Witaj
Gość

Wątek: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.  (Przeczytany 3699 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

"Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« dnia: Styczeń 12, 2012, 05:15:49 am »
Witam. Mam następujący problem. Dziś gdy próbowałem zalogować się na swój account, wybiłem z niego kumpla. Stwierdziłem, że widocznie jest mu potrzebny, i gdy dowiedziałem się że mogę się zalogować, chciałem to zrobić ponownie lecz po zalogowaniu, wybraniu serwera i kliknięciu "Confirm" dostałem disconnecta, a na dole wyskoczyła informacja "Your protocol version is different, please continue.".

Strasznie jest to dziwne, tym bardziej że wczoraj normalnie logowałem się na konto. Przeinstalowywałem klienta wraz z czyszczeniem rejestru, zmieniałem milion razy system - nic. Co więcej, problem ten występuje tylko i wyłącznie na tym serwerze na którym gram, inne działają w porządku. Admin twierdzi mimo wszystko, że wina leży po mojej stronie. Nie mogę się zalogować na żaden account. Miał ktoś może podobny problem lub wie jak mi pomóc ?

(Dorzucam screen :))
http://img651.imageshack.us/img651/639/shot00000ko.jpg

Serwer to http://l2easynetwork.com/easycraft/home.html

Z góry dziękuję i pozdrawiam :]


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:44:06 pm »
wina leży po twojej stronie - ten error wyskakuje gdy jest niezgodność klientów. Poza tym na tym serwerze nie zmienia się systemu, wrzuca się cały, nowy folder ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:29:37 pm »
Mógłbyś mieć rację gdyby nie fakt, że poprzedniego dnia grałem na serwerze normalnie. W nocy klient sam mi się zmienił ? ;] A co do systemu to nie podmieniałem tylko właśnie zmieniałem.

Trudno będę szukał dalej rozwiązania :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2012, 01:18:22 am »
wina leży po twojej stronie - inaczej nikt inny nie dałby rady się zalogować na serwer :) Na 100% masz nowy patch?



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2012, 06:50:33 pm »
na 200 %. Robiłem nawet re-install clienta, nie pomaga. Na każdy inny serwer wchodzę bez problemu. Clietna ściągałem ze strony wraz z patchem więc wersja clienta też powinna być raczej dobra.

Nie wiem co to jest, pierwszy raz się z czym takim spotykam. To chyba znak że czas najwyższy zmienić serwer :D


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2012, 09:50:51 pm »
Usuń cały folder system, następnie włącz launcher by poprał ponownie brakujące pliki. Jak masz tylko do pobrania patch.system (brak launchera) to wtedy masz zrąbane sys textures bądz textures. A host masz ok?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 09:53:27 pm wysłana przez Ulquiora »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2012, 10:32:12 pm »
launcher? przecież on nie gra na offie...


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2012, 10:43:56 pm »
launcher? przecież on nie gra na offie...
Czyt. dokładnie co napisałem. Jak nie ma launchera na ten jego server to czyt. wyżej. L2 ws & pare innych server'ów miały launcher swój także ocb?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: "Your protocol version is different, please continue." - Freya.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:49:51 pm »
Server nie ma launchera a system był wklejany na świeżo zainstalowany client. W hoście nic nie mam, ale server korzysta chyba z l2.ini a nie z hosta. Mogę pisać herezje, bo nie koniecznie się na tym znam ;p