Witaj
Gość

Wątek: [Problem] Ikonki w bufferze  (Przeczytany 1118 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

[Problem] Ikonki w bufferze
« dnia: Grudzień 25, 2011, 02:33:16 pm »
Witam. Jestem w trakcie robienia buffera wszystko smiga, bufuje ale mam problem z ikonkami. Stare buffki maja takie samo ID skilla co ikonki ale za to nowe (takie jak dance of berserker czy blood pact) niestety rozne, nie mam bladego pojecia jak znalezc ikonki rzeczonych bufek. Z gory dziekuje za pomoc

Mam jeszcze jedno pytanko, gdzie znajde plik z itemami wystawianymi na aukcji u brokera? (szukalem bez skutku)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 02:35:27 pm wysłana przez Brianoc »
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 4

  • ZAKAZ OGNIA Z DUPY
Odp: [Problem] Ikonki w bufferze
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:11:30 am »
Witam. Jestem w trakcie robienia buffera wszystko smiga, bufuje ale mam problem z ikonkami. Stare buffki maja takie samo ID skilla co ikonki ale za to nowe (takie jak dance of berserker czy blood pact) niestety rozne, nie mam bladego pojecia jak znalezc ikonki rzeczonych bufek. Z gory dziekuje za pomoc

Mam jeszcze jedno pytanko, gdzie znajde plik z itemami wystawianymi na aukcji u brokera? (szukalem bez skutku)

Screen please.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: [Problem] Ikonki w bufferze
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2012, 03:12:32 pm »
Witam. Jestem w trakcie robienia buffera wszystko smiga, bufuje ale mam problem z ikonkami. Stare buffki maja takie samo ID skilla co ikonki ale za to nowe (takie jak dance of berserker czy blood pact) niestety rozne, nie mam bladego pojecia jak znalezc ikonki rzeczonych bufek. Z gory dziekuje za pomoc

http://pl.rghost.net/36373003

Użyj tego programiku. Otworz nim plik icon.utx w folderze systextures. Po otwarciu poszukaj skilla, którego nazwa odpowiada ID tego właśnie skilla np.
Skill Body To Mind ma ID 1157 no to szukamy pliku o nazwie skill1157.

Gdy już znaleźliśmy klikamy PPM na pliku...

Powinien zapisać się nam w postaci BMP na pulpicie...

Tak właśnie możesz znaleźć nazwę tekstury, której właśnie potrzebujesz. Później tylko podmieniasz z oryginalnym wpisem w Twoim HTML'u i gotowe.