Witaj
Gość

Wątek: potrzebuje pomocy  (Przeczytany 1430 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

potrzebuje pomocy
« dnia: Luty 25, 2006, 12:39:22 pm »
Witam, gram w l2 2 dni więc zabardzo niekapuje o co tam chodzi i mam kilka pytań:

1. Co daje zmiana klasy ?
2. Jak robić broń na +1 +2 +3 itd
3. O co chodzi z tymi broniami D , C ?
4. Podchdze np w dionie i chce nauczyć się skilla on mnie wyśmiewa dlaczego ? :P
5. jak zmienić kamere zeby nie była w lewo prawo tylko na strzalkach u klawiatury a na myszce?
6. Do czego potrzebne są questy? (co dają?)
7. Jak mozna zdobywać jeszcze pieniądze oprucz bicia w bębęn (potworków) i zmierania kasy ?
8. czy zna ktoś stronkę opisu wszystkich rzeczy i do czego służą?

no trochę sie nazbierało więc prosze o pomoc :) nie wiem czy pytania już były zadawane ale nie mogłem ich znaleźć. Dzięki za pomoc :*


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2006, 01:11:52 pm »
:P mlode glupie niedoswiadczone :P jak latwo nawkladac guwien do glowy jojk :P to tak zreobie z ciebie majstra :P
po 1 to ze mozesz miec nowe skile :P wlasciwie tylko po to jest :P
po 2 to robieni +1 i +2 sie nazywa enchantowanie fachowo tak :P ehcnaty mozna wydropic z ruznych potworuw oczywicie okreslone potowry dropia okreslone zeczy :p jak mam taki enchant wygloda jak scrol pisze na nim któr greitu od razu polocze tu pytanie 3 te d,c to sa greidy taka no nazwijmy to pozwolenie uzywania broni tego poziomu bondz greidu :P greid d dostjae sie na 20 greit c na 40 potem jest jeszcze b,a i s jesli zalozysz np greit c bron a masz dopiero pozwolenie do broni d bedzies zmial kare z broni zmiejszyci sie celnosc i szybkosc ataku a z zbroi szybkosc chodzenia :P  wracajoc do enchantuw dropi sie enchanty do ruznych poziomuw broni na enchancie pisze do jakiego greidu mamy enchant d i mamy bron d naciskamy na enchant 2 razy i wybieramy ta bron d i sru tak postwal chocapic robi nam sie + 1 i wyzej 1 enchant to +1 do broni +3 to bezpieczna granica +4 i wyzje jusz ci sie moze bron rozwalic wiec jest ryzyko wtedy dostajessz na pocieszenie krysztaly :P
po 4 zalezy jakom rasom i klasom grasz to w kazdm miescie sa odpowiednie ludzie od rasy i klasy np warior guild dark elf guild i tam jest do maguw i wojownikuw musisz wiedziec jaka rasa i jaka klase masz czy wojownik czy mag i w danej gildi idziesz do odpowiedniego czlowieka
po 5 chyba sie nieda bo nigdy mi to nieprzeszkadzalo ale kontrolek zadnych niema do sterowania w l2 :P ale co zle naciskasz prawy przycisk myszy i itryzamsz go obracasz w lewo prawo gure w dul to chyba wystarczy :P
po 6 jak sama nazwa mówi questy to sa zadnia od razu dodam ze to takie urozmaicenie :P nie tylko jak w diablo bicie mobuw :P np sa questy na zmiane klasy któr trzeba robic czasem mozna kupic w sklepie sa tez questy na ruzne zeczy zeby sobie kasy dorobic bondz jakies faine itemy zdobyc co tam se chcesz robisz zeby se czas umilic
po 7 mozesz zrobic krasnoluda spoilera któr w magiczny sposub wycioga :P czokapik z potworuwk no itemy z potworkuw bondz z questuw bondz dropisz item i go sprzedajesz dla gracza bondz w sklepie :P prawo dzungi
po 8 nigdy niebylo niema i niebedzie stronki gdzie wszystko jest opisane niema stronki idealnej ale zalzyj se tu http://lineage.warcry.com/ dobra strona dla poczotkujocych oczywsicie jesli znasz angielski albo to http://www.lineage2.com/ oficialna strona tu tez duzo jest :P albo na tej stronie mozna znales duzo ruznych zeczy :P
jak cos jeszcze chcesz wiedziec wal do mnie :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2006, 02:35:13 pm »
dzięki za pomoc choc i tak z tego połowy co napisałeś niekapuje  :lol: ale rózwnież dużo się dowiedzialem thx wielkie


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2006, 06:14:57 pm »
koleiny zadowolony klient rachunek prosze :P zebys mug dawac ostrzezenie prosil bym jakiegos admina o ostzezenie za udzilonom pomoc ja kolekcionuje strzezenia

Edit by Rake. Dla ciebie wszystko :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2006, 02:24:32 pm »
tyle sie naszukałem o enchantowaniu i wszędzie opisy jak do znawców :(
a tu prosze czytelnie i wszystko już wiem :D





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2006, 02:30:41 pm »
:o i dlatego odświeżasz topic sprzed MIECHÓW!?
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2006, 06:28:27 pm »
to proste idziesz di misc( sorcha) w gludin giran czy gdzie tam indziej i kupujesz taki zwój( kolor zależy od grade)sroll of enchange(grade) i jak kupisz to naciskasz prawym i lewym na to co chcesz poprawić ( są inne scrolle do polepszania armorów a inne do polepszania broni) mam nadzieję że ci pomogłam. :D
______________________________________________
WaKaCjE:D
______________________________________________
są the best
________________________________________________