Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o OL  (Przeczytany 2067 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Pytanie o OL
« dnia: Lipiec 19, 2009, 03:11:36 pm »
Witam

Obecnie posiadam Silver Ranger i czy istnieje możliwość połączenia go w przyszłości z subklasą Overlorda? Czy jest to w ogóle możliwe?


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2009, 03:30:17 pm »
Overlorda nie można wziąć na subklasę w L2. Na DN też pewnie nie;d


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2009, 03:58:35 pm »
nie istnieje żadna możliwość, aby móc zrobić np. SR/OL zaczynając grać elfem? Czytałem na tym forum, jak niektóre osoby robiły np. HE/OL, NEC/OL


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2009, 04:19:53 pm »
nie istnieje żadna możliwość, aby móc zrobić np. SR/OL zaczynając grać elfem? Czytałem na tym forum, jak niektóre osoby robiły np. HE/OL, NEC/OL

Niestety nie gdyz aby zrobic go tak jak teraz rozumujesz musialbys wziac na retaila OL a niestety w L2 nie istnieje mozliwosc takiej operacji. Dlatego wszyscy ol/xxx zaczynaja grac np tyrkiem / destro itp potem retail na SR i suba DN na OL i juz masz.

Zreszta nawet jakby sie dalo to orc/archer w ciele kogokolwiek innego niz orc (czyli jakbys zaczynal czlowiekiem, elfem itp) jest Nerfniety i sie nie oplaca.

He/ol to glupota skoro mozna zrobic PR/ol :)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:10:25 am »
nie istnieje żadna możliwość, aby móc zrobić np. SR/OL zaczynając grać elfem? Czytałem na tym forum, jak niektóre osoby robiły np. HE/OL, NEC/OL

Niestety nie gdyz aby zrobic go tak jak teraz rozumujesz musialbys wziac na retaila OL a niestety w L2 nie istnieje mozliwosc takiej operacji. Dlatego wszyscy ol/xxx zaczynaja grac np tyrkiem / destro itp potem retail na SR i suba DN na OL i juz masz.

Zreszta nawet jakby sie dalo to orc/archer w ciele kogokolwiek innego niz orc (czyli jakbys zaczynal czlowiekiem, elfem itp) jest Nerfniety i sie nie oplaca.

He/ol to glupota skoro mozna zrobic PR/ol :)
Kto coś z tego zrozumiał, ręce w górę!

BTW. HE > PR - ten drugi ma najgorsze countery.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2009, 12:20:07 pm »
nie istnieje żadna możliwość, aby móc zrobić np. SR/OL zaczynając grać elfem? Czytałem na tym forum, jak niektóre osoby robiły np. HE/OL, NEC/OL

Niestety nie gdyz aby zrobic go tak jak teraz rozumujesz musialbys wziac na retaila OL a niestety w L2 nie istnieje mozliwosc takiej operacji. Dlatego wszyscy ol/xxx zaczynaja grac np tyrkiem / destro itp potem retail na SR i suba DN na OL i juz masz.

Zreszta nawet jakby sie dalo to orc/archer w ciele kogokolwiek innego niz orc (czyli jakbys zaczynal czlowiekiem, elfem itp) jest Nerfniety i sie nie oplaca.

He/ol to glupota skoro mozna zrobic PR/ol :)
Kto coś z tego zrozumiał, ręce w górę!

BTW. HE > PR - ten drugi ma najgorsze countery.

Nie mam pojecia czego nie rozumiesz ale no coz...

Moze i he>pr chociaz jak dla mnie niekoniecznie ale pomysl ilu he/ol (przez cala moja gre nie spotkalem zadnego) biega na serwerach a ilu pr/ol (znalem z 10 + ja pr/wc :P ) i teraz kombinuj dlaczego.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie o OL
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2009, 04:41:21 pm »


Moze i he>pr chociaz jak dla mnie niekoniecznie ale pomysl ilu he/ol (przez cala moja gre nie spotkalem zadnego) biega na serwerach a ilu pr/ol (znalem z 10 + ja pr/wc :P ) i teraz kombinuj dlaczego.
                   




                                                                      ======>>>>>> dead eye <<<<<<======