Witaj
Gość

Wątek: Bladedancer VS...  (Przeczytany 2368 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Bladedancer VS...
« dnia: Sierpień 07, 2006, 03:13:22 pm »
Witam chciałem poznać opinie na temat PVP.
Najpierw z tankiem np; Bladedancer vs DA lub Paladin
oraz BD vs jakiś łucznik np; Hawkeye.
Z tego co widziałem na serwerach ludzie grający HE nie bardzo bali się BD.
Co wy o tym myślicie? Jak się leweluje BD? Szybko czy raczej wolniej? w ogóle jak się nim gra, mam zamiar nim zagrać, wczesniej grałem Swordsingerem, Hawkeye'm oraz Dark Avengerem ale nigdy Mrocznym Elfem. Możecie napisać coś więcej o BD? Nie chodzi mi o statystyki ani skille itd. Bo takie tematy na forum już były, chodzi mi o samą gre. Chcem nim zacząć grać i nie rozczarować się na 40lvl i zmieniać postaci. Co jedno wiem napewno to fajnie wygląda wizulanie. Tylko śmiesznie biegają ale to tak przy okazji. Z góry THX.
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer VS...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2006, 03:25:55 pm »
Stun stun stun stun stun stun stun stun stun stun.....

HE ma stun shota. DA ma shield stuna, Paladyn tez. BD ma najmniej con ze wszystkich wojow w grze. Wnioski wyciagnij sam:P

Lvluje tak jak Sword Singer, czyli koszmar na 6x lv, samemu mozesz posolowac do 62-66 jak sie uprzesz, ale potem bez party lipa:P


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2006, 03:37:09 pm »
Ja ci pomoge - wniosek ladujesz w kostnicy :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2006, 03:44:40 pm »
Cytuj
Lvluje tak jak Sword Singer, czyli koszmar na 6x lv, samemu mozesz posolowac do 62-66 jak sie uprzesz, ale potem bez party lipa:P


Bez przesady do 6x to SK sie ciezko juz zaczyna wyciagac a SK z wojow jest najlepszy do solo.Watpie zeby bd wyciagnal do tylu predzej do 52.

A wracajac do tematow to BD nie ma szans w 1 vs 1.Ale juz na np. 5 vs 5 jest inna zabawa.ALe 1 na 1 nie baw sie bo ja wczoraj pokonalem BD na 49 w compo i dual stormami i z wlaczonym Guard Stance zadawal mi po 30 obrazen.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2006, 03:56:51 pm »
Pograłbym kimś z białą bronią ale dowiaduje się tu ze BD to "cipka" więc odpada. Grałem DA ale u niego denerwuje mnie ta Panterka, aby dobrze przywalić trzeba ją wywołać jak jakiegoś dżina z lampy. Denerwuje mnie to. Czytałem jeszcze o Paladinie, fajnie cool tylko on ma P.Atk do kitu i tu lepiej wygląda DA no tylko ten dachowiec co mnie denerwuje... Ciężki wybór jest. Może jednak ten Paladin nie jest taki zły? Bo w sumie grałem SwS i mnie az tak bardzo nie zachwycił a jesli BD ma byc taki sam to ja sobie daruje.
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2006, 04:10:12 pm »
Zrob sobie destro bedziesz wymiatal :D Albo WC lub OL ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2006, 04:12:39 pm »
Wiesz nie ma postaci idealnej.

Dagger/Lucznik zabija Maga Mag Tanka a Tank Daggera/Lucznika


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:52:33 am »
No ale sa postacie ktore bardzo dobrze spisuja sie w PvP tu masz kilka:
HE ,WC,OL,Sk,DA,Destro,Tyrant ,SpS,SH ,Necro , SS - a  ja ci poradze zebys nie patrzyl na postac pod wagledem wymiatania ,bo co z tego ze bedzie latwop wygrywac w PvP jak nie bedziesz mial satysfakcji z grania nia ?

