Witaj
Gość

Wątek: JAKA SUBKLASA DLA DA ??  (Przeczytany 4366 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« dnia: Czerwiec 19, 2006, 08:30:05 am »
Gram DA na serwerze L2 Reborn the Rebirth mam 66 lvl prosze o opinie jaka subklase powinienem wybrać ?? Ja sklaniam sie ku TH. Ponadto prosze o odpowiedz czy kolejnosc DA/TH lub TH/DA ma znaczenie i ktora kombinacja jest lepsza bo słyszalem różne przeciwstawne opinie na ten temat.Z góry dziekuję za wszystkie opinie i komentarze i pozdrawim wszystkich czytajacyh i komentujacych.


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:10:56 am »
Kurde subclassa to poprostu nowa postac tylko z tym ulatwieniem ze zacznasz od 40lvl z ukonczonymi questami na zmiane klasy...wybierz sobie na suba klase ktora przyda sie dla twojego klanu albo ta ktora chcialbys zagrac a nie chce ci sie robic questow...


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:23:40 am »
Na moim serwerze jest inaczej tam po subie masz skile z obu postaci kumpel jest TH/DA i wymiata najpierw wali stuna a potem z 3,4 ataki dagera i wszystko pada. Tylko ze wlasnie podobno ma znaczenie kolejnosc TH/DA czy DA/TH. Podobno ta pierwsza jest lepsza a druga strasznie oslabia DA takie słyszalem opinie, a tylko jedna ze DA/TH jest lepsza. Jak dla mnie to nie powinno to miec znaczenia skoro skile sie ma z obydwu postaci ale tak jak wspomnialem ponoc kolejnosc jest istotna i chcialbym wiedziec jak jest w rzeczywistosci bo jak ma stracic duzo to nie oplaca mi sie coagnac DA do suba :/.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:47:37 pm »
a może coś bardziej buffiastego ? Bladedancer, swordsinger ? spory boost dla postaci i za darmo ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:52:43 pm »
ale jednak lepiej do DA wziąśc jakiegoś dd, ew. jak jest ze statystykami, zachowane są ze starej klasy czy z 3 (hp głównie mi chodzi) bo można przecież zrobić super tanka z DA dając mu jako suba destroyera...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2006, 11:00:55 pm »
... i tym sposobem mamy polowe party w 1 osobie ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2006, 07:25:08 am »
Ja tez myslaem o jakimś DD bo nawet po buffach DA moobom o wysokim lvlu malo co robi z uwagi na słaby damage. Ja lubie brać czynny udzial w walce a nie stać buffowac i przygladac sie jak reszta party walczy. Jeśli chodzi o życie to podobno przechodzi z nowej klasy ale własnie jak to jest ze zmniana statystyk to nie wiem.Na zdrowy rozsadek to nic innego poza TH w gre nie wchodzi bo magami grac nie lubie. Jak ktos ma jakies pomysły to prosze o odpowiedzi moze jakas kombinacja w innej rasie bo jak ta postać mi sie zeszmaci po subie to trzeba bedzie zaczać inna i od razu dobrze ją zaplanować.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2006, 07:47:59 pm »
inna kombinacja?? jeżeli u ciebie hp jest z drugiej postaci to:
1) TH/HE + destroyer/da (w takiej kolejności wychodzi bardzo mocny cwaniak :) )  
2) Sorcerer + shilen elder (niby nie chciałeś buffera, ale jednak samemu zwiększanie sobie m atk poprzez dawanie empower jest conajmniej kuszące :) )


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2006, 07:12:21 am »
Sprawa wyglada tak: u mnie na serwie HP i wszystkie statystyki przechodza z drugiej postaci. Suba mozna wybrac tylko w obrebie własnej rasy czyli DESTRO odpada:(. Mam w tej chwili DA na 67 lvlu strasznie ciężko sie expi samamu. Zastanawiam sie czy opłaca mi sie ciagnąć do suba czy lepiej zacząć nową postac. Z jednej strony chciałbym tą dojść do suba bo troche szkoda tego całego grania. J w sumie sam nabiłem wszystkie lvle nie jak bufferzy opijawki co buffnie stoi i mu lvle bez wysiłku leca:/. Nie wiem jaki sub wziąć żeby nie stracić dużo. Cały czas myślę o TH ale podobno jak sie go wybierze po DA to taka kąbinacja jest słąba. Nie wiem co robic i tyle. Pozdro 4all.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:01:52 pm »
Chcialbym przypomniec ze to jest forum o lineage2, a takie rzeczy jak tu wypisujecie nie istnieją w grze.

