Witaj
Gość

Wątek: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl  (Przeczytany 17665 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 04, 2008, 06:07:44 pm »
Cytuj
(więcej rosyjskich graczy na na offie, niż na privach, ich jest masa wszędzie, a przecież to biedniejszy naród...),

Nie mam zamiaru popierac zadnej strony z tego konfliktu, lecz chcialem wypowiedziec sie na temat tego zdanie ktore jest błedne w całej swej okazalosci. W Rosji mieszka najwieksza ilosc multimiliarderów z całego świata, ale jednoczesnie jedna z wiekszych zgrupowan ludzi biednych (mam tu na mysli ludzi ktorzy zyja ponizej poziomu zycia ktorego potrzebuje czlowiek), w Rosji brakuje grupy ludzi ktorzy naleza do średniej klasy czyli jednej z najliczniejszych grup jezeli nie najliczniejszej grupy spolecznej w naszym kraju wiec nie ma co porownywac tych dwoch narodow !

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 06:12:35 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 04, 2008, 07:17:47 pm »
Cytuj
(więcej rosyjskich graczy na na offie, niż na privach, ich jest masa wszędzie, a przecież to biedniejszy naród...),

Nie mam zamiaru popierac zadnej strony z tego konfliktu, lecz chcialem wypowiedziec sie na temat tego zdanie ktore jest błedne w całej swej okazalosci. W Rosji mieszka najwieksza ilosc multimiliarderów z całego świata, ale jednoczesnie jedna z wiekszych zgrupowan ludzi biednych (mam tu na mysli ludzi ktorzy zyja ponizej poziomu zycia ktorego potrzebuje czlowiek), w Rosji brakuje grupy ludzi ktorzy naleza do średniej klasy czyli jednej z najliczniejszych grup jezeli nie najliczniejszej grupy spolecznej w naszym kraju wiec nie ma co porownywac tych dwoch narodow !


Ja co chwile na uczelni slysze od wykladowcow narzekania na brak silnej klasy sredniej w Polsce. :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 08, 2008, 12:02:45 am »
IFC pierwszy raz slysze o tym klanie, ach "polska scena" l2.
z Twojej wypowiedzi moge wywnioskowac tylko, ze chciales pokazac jaki jestes fajny (no bo w koncu na retailu grasz...) tymczasem udowodniles tylko jakim ignorantem jestes. Nawet jesli nie masz nic do czynienia z prv serwerami/ brzydzisz sie nimi itp. to co jak co ale o takim klanie jak IFC powinienes slyszec
/keep failing

Ludze poza polska znaja takie ally/klany jak IC/Uprising/FOB/RK/X/IA/LL ect bo to one tak naprawde rozpromowaly L2, polska sie nie liczy.
nazwijcie mnie n00bem, niemniej jednak po tych wyzwiskach prosze o argumenty. Czemu Wy sie tak podniecacie Uprising? slyszalem zachwyt wielokrotnie, postanowilem sciagnac (ufff, ponad 850mb).
Moim zdaniem poziom jaki reprezentuje Uprising to dokladnie to samo co IFC (albo na odwrot - IFC to to samo co Uprising, wuteva). Wygladalo to mniej wiecej tak: dorwac S grade, dorwac epic jewele, zrobic sklad wc, bd, sws, bishop, 5x archer i kosic. Czym to sie rozni od IFC? frapsa tego przeklatkowalem (dzisiaj nie mialem czasu za bardzo - ogladalem go niecale 10min zamiast 26), montaz jest genialny bez 2och zdan (tutaj niestety, ale nawet Phyro sie chowa), muzyki nie slyszalem wiec nie oceniam, 'merytorycznie' jak powiedzialem wczesniej to samo co IFC. Baaa, zdarzalo sie, ze archer chodzil tylko na buffie od WC (nie wiem czy wyszedl poza zasieg czy support zapomnial o dance/ songach, nie mialem czasu w to wnikac), jeden koles bil jak glupi playera, ktory mial meduse na sobie, asysty nie bylo. IFC co prawda biegal bez valora (jeszcze nie ma frapsa z IL...), nie mieli 24 buffow (j/w) ponadto wiekszych roznic nie widze... no, moze jeszcze to, ze Uprising zrobil to na nizszych rate (maja po prostu wiecej czasu na gre)


