now, do you know?
Soulern: n00b
(W końcu doszło do sytuacji, gdy rzeczywiście najwyraźniej NiePamiętamNicku[NPN] się przestraszyła, cośtam zagadała po - bodajrze - hiszpańsku i pojawił się komunikat:)
You have expelled from the party.

^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2007, 07:46:13 pm »
Żeby nie zakladac nowego tematu: kolejnym poważnym problemem sa złodzieje. Konkretnie cwaniaczki którzy najpierw piszą czy nie chcialbyś miec duali+++ lub innej broni, potem daja party i zaprowadzają w odludne miejsce. Potem każą wyrzucać bron i pisac jakąś magiczna formułke dzieki której niby duale ci sie enhantna na ++. Nie dajcię sie nabrać !! To zwykla sztuczka przewaznie tacy złodzieje mają ustawiona opcje random i przy wyrzucaniu jest szansa że twoja ukochana broń wpadnie w ich parszywe łapska. To jest przestroga więc jakby kogoś tak próbowali oszukac to nie dajcie się wrobić! Do tej pory znalazłem dwóch takich: SzuperMarket i Csistry więc jakby do was pisali w sprawie lepszej broni to nie dajcie się nabić w butelke.
Pozdro
Moze to urazi kogos... ale nawet to moze dobrze, trzeba czasem takiego kubla zimnej wody na glowe xD

Trzeba byc SKONCZONYM KRETYNEM I JELOPEM zeby sie dac naciac na taka omfg ownage sztuczke... zawsze mnie zastanawia skad sie biora debile ktorzy traca w ten sposob swoje itemki... tylko znalesc i zastrzelic >.>


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2007, 11:09:53 pm »
Mnie nie orąbali :P Ale zawsze mamy z kumplem polewke z takich ciot :P Zawsze każdy z nas pisze jak jakis złodziej tego typu próbuje nas okraść i sie brechamy;P Piszemy jak nas zachęcaja itp a potem jedziemy po nich jak po tanich dziwkach :P Wówczas taki złodziejaszek peka i pisze jakies bzdury :p Wczoraj np jeden z takich pisał ze chce mnie zabić, no to wyszedłem i czekałem na niego to do teraz sie nie doczekałem :P Ale moim zdaniem mogliby wymyslic cos nowszego bo taka amatorszczyzna to chyba tylko na jakiś tepaków zadziała

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2007, 09:10:21 am »
ma pytanie. daje nm serwer razy 30x i daje ok i nic sie nie dzieje nie wchodzi mi na ten serwer. co sie dzieje??? prosze o pomoc natychmiast.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Problem na Nightmare
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2007, 03:48:35 pm »
tyle razy było omawiane jak serwer nie działa to albo robią update albo odświeżają system . Nigdy się tego nie nauczycie tylko za każdym razem serwer nie działa pomocy .Boże poczekacie trochę a wszystko będzie jak dawniej .Pograjcie sobie w jakąś inną gre nie tylko L2