Witaj
Gość

Wątek: OL/EE  (Przeczytany 2718 razy)

  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

OL/EE
« dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:13:59 pm »
siema. mam horna i 80 lvl. chce zrobic ol/ee i mam pytanie czy do ee musze robic retaila? jezeli nie to gdzie mam isc zeby zmienic na ee?

EDIT; dowiedzialem sie ze trzeba retaila... ale gdzie go wziac? jak go zrobic? i co wybrac ee i potem ol czy jak bo nie czaje :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 06:23:52 pm wysłana przez Jahoo »
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:18:42 pm »
jak masz ee na 80 lvlu, to już zrypałeś sprawę i ol/ee z tego nie zrobisz...

Następnym razem zacznij jakimś orkiem, np. destro (byle nie OL) expisz go, robisz retaila na ee, a potem do ee sube na OL.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:25:17 pm »
aha czyli o to chodzi :) nie mam ee tylko OL no czyli musze wziac sube tyranta :) dzieki za odp
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:53:56 pm »
nie nie nie nie!!. Jak masz OL to bierzesz na retaila EE, i do EE dorabiasz jeszcze raz subę OL. Tylko problem jest taki, że podobno jak się bierze na subę postać początkową (czyli zaczynałeś OL, i potem do EE musisz znowu dorobić OL), to potem są jakieś bugi, a może w ogóle nie da się grać, nie wiem dokładnie.
Czyli jak koniecznie chcesz mutanta to lepiej zrób już z tego WC/EE (choć to chyba badziewie), wtedy tak jak przedtem bierzesz retaila na EE i dorabiasz subę na WC.

Albo musisz bawić się od nowa. Czyli jak pisałem: zaczynasz np. destro (musi być orc, ale nie OL), bierzesz retaila na EE, i robisz z EE subę na OL.

Z OL jest specyficzna sprawa, bo musisz zaczynać orkiem, bo żadna inna rasa nie może brać retaila OL. Gwoli ścisłości nawet ork nie może, ale dragonowską subę może.


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:05:48 pm »
Możesz zrobić w tej sytuacji OL//EE/OL, pod warunkiem, że na OL'u nie masz 3 profy w tej chwili. Bo jeśli masz 3 profe teraz na OL'u, to na mutantowym(tym drugim) nie będziesz mógł zrobić. A co do bugów na takiej postaci, to unikniesz go, jeśli nie będziesz się switchował na "starego" OL'a - czyli wbijasz change class na retaila i nie ruszasz więcej :)

BTW: Nie rób EE bo masz go z HE "na hita"   :rotfl:
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:25:38 pm »

BTW: Nie rób EE bo masz go z HE "na hita"   :rotfl:

a idz ty...  :D

czyli jeszcze raz mam 3 profe OLa i retail na ee potem znow retail na ol?
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2008, 09:05:34 pm »
Jak masz teraz 3 profe - odpuść sobie, bo tu chodzi właśnie o to, że NIE MOŻESZ mieć 3rd na OLu teraz, tylko zrobić sobie 3rd, jak już wbijesz retaila (EE) i sube dragonowską (OL). Jeśli masz teraz, to nie będziesz mógł zrobić na subie => więc gówno z takiego OL'a  => więc odpuść sobie i zrób bischa/wc z tego xD

BTW: Zaraz jade do roboty w pole i nie będzie mnie przez miesiąc, tak więc pozdrowienia z Niemiec ;)
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2008, 10:12:02 pm »
zrobie OL/TY zobaczymy co wyjdzie ;p
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2008, 09:52:24 am »
mam pytanie.... kto jest lepszy do pvp OL/TYR czy OL/DESTRO ??


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2008, 10:37:19 am »
oba sa tak samo dobre ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: OL/EE
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2008, 02:28:22 pm »
Piszesz głupoty nie majac pojecia chyba o tych postaciach..

Ty/OL to obecnie kosa. Na oly i na otwartym pvp jest bdb postac

Dobre bafy, odnawianie cp, soul guard( +653p.def) i inne bajery

De/ol jest dibry ale chyba do expa ( i tak lepszy jest ty/de) to jest ultra wolna postac (atk spd jak i spd) a jeszcze jak odpalisz cov( czy co tam ol ma ) to bedizesz mial ~130 spd?  :D
zzOMGzz AW/sk