Witaj
Gość

Wątek: problem z uruchomieniem:/ POMOCY!  (Przeczytany 1780 razy)

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« dnia: Marzec 19, 2006, 09:22:56 pm »
NIE DZIAŁA! DLACZEGO?!
jakiś czas temu postanowiłem na nowo odpalić L2- ostatnio gralem w to chyba...   nie pamietam:)
poczytałem na Internecie co i jak i tak też zrobilem. sciagnalem odpowiednia wersje (C3), zainstalowalem (nieodpalając UpDate'a oczywiście:)), zarejestrowalem się na stronie serwera (NoobWars: http://l2.noobwars.gr/index.php), ściagnalem i zainstalowalem patcha. Wszystko pieknie cacy poszlo. I nareszcie- uruchamiam, juz slysze ta wspaniala muzyczke; wpisuje nazwe uzytkownika i haslo... i... nic?:/
prosze o pomoc. nie daje sobie rady:/
z góry dziekuję


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2006, 10:01:29 pm »
Widzę że nie tylko ja mam ten problem. u mnie jest tak samo od piątku.Wcześniej grałem sobie na Eternal sin i Tregarth i nagle przestało mnie logować. Myślę sobie poszukam jkiegoś zastępczego serwera bo na tych mają problemy .Ściągam patche rejestruję się odpalam grę , nick hasło i nic.Szukam następnego i znów nic.W sumie przetestowałem 6 serwerów i kicha.Kilkakrotna reinsalka gry,podmiana plików system,i tym podobne sztuczki nic nie dały.Co jest do jasnej ...


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 2

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2006, 10:14:16 pm »
pewnie login serwera nie dizala albo serwer off
EDIT by Shaman: skasowalem sygnature i wystawiam ostrzezenie za syga niezgodnego z regulaminem. Mozesz wstawic innego w to miejsce i skasowac moj edit


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2006, 10:49:00 pm »
Właśnie że wszystkie były online ina dodatek nie były pełne.Sprawdzałem kilkakrotnie. Siedzę nad tym od piątku i nadal siedzę. Właśnie zrobiłem koleiny reinstal serwer login i nic . Sprawdzałem nawet czy nie dostałem bana i nic.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2006, 10:52:35 pm »
A co do loginu też wszystkie były online.Nawet gdyby login nie działał to na jednym ,dwóch no może na trzech ale żeby na sześciu różnych , w różnych krajach ?????


problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2006, 07:22:01 am »
rozumiem ze tobie WarHammer gierka chodzi,  nie miales podobnych problemow? w takim razie podaj szczegoly z instalacji:)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2006, 11:38:14 pm »
MAM ROZWJĄZANIE .Tak proste że aż głupie.Poprostu trzeba ręcznie odblokować porty w firewollu.TCP 2106 i UDP 7777.Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale dla mni potrzech dniach udręki ,reinstalek formata i innych dupereli okazało się obiawieniem.Tak choćbym odżył na nowo.Oświecił mnie admin innego serwera.Wielkie mu dzięki. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :poklony:  :poklony:


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2006, 11:45:11 am »
Ooo wielkie dzieki juz sobie zapisalem te porty bo dzis robie instal i mam nadzieje connect do Noobwars...

Colorus4... tobie poszło??.. Daj znac.

IGHooR vel Niother... chyba Elven Scout  :P
ingame:
Niother Elven Fighter lvl. 8 at NoobsWars ;P


problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2006, 12:03:31 pm »
zaraz mnie cos strzeli... naprawde :evil:  :evil:  :evil:
masakra... a ja juz wywalilem l2 i chce instalowac na nowo (bo tez myslalem ze moze cos nie tak zrobilem), ale mam problem ze znalezieniem client'a:/
dajcie mi jakis link do pliku C3 albo C4
wszedzie gdzie chce sciagnac pisze cos w stylu "ponad 200 uzytkownikow sprobuj za 10 minut":/
masakra...
ale wiecie co? wydaje mi sie ze trzeba ta informacje upowszechnic bo napewno wielu nowych uzytkownikow ma z tym problem:)

moj brat jest informatykiem :D wiec nigdy nie mialem problemow bo mowilem tylko "wez to zrob czy cos" i wszystko chodzilo :)  a teraz kiedy on wyjechal sam musze sie ze wszytskim uzerac:D:D:D
ale dam rade:)
do zobaczenia na NoobWars- ja sie dolacze tylko jak zainstaluje :twisted:


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2006, 12:09:49 pm »
colours4,

Ja dalem sobie spokuj z zasysaniem LT2 z netu.. za maly transfer mam i czekalbym jakis tydzien... kupilem u goscia na swistaku DVD za 10 PLN w niedziele i dzis bede mial w skrzynce... jego GG to 3628381 :wink:

Jezeli chodzi o porty bo to jest wątek tematu to sprawdze w domku jak nie bedzie łączyło to odblokuje... Ciekawe czy to sa te saem porty na jakich działa Mu :))  bo to mi chodzi.

Pozdro,
ingame:
Niother Elven Fighter lvl. 8 at NoobsWars ;P


problem z uruchomieniem:/ POMOCY!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2006, 12:32:25 pm »
IGHooR,

nie nie to mnie tkie cos nie interesuje, L2 C3 sciagalo mi sie okolo 1 dobe:)
takze nie narzekam:) chociaz mogloby byc lepiej:):D
a co do DVD to stracil mi sie drive:/
odtwarzam wszytsko przez nagrywarke
poczekam i sie dolacze:)
juz sie nie moge doczekac, mysle jaka postac zmontowac- chyba wezme DarkElfa