PS.TYr PP owned all :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2006, 10:22:16 am »
Ja ci powiem, że taki BD na pvp wcale bez szans nie jest chociaż bez kombinacji i główkowania nic nie wskurasz. W party BD to jest wymóg. Potańczysz party całemu i służysz za support DD. Na mass pvp tu już więcej zdiałasz. Po kolei rzucasz hexa na cele, potem ew. power breaki, poison itp. Jak zaatakujesz kogoś kto dostał hex, power breaka i poisona + bleeda jak sting wejdzie to go pojedziesz spokojnie, tylko musisz hp kontrolować, uciekać, rzucać draina, freezinga i czekać aż bleed + poison zrobią swoje. Blade Dancerem po prostu trzeba lubić grać ale i tez umieć go dobrze prowadzić.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Bladedancer VS...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2006, 01:52:49 pm »
zagraj sobie SK  :D jest niezly w pvp i podobno fajnie się nim expi a specem w SK jest Ryltar  8) to tyle  :P
Siła płynie z krwią duma razem z nią


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2006, 01:54:11 pm »
No dobrze a jak się ma sprawa do Paladina? Gdy grałem na Mikro i patrzyłem sobie po składach klanów, nie widziałem ani jednego gracza który grał by Paladinem. Czemu? Jaka to postać?
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Bladedancer VS...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:09:28 pm »
Paladyn to jakby połączenie DA (bez panterki) i bishopa (tyle, że ze słabszymi healami). Paladyn spisuje się dużo gorzej solo niż DA, z powodu braku panterki, jednak na party sytuacja się odwraca, Paladyn ma sporo użytecznych skilli, których nie posiada DA, a jeżeli idziemy na umarlaki, to Paladyn jest tankiem idealnym.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:36:37 pm »
Cytuj
Po kolei rzucasz hexa na cele, potem ew. power breaki, poison itp


Bez EE/SE to dlugo nei pociagniesz bo MP nei ebdziesz mial.Od debuffowania jest SK i AW.

Paladyn jest o tyle fajny ze rzadko kto nim gra,w przeciwienstwie do DA moze blokowac z kazdej strony no i na nieumarlych wymiata jak malo kto.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2006, 08:12:42 am »
Ale Paladynem też trzeba umieć zrobić dobrego builda, bo taki blunt, heavy armor i doom set nie wystarcza (chyba że co poniektorym) Gdzieś miałem link... albo na forum tutaj był jak koleś grając Paladynem leczył 2k życia...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 1

  • Zasady można łamać, tak jak... ludzi...
    • http://www.mokra.pl
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2006, 02:19:47 pm »
Słuchaj Exe najlepiej wejdź na strone www.lineage2.com i jeżeli umiesz angielski to przeczytaj se skille każdej klasy i styl walki  :)  moja rada :roll:










  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 10, 2006, 02:48:14 am »
Filer ja nie mam ani tyle czasu ani cierpliwości i zeby to jeszcze potem zebrac do kupy i wyciągnąć wnioski. To troche tego za duzo. Chyba po prostu zdecyduje się na Spellsingera. Albo jakiegoś innego maga tego pokroju, albo po prostu na Propheta, zawsze chciałem pomagać ludziom.  :roll:
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 1

  • Zasady można łamać, tak jak... ludzi...
    • http://www.mokra.pl
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:31:45 pm »
no cóż możesz również zostać albo Spell holwerem (według mnie najlepiej) albo spellsingerem a w subklasie być prophetem  :D  ale wybór należy do ciebie  :)










  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Bladedancer VS...
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2006, 10:44:56 pm »
Czemu wedługo Ciebie najlepiej Spellhowlerem? Czytałem ze ma jebitne pociągniecie ale ma mało HP. Jest lepszy od Spellsingera? Sory ze takie pytania ale ani razu nie grałem magiem, zawsze to byli fighterzy.
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Bladedancer VS...
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2006, 01:31:49 am »
Spellhowler ma baaardzo silne ataki, jesli mozna uzyc porownania to mozna okreslic go jako altylerie, Spellsinger natomiast ma najwieksza predkosc rzucania czarow ze wszystkich postaci magicznych (domyslnie). Wybor postaci zalezy od Ciebie, czy chcesz byc mobilna armata, czy tez masakrowac przeciwnika szybkimi (sporo slabszymi) czarami Spellsingera...
Forsaken, Hobby, Katsu, Paradise, iKon, a obecnie Infinity (ciekawe jak dlugo)
HawkEye 76 CosaNostra Klan, SemperFidelis Ally RiP?