Dziękuję za uwage.

Ps: jeszcze w opisie l2reborn maja 'The most Balanced L2 server you could ever find!', żenada.
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:32:00 pm »
ixi a gdzie jest napisane że chodzi o oficjalne serwery?? jak byk stoji że nieoficjalna strona o l2 więc nieoficjalne serwery tez są tu mile widziane, poza tym za offtop powinieneś dostać ostrzeżenie, ale dzisiaj mam dobry humor :)


co do suba to dużo stracisz jeżeli weźmiesz warlorda/gladiatora/paladyna bo oni mają heavy armor mastery sami w sobie, stuna ma pal a warlordowi i gladowi shield stun nie jest potrzebny,
 mógłbyś sie pokusic o warlocka bo nie dość że kotek będzie bił mobki/ppl to jeszce ty jakieś konkretne hp mozesz odebrać przeciwnikowi (a przynajmniej zestunowac i nie zginąć od razu jak cie taki delikwent zaatakuje)



HE było by najlepszym wyjsciem bo mógłbyś z powodzeniem w heavy armor biegać i strzelać z łuku = duzy p def, duży m def, ultimate defence jeszcze bardziej skuteczne (nie możesz sie ruszać ale po co skoro możesz gostka z łuku ustrzelić :) ) i duży p atk, no i jeszcze draina byś miał na odległość oprócz łuku, więc same plusy takiego suba ^_^


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:17:49 pm »
Oficjalne czy nie L2 powinno byc L2 a nie czyms kompletnie innym.
Takie moje zdanie.
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:16:33 pm »
a o czym kurde jest jak nie o l2? co z tego że nie o ratailu, ale jest o l2...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2006, 03:50:09 pm »
jfk1234 nie wiem jak na twoim serwerze ale u mnie na Dragon Network jest tak ze możesz sie zmieniac miedzy klasami za 1 kk czyli nawet jakbyś wziął th który ma mniej hp od DA to mógłbyś potem zmienic na DA itp. Moj kumpel ma DA/TH i zdaje mi sie ze jest to bardzo dobre rozwiazanie bo nie rezygnujesz z tarczy ani zadnego skilla DA a dochodzi Ci zamiast miecza dagger ktorym możesz zadawac duzo dmg. Mozna tez zrobic DA/Glad (ja mam glad/da i jestem zadowolony :)) Ale wtedy rezygnujesz z duali lub z tarczy :/.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 27, 2006, 02:59:54 am »
Cytat: Beatonix
a o czym kurde jest jak nie o l2? co z tego że nie o ratailu, ale jest o l2...


Chodzi mi o zbyt duze roznice mieczy Lineage 2 a grą na jego serwerze. To tak jakbys mowil ze trabant to to samo co Audi:p
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2006, 06:56:23 am »
Cytat: Beatonix
a o czym kurde jest jak nie o l2? co z tego że nie o ratailu, ale jest o l2...


bo na globie majac suba mozesz zmienic klase u npc w miescie a nie na koksie ?
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

JAKA SUBKLASA DLA DA ??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 28, 2006, 10:25:42 pm »
Mysle ze Da/He to najlepsze wyjscie. Gdzies na tym forum czytalem ze na siegu ludzie widzac kolesia w DOOMie mysla ze to zwykly tank sobie poprostu luczek wyciagnol, a tu suprice ! Pare lotek i przeciwnik jest szaszlykiem :D


  <()===|I::::::::::::::::::::::::::>
   
      -----==Dark Avenger==-----