Witaj
Gość

Wątek: Prophet+heavy  (Przeczytany 1604 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Prophet+heavy
« dnia: Marzec 28, 2006, 04:17:56 pm »
Mam pytanie.Gram prophetem i chce nim troszke pokombinowac :).Moją taktyka mialo byc noszenie na solo hevy+łuk(root)kiedy root minie wyciogam do wykonczenia(jest pare opcji i pomuszcie mi w wybraniu najlepszej xD::
1)tarcza+dagger=czescte krytyki i szybki cios a evasion i tak jest niskie wic tarcza mi nie zawadza
2)tarcza+miecz=stale obrazenia
3)duale=wielki atak ale mala obrona a pp ma malo zycia

Natomiast mam jeszce ostatnie pytanie :Czy zbroja heavy bedzie przeszkadzac mi w strzelani z luku<czy gorzej bede trafial ,czy moze dam jednak rade?>
P.S :obisujac ta taktke uwzglednilem heavy i tylko ten rodzaj mam na mysli wiec nei piszcie ze lepiej w light bo i tak bede nosil heavy.che ja bo ta taktyka uwzglednia granie solo a gdy zechce buffowac party i tak zmienie zbroje na robe :)
Wiec pomuszcie mi prosze :):):):):):)
rasa-klasa-level-klan-server
human-warlord-50+-nightmares-L2eXtreme


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Prophet+heavy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2006, 04:25:07 pm »
co do taktyki to radzil bym Ci uzywac jakiegos POLE, walisz roota, podchodzisz do stworka i bijesz pole(stworek cie nie siegnie wiec o HP nie musisz sie matrwic) jesli nie masz kasy to polecam ci twoj 1 sposob
Cytuj
czescte krytyki i szybki cios


A co do zbroji heavy toci nie bedzie przeszkadzac w strzelaniu.
To by bylo na tyle ;)
em powrócił na forum ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Prophet+heavy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2006, 05:07:32 pm »
Dla PP bop + bw light albo lance i bw light : d Z dualami, mieczem czy sztyletem mozesz sprobowac, ale jednak to tylko prophet... lepiej trzymac dystans.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Prophet+heavy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2006, 05:45:58 pm »
a no lepiej, ale ja slyszalem ze na oficjalu wprowadzili ze kto ne ima skilli do ppole zadaje chyba 50 czy 30 % dmga, bo WC potrafil zrobic w catacombach taka jadke solo z polem ze az to wprowadzili ;D( dal ciemnych mas : zbeiram wszystkie moby a ze ma mocnego Vampirica szybko mu sie HP odnawialo i tak kosil tyle expa i keszu ze strach sie bac ;P )
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Prophet+heavy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2006, 05:56:38 pm »
nie 30% dmg tylko trafiasz 30% mobów/graczy w zasięgu działania poole jeżeli nie masz specjalizacji
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Prophet+heavy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2006, 10:23:59 pm »
I dobrze bo tak to ja sobie latalem moim Warlockiem w party z 3 ES :>


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Prophet+heavy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2006, 11:49:15 am »
ja osobiscie gram pp i od samego poczatku z dualami latam do teraz (mam 76 lvl 8) )

c-grade polecam duala raid*raid
b-grade sls*sls (oczywiscie zrobic do +4 zeby a.speed dawalo)
a-grade kesh*kesh (tez polecam zrobic +4 bo a.speed daje)

przynajmiej jest moje przekonanie co do duali
jesli myslisz o daggerze to ja prubowalem atak byl nieziemsko maly (moobu dualami zadawalem po 500dmg a daggerem po 50 :shock: wiec odradzam ci go)

co do zbroi to light daje dzieki skillowy do niej jeszcze mp regeneration co skille do heavy nie ma a jest bardzo przydatne,a i a.speed jest wiekszy

jak jeszcze cos to pytaj
Początkujacy Graficzek :)