Witaj
Gość

Wątek: necro vs sorceror  (Przeczytany 3332 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« dnia: Grudzień 03, 2005, 06:13:25 pm »
nie ma co ukrywac ze jestem poczatkujacy... 8) przegladalem forum i znalazlem tam porownanie tych dwoch klas tylko w pvp...a ktora z nich lepiej sie expi???
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2005, 06:51:49 pm »
Jak masz AOE grupe to Sorc. Jak normalnie to Necro.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2005, 06:58:17 pm »
jaka grupe???:/
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
necro vs sorceror
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2005, 11:53:14 pm »
Necro w sumie tez jest dobry do CC dzieki mass slow.Ja bym bral necra ale sorcerer sie przyda jak jest w klanie SH,SPS zeby dac seedy lub dla tankow blazing skin.Ale sorc jest b.dobry w party razem z Warlordem.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2005, 02:40:21 am »
Cytat: MayoR
jaka grupe???:/


Grupa AOE, czyli grupa expujaca za pomoca skilli obczarowych. Tank puluje z 40 moobow a pozniej magowie zabijaja 2-3skillami obszarowymi.

Cytuj

Necro w sumie tez jest dobry do CC dzieki mass slow.Ja bym bral necra ale sorcerer sie przyda jak jest w klanie SH,SPS zeby dac seedy lub dla tankow blazing skin.Ale sorc jest b.dobry w party razem z Warlordem.


mass slow w papierze tylko wyglada dobrze, i dostanie sie w srodek grupy wrogow to jest nie lada wyczyn. Wszystke skille oparte na "seed" sa bardzo zadko uzywane, kolejny papierowy super skill.[/quote]
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2005, 10:07:29 am »
to jak na razie bedzie ostatnie pytanie: na czym po0legaja skile curse discord i vampiric claw :?:
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
necro vs sorceror
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:08:48 am »
Discord daje ci to ze potwor na ktorego rzuciles klatwe atakuje innego potwora a vampire claw zadaje dmg i przywraca ci hp.

Cytuj
mass slow w papierze tylko wyglada dobrze, i dostanie sie w srodek grupy wrogow to jest nie lada wyczyn.


Jakos necro z mojego klanu nigdy nie mial klopotow zeby to zrobic i na siege i na wojnach.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:11:45 am »
Cytat: Ryltar

Jakos necro z mojego klanu nigdy nie mial klopotow zeby to zrobic i na siege i na wojnach.


Kiepskie sige :D Powaznie mowiac musielisce walczyc ze slabymi graczami, jezeli pozwolili wbiec magowi w swoja grupe.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:24:55 am »
Cytuj
Discord daje ci to ze potwor na ktorego rzuciles klatwe atakuje innego potwora a vampire claw zadaje dmg i przywraca ci hp.


a jesli mam max HP to wtedy nie zadaje mobowi obrazen??
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2005, 12:29:31 pm »
Cytat: MayoR
Cytuj
Discord daje ci to ze potwor na ktorego rzuciles klatwe atakuje innego potwora a vampire claw zadaje dmg i przywraca ci hp.


a jesli mam max HP to wtedy nie zadaje mobowi obrazen??


Zadajesz. Vampire clav dziala na tej zasadze ze zadaje obrazenia i 40% tych obrazeni zwraca jako twoje HP. Jezeli masz pelne HP to vapire claw zada sam dmg..
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2005, 01:19:06 pm »
zaczelismy gadac o skilach a sie nie dowiedzialem ktorym sie w koncu lepiej expi...a tak przy okazji jeszcze jedno pyt.: przeczytalem ze skill cursed death(czy jakos tak) przenosi bol na przeciwnika i zadaje tym wieksze obrazenia im mniej mam zycia. czyli jesli mam max zycia to w ogóle nie zadaje obrazen??
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2005, 02:24:07 pm »
Cytat: MayoR
zaczelismy gadac o skilach a sie nie dowiedzialem ktorym sie w koncu lepiej expi...a tak przy okazji jeszcze jedno pyt.: przeczytalem ze skill cursed death(czy jakos tak) przenosi bol na przeciwnika i zadaje tym wieksze obrazenia im mniej mam zycia. czyli jesli mam max zycia to w ogóle nie zadaje obrazen??


Przeciez ci napisalem w pierwszym poscie

Cytuj
Jak masz AOE grupe to Sorc. Jak normalnie to Necro.


