Witaj
Gość

Wątek: [Pytanie] Panel rejestracji OFF  (Przeczytany 1256 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

[Pytanie] Panel rejestracji OFF
« dnia: Marzec 12, 2012, 11:32:11 pm »
Witam,
czy istnieje poradnik bądź prosty sposób żeby zrobić rejestracje kont na stronę?
Próbowałem użyć kilka skryptów znalezionych w internecie, skupiłem się głownie na panelu od Vanganth'a, wszystkie korzystają z biblioteki php_mssql.dll której mój zewnętrzny hosting nie obsługuje, czytałem o SQL Server Driver for PHP ale nie wiem czy zmiana na sqlsrv_connect nie będzie miała wpływu na cały skrypt i czy w ogóle zadziała?
Zainstalowałem więc na swoim serwerze Apache 2.2, PHP 5.2 (w tej wersji jeszcze ten dll jest) ale środkowa część panelu się nie ładuje a na zewnętrznym hostingu tak, czy to brak jakichś extensionów?
Inny skrypt (l2cp) nie możne połączyć się z bazą "Unable to connect to server", SQL Server 2005 Express zezwoliłem na remote connections, w surface area TCP/IP, włączyłem protokół TCP/IP ustawiłem zakładkę IP Addresses wpisując port 1433 i włączając wszystkie IP, nie wiem czy dobrze i czy w ogóle powinienem, a może o czymś zapomniałem?
Co do konfiguracji samych plików config.php czy muszę w dbaddress podawać po IP port, nazwę serwera SQL?
Wszystko to na Windowsie 2003 Server, podkreślam ze chodzi o serwer OFF (interlude). I proszę nie odsyłajcie mnie do nauki php etc. piszę to właśnie dla tego, że chcę tego uniknąć;)
Z góry dzięki.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Pytanie] Panel rejestracji OFF
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2012, 09:40:22 pm »
spróbuj samemu napisać - tosz to zwykły CRUD :-)