Witaj
Gość

Wątek: Stratics Lineage 2 - co jest grane?  (Przeczytany 1933 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

  • Totaly Insane
Stratics Lineage 2 - co jest grane?
« dnia: Kwiecień 01, 2009, 03:53:19 pm »
Hej,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się co się stało ze stroną stratics. Jakiś rok temu to była istna skarbnica wiedzy o Lineage 2 i chyba nie tylko. Teraz na tej stronie praktycznie już nic nie ma. Większość questów jest powycinana, dałbym sobie ręke uciąć że kiedyś było bardzo dużo dokładnych opisów questów. Na temat broni, mobów raid bossów, skilli też jest bardzo mało informacji.

Odnoszę wrażenie że oni to robią celowo aby zniechęcić i utrudnić życie ludzi którzy grają na prywatnych serwach. Ale przy takiej polityce tracili by również i Ci co grają na oficjalnych serwerach.

Wie ktoś jak to jest z tym straticsem? Może to tylko ja mam takie wrażenia, a może wystarczy się jakoś zarejestrować aby mieć dostęp do pełnej bazy informacji na tej stronie? Choć nigdzie nie widziałem opcji rejestracji, chyba że ktoś chce postować na forum.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Stratics Lineage 2 - co jest grane?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:16:02 pm »
Przez jakis czas w ogóle nie dzialala. Mieli zamiar budowac Wiki, ale ten pomyl tez upadl.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Stratics Lineage 2 - co jest grane?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:09:24 pm »
questy -> http://www2.elliebelly.net/index.php?name=QuestGuides  to chyba te same co na stratics