Wracajac do skilli, mowisz pewnie o Curse Death Link. Nie, ten skill ma bazowy power i przy twim pelnym HP takze zadaje dmg. Jednka jego power zwiksza sie im masz mniej hp. NIe bede ci podawal sie wdawla w szczegoly ale CDL nigdy nie nalezy uzywac jezeli masz wiecej niz 40%hp, inaczej po prostu marnujesz mp. Max power wyciagasz ze CDL kiedy masz hp ponizje 100, ale wtedy latwo posc, bardzo latwo.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2005, 03:48:44 pm »
dzieki wam obdwu za pomoc :wink: macie odemnie taki maly prezent;)

temat mozna uznac a zamkniety
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

necro vs sorceror
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2005, 01:01:57 pm »
pisze tutaj bo nie chce zaczynac nowego tematu...jaka bron powinien nosic necro a jaka sorc???
Maybe life is like a ride on a freeway...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2005, 01:42:26 pm »
Cytat: MayoR
pisze tutaj bo nie chce zaczynac nowego tematu...jaka bron powinien nosic necro a jaka sorc???


Identyczna. Przeciez obe klasy to nukerzy czyli ich moc bazuje na M att. Pod PvE nosisz bron z najlepszym m att na danym grade. Pod PvP wiekszosc preferuje bron 1 reczna +tarcze (dobre przeciwko lucznikom) z najlepszym M att.. Zalecane SA to Acumen. Dziwie sie ze zadales takie pytanie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
necro vs sorceror
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2005, 02:34:13 pm »
Co do SA to do pvp z acumen a na pve z empower.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

necro vs sorceror
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2005, 04:02:15 pm »
Cytat: Ryltar
Co do SA to do pvp z acumen a na pve z empower.


SA empower jest do niczego. Daje +24m att, co jest niczym na wyzszych lvl. Mowie oczywisce o niezbugowanym SA empower.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
necro vs sorceror
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2005, 07:02:16 pm »
To magic damage,zreszta ja preferuje uzywac takie sety jak karamian i bron z acumen.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

necro vs sorceror
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2006, 03:44:03 pm »
Cytat: montezuma
Pod PvE nosisz bron z najlepszym m att na danym grade. Pod PvP wiekszosc preferuje bron 1 reczna +tarcze (dobre przeciwko lucznikom) z najlepszym M att.


Chciałbym zauważyć że przewaga dwuręcznej broni magicznej nad jednoręczną polega wyłącznie na physical attack. Magic attack maja identyczny jeśli są porównywalnych klas (przykład : Sword of Miracles & Branch of Mother Tree).


Co do porównania Sorcerera i necromancera to stawiam zdecydowanie na tego drugiego. W pvp to jedna z najlepszych postaci niezależnie od tego przeciwko komu się walczy. Curse Gloom znacząco poprawia efektywność rzucanych czarów a jeśli bedziemy mieli szczęście i wejdzie Anchor to jest po walce. Transfer Pain przy przywołanym summonie, to ładnych pare HP-ków w bonusie. Jest jeszcze bardzo tani jeśli chodzi o zużycie MP Death Spike, Fear którego rzucanie zawsze bardzo mnie bawiło + kupa innych skilli o których juz mi się pisać nie chce:P.
Ogólnie to Necro nie jest tak jednowymiarowy jak sorc, bo może być zarówno nukerem jak i wykańczać przeciwników psychicznie dorzucając co chwila nową klątwę do ich paska z buffami^^

P.S.
Teraz dopiero zauważyłem że zapędziłem się w grzebaniu w forum trochę za daleko i odgrzebałem dość stary topic, jeśli komuś to przeszkadza to przepraszam a jeśli nie to proszę o zignorowanie tego Post Scriptum




a kto zabrania odswieżania starych tematów do tego zachecając mnie przy tym do gry necro :)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

necro vs sorceror
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2006, 12:33:05 am »
Gwoli ścisłości spotkałem sie już na kilku forach z sytuacją gdy odgrzebywanie starych topików było tępione.

Drogi moderatorze czy koniecznie Twój komentarz musiał sie znależć W moim poście miast pod nim? :P

Aha, necro rulezzz


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

necro vs sorceror
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2006, 02:08:42 am »
Sorki nie podpisałem sie, zapomniałem :) a nei chciałem robic offtopa ale jak chcesz to masz :P