Witaj
Gość

Wątek: HE >>> Jaki łuk ?  (Przeczytany 8043 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:14:06 pm »
Cytat: Cywil

o lol mowisz jak ostatni n00b.

Moze i- ale to ja mam racje xaxa

Cytuj
dlamni enajbardziej bezuzyteczny jest wlasnie QR bo ile razy uzywasz skilli? luk tak wymiata ze niezdarze i mi sie niechce uzyc duble shot bo szkoda many i i tak zalatwiam moba kilkoma strzalami.

Wiesz co daje SA quick recovery? Wydaje mi sie ze nie....

Cytuj
guidancre sie przyda.

Do....?
Cytuj
mysle ze guidance lub CS dodaje wiecej niz smieszny QR (a i tak skille odnawiaja sie bardzo szybko)

Nie wiem czy wiesz chlopcze, ale :Quick recovery- Reduces re-use delay.
Tlumaczac dla ludzi o malym rozumku(nothing personal;]) Zmniejsza czas przeladowania- czyli skraca dzialanie tego czerwonego paska miedzy wystrzalami.

PS: Bez cheap shota masz 10 min koksu i siedzisz....Tak czy siak guidance jest bezuzyteczny;]
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:17:36 pm »
hahahahahhahahahahahahahhaahhahahahh Quick recorvery zmniejsza czerwony pasek???? XD to chyba nacpana kolezanka Ci to mowia w szkole. A guidance zwieksza celnosc co sie przydaje :D ale hmm jak kto lubi :) jezeli grasz na pojeb4nych servach 500 raty  to mowe QR zmniejsza czerwony pasek XD poczytaj o HE ja tez tak myslalem ze szybciej sytrzela ale... NIE :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:29:30 pm »
Cywil, naćpana koleżanka to Ci chyba l2 tłumaczyła, lekcje angielskiego polecam. Ile grasz w tą gre? 2miesiące? i nie widziałeś archera i jedziesz po innych, bleh (tym bardziej, że Ci 'inni' to troche o tej grze wiedzą)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:36:43 pm »
Cytat: Cywil
hahahahahhahahahahahahahhaahhahahahh Quick recorvery zmniejsza czerwony pasek???? XD to chyba nacpana kolezanka Ci to mowia w szkole. A guidance zwieksza celnosc co sie przydaje :D ale hmm jak kto lubi :) jezeli grasz na pojeb4nych servach 500 raty  to mowe QR zmniejsza czerwony pasek XD poczytaj o HE ja tez tak myslalem ze szybciej sytrzela ale... NIE :D


Zobacz na moj sig;] Ja wiem co mowie- w przeciwienstwie do ciebie. Gram w lineage2- w przeciwienstwie do ciebie jak widac:)
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:40:36 pm »
hehehe nierob jaj bo i tak wiadomo ze Quick revorvery to szybka odnowa- skilli !! eh gadaj z dupa to cie osra jak chcesz to pokaz ten sig :shock:
grasz pewnie jakims PP albo innym kaleka bo niewiesz ziom co gadasz


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:42:37 pm »
jak widzisz to on gra na hindemith, ale z noobami szkoda gadać, dlatego ja daje sobie spokój i nie dyskutuje z Tobą Cywil...
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:43:35 pm »
Cytat: Cywil
hehehe nierob jaj bo i tak wiadomo ze Quick revorvery to szybka odnowa- skilli !! eh gadaj z dupa to cie osra jak chcesz to pokaz ten sig :shock:
grasz pewnie jakims PP albo innym kaleka bo niewiesz ziom co gadasz

Nie ucz ojca dzieci robic, chlopcze, ok?

Quick recovery z szybka odnowa skilli jest u MAGOW i jest to pasywny SKLILL, nie SA.

Quick Recovery na lukach dziala tak jak napisalem.

Jesli sie upierasz ze tak nie jest- nie wiem w co grasz.
PS: Jakaz to sila zmusza Cie do wypisywania tych bzdur, mlody padawanie?
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 12, 2006, 09:16:28 pm »
jestescie juz pojebani (nieobrazam nikogo :P) w poscie o HE mowili i klucili sie zemna ze QR niezmniejsza czerwonego paska jak poczatkowo myslalem to zgodzilem sie z nimi. a Ty mowisz tak jak wtedy myslalem XD wiec teraz juz mi sie poejb4lo na maxa niech jakis admin napisze bo pierdolna dostaje XD nie wiem ju zjak tak to ixi mial racje i przyznaje sie do bledu :)


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
HE >>> Jaki łuk ?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 12, 2006, 09:26:20 pm »
Zamykam ten cyrk.