Witaj
Gość

Wątek: zamek a skup owocow ( ustawienie manora )  (Przeczytany 3287 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

zamek a skup owocow ( ustawienie manora )
« dnia: Marzec 21, 2008, 07:24:40 pm »
witam.
mam takie pytanie w zwiazku z manorem zamkowym a dokladniej z ustawieniem skupu...

mianowicie...
po 20 kiedy skup rusza na serwie ide ustawic wszystko na nastepny dzien ( ilosci ceny itd... z info co tam jest podane mozna go ustawiac od 8pm do 6am )
wszystko sie ladnie zapisuje w tabelce na nastepny dzien... i niby jest ok...

sumka jaka wychodzi to powiedzmy 20kk ... w kasie zamkowej jest ok 30kk ... czyli niby ok

a na nastepny dzien resetuje sie wszystko na 0, niema skupu owoca , niema sprzedazy nasion
z tego co slyszalem w kasie zamku musi byc 700kk O_O ? ktos cos wie moze ma ten temat ?

jak by ktos wiedzial co jest nie tak to prosba o jakies info ( szukalem ale nic sensownego na ten temat nieznalazlem )
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 07:49:19 pm wysłana przez wydafca666 »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: zamek a skup owocow ( ustawienie manora )
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2008, 02:09:15 pm »
skoro pierwszego dnia potrzeba 20kk to na drugi potrzeba znowu 20kk jezeli nic nie zmieniasz a w kasie zamku masz tylko 10kk wiec nie dziw sie ze sie restartuje :p.


700kk ? nie suchaj bredni pijanych krasnoludow, w kasie zamku wystarczy trzymac taki zapas zeby na nastepny dzien jeszcze wystarczylo :p a ty ewidentnie za malo tej kasy tam masz


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: zamek a skup owocow ( ustawienie manora )
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2008, 08:50:18 pm »
hmmm...

mozliwe ze to to.... chociaz... najlepiej jak podam na przykladzie z wczoraj

manor statruje o 20... wczoraj ok godz 1szej w nocy ustawilem sprzedaz nasion i skup owocow na sume 16,2kk ( w zaokragleniu ^_^ ), zgodnie z tym ze mozna go ustawiac w godz 8pm - 6am

w depo zamku jakies 26kk

kolo 9 rano sprawdzam... ustawiac niemoge ( info ze miedzy 6am a 8pm niemozna ) czyli niby wsio ok, kasa z depo zamku pobrana ( 16,2kk... zostalo 10kk )... czyli niby wsio ok

godz 20 ... start manora... i d..a...

tak to mniej-wiecej wyglada... ostatnimi czasy tylko 2 zamki na calym serwie wystawiaja skup... zastanawiam sie czy cos sie niezbugowalo...

skoro pierwszego dnia potrzeba 20kk to na drugi potrzeba znowu 20kk jezeli nic nie zmieniasz a w kasie zamku masz tylko 10kk wiec nie dziw sie ze sie restartuje :p.

jak ustawiam jednego dnia ( jak w przykladzie wyzej ) ustawia sie na NEXT... a pozniej nastepnego dnia restartuje... niemam jak czegokolwiek zmienic ( np zmniejszysc ilosci zeby te przykladowo 10kk na nastepny dzien starczylo )

o ale nic ... sproboje dzisiaj tak jak mowisz ... zalozyc zapas kasy na 2 dni

tylko zastanawia mnie czemu dzisiaj zassal kase ze skarbca a niewystartowal... i czy ta kasa przepadnie O_o... ( hmm... teoretycznie powinna byc zwrocona przy jutrzejszej aktualizacji skupow... jako ze zaden owoc niezostal skupiony... ale to tylko teoria )

a tak btw... procz tych 700kk jeszcze kilka rownie dobrych teorii slyszalem...

dzieki za odpowiedz. pozdrawiam.

[ ok manor ruszyl acz kasy za to co pobral a niebylo skupu nieoddal :/ dzieki za rade. ]
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 10:52:51 am wysłana przez wydafca666 »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • Ruda Wiedzma
Odp: zamek a skup owocow ( ustawienie manora )
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2012, 03:42:04 am »
Ja również mam pytanie co do ustawiania manora w zamku.

Najpierw ustawiamy sprzedaż nasion a potem skup owoców...czy za sprzedaż nasion też musimy wykładać pieniądze? Bo po ustawieniu wychodzi mi 5,5kk expendure czy jakoś tak, zawsze byłem pewien, że kasa ze sprzedaży nasion trafia do zamkowej skrzyni. Mylę się?
Soultaker 82 lv - AL x5