Witaj
Gość

Wątek: Infinity [x8]  (Przeczytany 4760 razy)

  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Infinity [x8]
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2010, 11:08:57 am »
Po co podkreślasz 8000 ? Napisałem 8k ( 8k=8000)

Dlaczego mam wrażenie że jesteś grubiutkim gimnazjalistą bez przyjaciół ? Zobacz swoje posty.. jak się spinasz. Wcześniej tak samo. Jakieś problemy z własnym ego.. Chłopcze ?

@Lokocz. Ja wcześniej pytałem czym się różni L2dc ale głównie w sprawie stabilności. Bugi wiadomo że te same bo to ciągle ten sam język i te same formuły. HellSign Tak się spina że nie potrafi wytłumaczyć. Może Ty wiesz dlaczego teraz javy potrafią utrzymać 5k online a wcześniej się sypały przy ~500. Sam kiedyś stawiałem javy na kilku maszynach i jestem ciekaw o co chodzi.
dopracowali skrypty napisane przez loli przez co zwiekszyli stabilnosc/wydajnosc serwera
ja osobiscie jakbym mial juz polecic komus jave, to tylko ta na ktorej stoi asterios - l2dream - chyba dobrze nazwe pamietam
zabawne jest to, ze ludzi postrzegaja l2dc i l2j jako calkiem rozne rzeczy, a przeciez to to samo tylko jedno lepiej rozwiniete od drugiego, podobnie jak z linuxami gentoo i inne badziewia, a jednak dalej sa to linuxy
dopracowanie l2j do takiego stopnia aby serwery byly stabilne bylo tylko kwestia czasu, niestety nadal pozostaje ten sam najwazniejszy aspekt - intuicyjne pisanie skilli, te same nie dzialajace elementy gry, a w zwiazku z nimi dysbalans
jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec o l2dc proponuje poszperac w google, ewentualnie na forum pmfuna cos znalezc mozna ciekawego

skoro juz jestesmy przy temacie bfdj, takie pytanko z ciekawosci do tych co tak lubia dyskutowac o tym serwerze

czy wiecie chociaz kto stawia ten serwer? czy macie wy w ogole pojecie ze admini bfdr nie maja z tym nic wspolnego, tylko serwer jest przylaczany do ich sieci?
wiec pisanie ze poprzednie ich serwery mialy -_-' wie ile online jest kompletna bzdura



Miały 4k Online, a ostatnia edycja przez jakieś pare tyg prawię 8000


L2dream w ogóle stawia nowy hr/mid tak swoją droga, dobry serwer na 50tce jest 3500 osób, INC miał podobny emulator, a chciałem wspomnieć że mieli najlepszy hosting w europie i 8000.


5h left, liczę skromnie na 2001+ ludzi na bfdr.



L2DC to nie L2j, bo mylisz technologię na której oparty jest emulator z nim samym. Różnica polega na :

- Skillach,
- Mechanice,
- Geo,
-Teamie=up to date,
-Dobrze napisanych, zoptymalizowanych formół,
- AI, patchfinding, x30tka chcecie ? wbijcie i oceniajcie.
ty chyba nie czytasz...

jak mogli miec na wczesniejszych serwerach chociazby 500 online, jak gosc ktory stawia bfdj to jego pierwszy serwer?