Witaj
Gość

Wątek: PRACA - jako GM  (Przeczytany 2122 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

PRACA - jako GM
« dnia: Marzec 30, 2010, 06:32:43 pm »
Witam.

Ostatnio natknołem się na ogłoszenie w sprawie pracy jak GM tak tak... na serio jest cos takiego.

W skrócie praca na 40h/tydzień, zarobki około 3,5k zł na miech na początek. Po pierwszym roku wychodzi cos lekko ponad 5000zł na miech - podatek + zus to zostaje jakies 3800.

ALE są ALE:

- wymogiem jest PERFEKCYJNA znajomość 2 języków obcych: najlepiej ang,niemiecki,włoski,hiszp,franc,
- trzeba mieć swój NR VAT: wiąże się to z założeniem własnej działalności gospodarczej ale da sie to przeszkoczyć,
- urlop, dni wolne od pracy - tylko wyznaczone przez pracodawce ale ogólnie wytyczone jak na całym świecie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany moge podać namiary na firmę.

Pamiętjacie o wymogu językowym, na wstępie rozmowa odbywa się przez skype z native speakerami, ja osobiscie oblałem niemiecki, nie jest on tak perfekcyjny jak mi sie wydawało :D.

Pozdrawiam.

P.S. Niestety nie wiem o jakie MMO chodzi z tego co wiem firma zajmuje sie Gamemasteringiem na całym świecie więc nie powiem nad jakimi MMO mają swoją piecze.


« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 07:05:29 pm wysłana przez Haakon »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2010, 06:35:17 pm »
A tak serio?  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2010, 06:41:30 pm »
Jesli to prawda to dzieki ze poinformowales innych o tym na tym forum poniewaz oferta fajna. Ja npewno nie skozystam z tego powodu z ktorego ty nie zdales :D Polish Power a i to czasami zdazy sie przekrecic. Jakby nie bylo jesli ktos to sprawdzi i potwierdzi plus sie chyba nalezy dla tego pana co nie ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2010, 03:48:56 pm »
Widze ze małe zainteresowanie, cóż dziwi mnie to. Ja w tym momencie szlifuje niemiecki jak sie da i za 2 miechy znów próbuje.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2010, 03:49:42 pm »
super


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:46:48 pm »
Widze ze małe zainteresowanie, cóż dziwi mnie to. Ja w tym momencie szlifuje niemiecki jak sie da i za 2 miechy znów próbuje.

Dziwisz sie ? Wystarczy przeczytac temat i juz 60% osob z tego forum wie ze to nie dla mnie. Wiekszosc osob odwiedzajacych to forum jeszcze sie uczy i bedzie to robilo przez najblizsze kilka lat w zwiazku z tym widzac slowo PRACA wiedza ze to nie dla nich. Inni znowu ci starsi maja juz prace w sporej czesci wlasnie przy komputerze a jeszcze inni ktorzy to przeczytaja i chcieliby skorzystac natrafiaja na bariere jezykowa poniewaz np nie mieli w szkole tych jezykow tylko rosyjski czy tez nie maja doswiadczenia jako GM.

Wszystko to powoduje ze grono osob ktore moga skozystac z tej oferty i przeszlyby rozmowe wstepna zaweza sie do malej grupki w ktorej jak widze jestes ty.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2010, 11:49:20 am »
Juz nie chodzi o bariere jezykowa tylko perspektywe uzerania sie z debilami. Pewnie bedzie to jakas gra f2p z item shopem czyli krotko mowiac zbiorowisko debili. No i chyba wolalbym jakas normalna prace gdzie moge spotkac sie z ludzmi, a nie ciagle siedziec w domu.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2010, 01:23:47 pm »
Zależy co kto lubi ale co jak co zarobki sa na światowym poziomie... Ten któy zaczyna podejmować pracę ( poza informatyką jako tako ) wie że może się spodziewać odezwu 1376 brutto :P a tutaj hmmm po 2 latach użerania się z debilami zarbiasz około 6k zł na czysto na miech :P no cóż lepiej niżinżynier architekt i w kilka innych zawodów.

Co do doświadczenia.. nie jest ono wymagane, przechodzi się szkolenie a samo GMowanie nie polega tylko na odpowiadaniu na setki głupich lub mniej głupich pytań.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: PRACA - jako GM
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2010, 01:54:19 pm »
"Sorry man, me money have buy armor no weapon?"

Powodzenia życzę przy pracy z takimi :P