PS: Pierwsze party archer cov w l2 zostalo stworzone przez LL na bartz, wszystke taktyki/ zasady pvp gry na piratach to kopia tego co stworzono na offie.
dobrze, ze nie pobiles kolegow z klasy za to, ze spapugowali jak sie oddycha...
PS: Gdyby autorowi artykulu sie chcialo to by znalaz paru polakow na offie co sa znani na scene L2 i cos osiagneli.
a tego juz nawet nie skomentuje, ide spac

PS. tak, jestem gornikiem
PPS. tak, jestem IFC fanboyem
PPS#2. nigdy nie bylem w IFC, IFC nie ma pojecia kim jestem, przez krotki czas gralem z nimi na jednym serwerze i tu koniec naszej 'znajomosci'
PPS#3. ide spac.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 24, 2008, 02:56:39 pm »
montezuma, argumentując tutaj swoje wypowiedzi na temat braku skilla graczy w pvp priv/retail jestes śmieszny. Co z tego ze na privach jest aktualnie c5 a retail posiada CT1? Według ciebie L2 to gra o stopniu trudności rownym fizyce kwantowej? lol

Kazdy srednio rozgarniety gracz po tygodniu grania zalapie co sie zmienilo i jak temu przeciwdzialac, to co tak naprawde liczy sie w mass pvp czyli przedewszystkim dobry komp i zgrany team , ktory siedzi w tym samym skladzie przez wiecej niz rok czy dwa. To jest niezalezne od tego czy garsz na c1 czy c591.

Gram w l2 ponad 3 lata i dzieki ludziom ktorych poznalem w tym czasie moglbym sobie zalatwic chara 78/78 na conajmniej 3 retail servach, bez wydawania ani zlotowki i bez marnowania czasu na -_-'y. Jednak nigdy tego nie zrobie bo po cholere mam sie bawic w tym bagnie , sorry ale podczas miesiaca spedzonego na teonie znalazlem tak naprawde <10 osob , ktore byly w stanie sie ze mna porozumiec po angielsku. Nawet ty przebywajac w tym środowisku tak dlugo zaczynasz postowac na blah texty w stylu srednio rozgarnietego rosjana))))))))))))))))))))

 Btw. jesli porownac % graczy na retail do % graczy na chociazby l2s to  priv zje teon na sniadanie pod wzgledem skilla w pvp.

Co do pierwszego COV party ktore wywolalo lawine nasladowcow to byl to bez watpienia Sweat na Kain (fraps geechi'ego), wtedy po raz pierwszy ludzie zobaczyli co potrafi zrobic sag z boss jewels i cov/drac bow w/focus.

To ze ludzie z retaila sa pierwszymi w promowaniu rozwiazan wynika tylko z tego iz maja poszczeglne chronicle o wiele wczesniej niz private servey, po raz kolejny wydaje ci sie ze l2 to gra o stopniu skomplikowania conajmniej fizyki atomowej. Kazdy kto mialby dostep to tych chronicle wynalazl by te "super tactics by retail pro pvpers"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 03:01:24 pm wysłana przez xs1nx »

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 24, 2008, 06:09:43 pm »
Co do pierwszego COV party ktore wywolalo lawine nasladowcow to byl to bez watpienia Sweat na Kain (fraps geechi'ego), wtedy po raz pierwszy ludzie zobaczyli co potrafi zrobic sag z boss jewels i cov/drac bow w/focus.

Masz moze dostep do tego filmiku ale w formie takiej jak youtube czy PvPLive?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

  • Ownator ^^
    • http://terrotzuro.deviantart.com
Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 24, 2008, 07:16:15 pm »
na filefront też by mogł być

Beyond VodkaDrinker - Bladedancer 66
FRANZ xxx - Wind Raider 7x - sold
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHy LGA775 BOX @ 3,5GHz
Płyta główna: ASUS P5E3 IX38 SOCKET 775
Karta graficzna: GAINWARD GeForce 9600GT 512MB DDR3/ 256bit  800/2100
RAM: GOODRAM DDR3 2x1GB PC1333 CL9
Dysk twardy: WD CAVIAR 320GB WD3200AAKS SATA II 16MB CACHE
Obudowa: CoolerMaster - ELITE 330 BLACK-SILVER
Zasilacz: FORTRON (FSP400-GLN) 12CM ACTIV PFC
Monitor: HP L1906 19''


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:05:30 pm »
Ja bym FF wolal nie bo mam wolnego neta i nie chce sciagac pliku o wielkosci 500mB  :(
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:12:38 pm »
NA filefroncie sa tez streamy :)


Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:18:02 pm »
tylko ze tego filmiku juz dawno na FF ni ma :>

a 128 MB nie tak szybko sie uploaduje :D