Witaj
Gość

Wątek: Radio Samochodowe  (Przeczytany 3155 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Radio Samochodowe
« dnia: Styczeń 16, 2009, 04:42:31 pm »
Co myślicie o Peiying Alien PY6128D ?
Chodzi mi głównie o jego wielofunkcyjność (odtwarzanie dvix/dvd , bo mam możliwość podłączenia telewizorka lcd 13 cal.)
A Mocy wyjściowej też za dużo nie trzeba bo mam tylko dwa głośniki z przodu, ewentualnie dodam do tylu.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2009, 05:37:33 pm »
Mysle zebys zostawil takie lol firmy.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2009, 05:49:14 pm »
Masz jakieś testy/opinie , że ta firma jest lipna?
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:05:56 pm »
Jest szmelc badziewiakiem co potwierdiz kazdy na forum CarAudio.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:32:22 pm »
To podaj jakiś dobry odtwarzacz do 300-330 zł z łaski swojej :D
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2009, 09:20:22 pm »
Ogólnie 3ma markami napewno się nie poparzysz:
Alpine
Clarion
Pioneer
Kenwood
z tych tańszych modeli. Który konkretnie - sam wybierz, serio. Końcówki itd, są bardzo zbliżone, róznica jest w designie, albo niektórych funkcjach, np. niektóre mają złącze USB pod odtwarzac Mp3, inne jakieś pierdoły pod iPoda, Bluetooth, albo w ogóle nie mają napędu, tylko złącze USB.
No i jest jeszcze kilka marek:
Blaupunkt - ma dość fajne i rozbudowane otwarzacza, ale wybrzydzają często u nich lasery.
Panasonic - zajebiste sprzety, ale jeżeli nie są...nowe. Serio, kiedyś Panasonic robił dość porządne odtwarzacza, na maxa rozbudowane i drogie, które teraz sa dostepne jako używane. Ostatnio był jakiś fajny model, 2-3 letni + zmieniara na 5 CD, za 300PLN właśnie. Jak masz w desce 2 DIN wolne, to sobie wsadzasz i masz elo. Jest tylko jeden problem - nie mają złącza USB, a to jest duży plus.
JVC - fajna marka, dość tanie, rozbudowane w popularne obecnie funkcje odtwarzacze(nawet wejście audio na jacka mają, więc możesz zapodać dajmy na to dźwiek z laptopa jak go wozisz. Jednak niektórzy narzekają na jakość tej firmy. Mi tam z JVC się nic nigdy nie stało, ale ludzie boją sie Francuskich rzeczy...aha, niektórzy mówią, że charakterystyka dzwięku dziwna.
Co ja moge powiedzieć jeszcze. Jak nie masz osobistych sympatii, kierowałbym sie w strone Alpine/Clariona i czegoś z tej półki. Prawde mówiąc, to nie radio daje w samochodzie dźwięk, a reszta rzeczy i to dobrze dobrana instalacja daje efekt, radio ma nie robić syfu z dzwięku+działać długo i bez problemów, no i sie podobać oczywiście :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2009, 10:18:09 am »
No dobra a jaka marka/model jest najbardziej wytrzymała i najlepiej radzi sobie ze wstrząsami i brudem? Bo mój bracik chce sobie wymienić starego JVC i z nim jest tak że sprzęt nie musi być nie wiadomo jak piekny i nawalone w nim pierdół , jakieś USB, 32" wyświetlacze (joke xD) czy coś. Grunt żeby pracował dobrze w trudnych warunkach - brat nie pieści się z samochodem który używa przede wszystkim do pracy. Dlatego korekcja błędów albo buforowanie utworów (nie znam się tylko strzelam) to najważniejsze kryterium. Dałoby się coś wybrać do 300-400zł?

//Edit
Z tego co wiem masz konto na forum DIY. Jeżeli sam nie znasz konkretnych modeli mógłbyś tam zapytać?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 10:25:44 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2009, 11:43:19 am »
Czlowieku, ja mam konta na milionie forumow, ale naprawde nie chce mi sie czytac :)
Te co napisalem na gorze powinny Ciebie zadowolic, czym wyzszy model tym lepiej :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2009, 08:55:46 pm »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2009, 05:26:29 pm »
Skoncz sie osmieszac McVirr
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2009, 05:32:13 pm »
Skoncz sie osmieszac McVirr


why? widzisz taki model jak ten z allegro jest dla mnie dostępny za 450zł (nówka, grawancja itp)
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2009, 06:34:26 pm »
już soniacza zakupiłęm.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2009, 06:41:26 pm »
już soniacza zakupiłęm.


do siakiego auta :>
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2009, 06:45:18 pm »
noo samochód, samochodem, i tak mam w nim tlyko 2 głośniki :o , ale się to zmieni (grający bąk hah )
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2009, 07:09:45 pm »
noo samochód, samochodem, i tak mam w nim tlyko 2 głośniki :o , ale się to zmieni (grający bąk hah )


kobieta, kobietą a ma 2 cycki o.0

to jakie auto
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Radio Samochodowe
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2009, 07:38:18 pm »
Skoncz sie osmieszac McVirr


why? widzisz taki model jak ten z allegro jest dla mnie dostępny za 450zł (nówka, grawancja itp)
To jakbys sie chwalil promocja na telewizory Medion/Easy Touch :D
HATE ME MOAR!