Witaj
Gość

Wątek: PW ET TK BUFF  (Przeczytany 1112 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

PW ET TK BUFF
« dnia: Październik 07, 2015, 08:31:55 pm »
Witam. Chciałbym dostać opinię od ludzi , którzy są pro w tych trzech klasach.
Potrzebuje ułożenia zestawu buff. Dla PW pod farme i PvP.
To samo dla białego i czarnego tanka. Buffy z npc buffera , kronika chyba nie tak ważna.
I jeszcze pytanko jak maksymalnie wyciagnac evasion z PW ? Gralem nim na pvp serwie gracia final. Mialem full buff,talizmany itp A mój evasion to 184 tylo co AW gdzie powinienem miec ponad 190 ;/


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: PW ET TK BUFF
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2015, 09:52:28 am »
Uhhh..... w innym temacie pisales ze byles pro GM'em a nic nie wiesz o grze?

No nic...

Dla PW jak dla kazdego dagger na pvp wszystko pod p/m.def, speed, hp i crt.dmg no i resist (ogolnie wszystko defensywne) omijac buffy na p.atk, crt. rate, mp, evasion itp, no i bez zerka i vr. Na pvp walisz skillami tylko wiec p.atk i crt rate Ci sie nie przydaje.
Pod expa wszystko odwrotnie, vr, zerk, p.atk, crt rate, crt dmg, atk speed, hp i jazda.

Dla tankow troche gorzej, bierzerz buffy p.atk, crt rate, crt dmg, atk speed, hp, p/m.def, speed + resist. Bez zerka, vr i innych gowien.

Kronika tez bardzo wazna, bo od tego zaleza dokladne buffy, ilosc slotow itp.

I po co Ci evasion na PW? Evasion to najgorszy stat, i zeby miec wiecej evasion od AW musisz miec wiecej dexa, bo skille macie takie same a dexa bazowo masz o 1 wiecej?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: PW ET TK BUFF
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2015, 10:37:34 am »
Nie użyłem zdania "pro gm" to po pierwsze. Po drugie nie muszę znać każdej klasy na wylot. Dzięki za odpowiedź ale to co napisałeś to akurat uwierz , że wiem. Pytanie kieruje do mistrzów PW bo wiem , że można fajne rzeczy zrobić z nim jak się naprawdę dobrze gra. Evasion to nie jest najgorszy stat PW ma go najwięcej z daggerów i odpowiedni ubrany i zbuffowany może mieć o kilkanaście pkt więcej niż inni. Chodzi mi o opinie ludzi , którzy "wymiatają" PW i znają różne "sztuczki". Wiadomo , że na każdym serwerze ten PW jest inny. Dostałem już na priv wiadomość z opisem PW na jednym serwerze i z tym jaki bug można tam wykorzystać :) Dzięki za odzew można zamknąć.

ps: Białym tankiem grałem 3 lata więc Twój opis buff też mi nic nie pomógł ale dzięki.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: PW ET TK BUFF
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2015, 10:40:13 am »
Nie użyłem zdania "pro gm" to po pierwsze. Po drugie nie muszę znać każdej klasy na wylot. Dzięki za odpowiedź ale to co napisałeś to akurat uwierz , że wiem. Pytanie kieruje do mistrzów PW bo wiem , że można fajne rzeczy zrobić z nim jak się naprawdę dobrze gra. Evasion to nie jest najgorszy stat PW ma go najwięcej z daggerów i odpowiedni ubrany i zbuffowany może mieć o kilkanaście pkt więcej niż inni. Chodzi mi o opinie ludzi , którzy "wymiatają" PW i znają różne "sztuczki". Wiadomo , że na każdym serwerze ten PW jest inny. Dostałem już na priv wiadomość z opisem PW na jednym serwerze i z tym jaki bug można tam wykorzystać :) Dzięki za odzew można zamknąć.

ps: Białym tankiem grałem 3 lata więc Twój opis buff też mi nic nie pomógł ale dzięki.

Czyli chodzilo Ci nie o buffy tylko o "triki" czyli bugi. Akurat te buffy ktore podalem sa odpowiednie I raczej sie nie zmieniaja.
To, ze ktos "wymiata" PW to nie znaczy, ze chodzi o buff a raczej amo ogarniecie. To, ze sie tak zbuffujesz to nie znaczy ze tez bedziesz dobry, sa lepsi i gorsi - deal with it.