Witaj
Gość

Wątek: Usuwane konta  (Przeczytany 2500 razy)

  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Usuwane konta
« dnia: Listopad 02, 2007, 10:14:59 pm »
Sorka za zakladam nowy watek ale nie wiem gdzie to umiescic ;/ Nie wiem czy wiecej osob czy tylko ja odczulo skutkirobionych czystek na servach. Jesli ktos by wiedzialby cos wiecej na ten temat to prosilbym o info. Nic nie robilem zadnych przekretow a dzisiaj kolo godziny 19 moje konto zostalo usuniete;/ Zalamka x3 DA 73+ poszedlll


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2007, 12:02:54 pm »
jeśli nie masz bana to odzyskac konto możesz przy pomocy kodu (nie pamiętam jak się nazywa), który powinno się dostać po rejestracji zgłoś to adminowi daj kod i konto możesz odzyskać :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2007, 01:26:16 pm »
on ma account remove za RZEKOME uzywanie jakis botow (co nigdy nie mialo miejsca)

chodzi tu o odzyskanie konta po czyms takim, a nie brak hasla czy cos takiegoo


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2007, 03:27:09 pm »
Oddbanownie kosztuje 49cr = 49$


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2007, 03:29:53 pm »
Jezeli stwierdza na abyssie ze mialo miejsce jakiekolwiek uzywanie botow to usuwaja konto na stale, nic sie nie da zrobic, zadne prosby uzasadnienia nie pomoga, poprostu musisz sie z tym pogodzic. Beatronix mial bota i usuneli mu konto i nic juz nie pomoglo... Przykro ale taka prawda:(

PS: Sprawdz na stronie abyssa w wiezieniu, tam napewno pisze czy masz bana czy usuneli tylko trzeba wpisac login konta:)
AyGo


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2007, 04:49:47 pm »
Jezeli stwierdza na abyssie ze mialo miejsce jakiekolwiek uzywanie botow to usuwaja konto na stale, nic sie nie da zrobic, zadne prosby uzasadnienia nie pomoga, poprostu musisz sie z tym pogodzic. Beatronix mial bota i usuneli mu konto i nic juz nie pomoglo... Przykro ale taka prawda:(

tylko ze to ze Dark Ava uzywa bota, stwierdzil =GM=AntiBOT, pousuwal konta tak wieeeelu osobom, ktore nic nie zrobily, wystarczy sporzej w News from jail ... nie wazne na jakich ratach. ludzie na ruskim forum sie wyklucaja ale poki co nic to nie daje :/

a konto da sie przywrocic, nawet gdy pisze account remove, tylko musza chciec lub trzeba miec dowody na swoja niewinnosc

sa osoby ktore juz odzyskaly tak konta
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 04:51:42 pm wysłana przez johnq »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2007, 10:12:20 pm »
Na samym poczatku gry na x7 ten sam glupi GM zbanowal mi pol klanu za rzekome boty a ludzie nigdy na tym servie nie wiem czy w ogole nie botowali, wiedzieli o konsekwencjach wiec glupi nie byli. Mnie tez zbanowal dwarfa a byl na dualu i kolega robil ssy...moze zbyt szybko naciskal myszka i stwierdzili ze bot tylko tak moze klikac ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 14, 2007, 04:03:29 pm »
a jeżeli nie będę konta długo używał to usuną ?? a moze ktos by sie zaopiekowal i zrobil za mnie 3rd na x300 ^^    :elf_5_1:



YEAH TO MÓJ 100 POST I 3 GWIAZDKA


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 14, 2007, 06:22:36 pm »
a jeżeli nie będę konta długo używał to usuną ?? a moze ktos by sie zaopiekowal i zrobil za mnie 3rd na x300 ^^    :elf_5_1:



YEAH TO MÓJ 100 POST I 3 GWIAZDKA

nie usuna  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 14, 2007, 06:36:47 pm »
a jeżeli nie będę konta długo używał to usuną ?? a moze ktos by sie zaopiekowal i zrobil za mnie 3rd na x300 ^^    :elf_5_1:



YEAH TO MÓJ 100 POST I 3 GWIAZDKA

nie usuna  :P

no jeden + przynajmniej....no ale nawet nie wiem jak szybko zarobic na am moze byc nawet bez sa ja chce tylko AM :))i ewentualnie 3 rd


Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2007, 08:16:50 am »
a jeżeli nie będę konta długo używał to usuną ?? a moze ktos by sie zaopiekowal i zrobil za mnie 3rd na x300 ^^    :elf_5_1:



YEAH TO MÓJ 100 POST I 3 GWIAZDKA

nie usuna  :P

no jeden + przynajmniej....no ale nawet nie wiem jak szybko zarobic na am moze byc nawet bez sa ja chce tylko AM :))i ewentualnie 3 rd


Z oficjalnych informacji wynika, ze 90 dni nielogowania sie na danej postaci = kasacja
W ten sposob stracilem jedno z kont - fakt nic ciekawego tam nie bylo, ale zalogowac sie juz nie moge.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2007, 09:23:42 am »
oj to mam problem zaopiekuje sie ktos i porobi questy na rd ??? XD


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Usuwane konta
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 18, 2007, 11:28:05 am »
Jezeli stwierdza na abyssie ze mialo miejsce jakiekolwiek uzywanie botow to usuwaja konto na stale, nic sie nie da zrobic, zadne prosby uzasadnienia nie pomoga, poprostu musisz sie z tym pogodzic. Beatronix mial bota i usuneli mu konto i nic juz nie pomoglo... Przykro ale taka prawda:(

PS: Sprawdz na stronie abyssa w wiezieniu, tam napewno pisze czy masz bana czy usuneli tylko trzeba wpisac login konta:)


=GM Antibot= to maszyna nie człowiek więc może sie pomylić.
I tak właśnie było w moim przypadku usunęli mi konto z 3 postaciami za złamanie reguły 3.1 czyli za używanie programów zakazanych tzw. bootów. Oczywiście ich nie używałem. To nie prawda, że konto jest stracone napisałem na adres [email protected] grzeczne zapytanie czy gra na dualu, co akurat miało miejsce a nie jest zabronione na abyssie i uruchomienie update na włączonej grze mogło spowodować błędne odczyty =GM Antibot= i błędne skasowanie mojego konta.
Następnego dnia dostałem odpowiedź, że zostanie sprawdzone to ręcznie.
Kolejnego dnia już normalnie grałem i śmigam do dziś na tym koncie.
Więc jak wam niesłusznie zablokują konto warto się grzecznie odwołać a zapewniam, że odzyskacie konto.

Ps. Zakładanie wątku na forum abyssa i tam domaganie się sprawiedliwości nic nie daje, nie róbcie tego.

Powodzenia  :D

W razie problemów zapraszam na stronę mojego klanu
www.darknessangelsclan.fora.pl

Jeśli szukacie dobrego klanu z dobrą zabawą również zapraszam