Witaj
Gość

Wątek: TK a PvP :)  (Przeczytany 16391 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 04, 2007, 07:47:36 am »
Nie
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 04, 2007, 09:25:34 am »
Masz Tribiunal :D Zwiekszyli mu power(okolo x3).


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 04, 2007, 04:31:12 pm »
....zaczne sobie grać Warlordem chyba :shock:


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 04, 2007, 04:33:09 pm »
przeciez wiedziales ze tk to nie jest postac do pvp tylko pve jak ja wybierales,no nie? ;) a wl-a nuker tak samo rozwali jak tanka :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 04, 2007, 06:00:15 pm »
Tank dluzej wytrzyma,pasywy na m.def + blokowanie nukow(IL)>HP.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 04, 2007, 09:59:25 pm »
przeciez wiedziales ze tk to nie jest postac do pvp tylko pve jak ja wybierales,no nie? ;) a wl-a nuker tak samo rozwali jak tanka :P

Hmm,skoro tak samo rozwali WL to chyba lepiej wziąć WL bo mimo wszystko lepszy dmg zada... :D
Jak zaczynałem grać nie przypuszczałem że gra tak wciągnie...kolega powiedział że mam brać elfa to wziąłem i jakoś się dojechało do 40lvl :P a więc nie wiedziałęm co brałem :P nie chodzi mi o pvp,TK nawet dobrze sobie radzi jak się wie jak nim grać...chodzi mi o pve...jak się ma party to jest fajnie,ale ostatnio coś ciężko ze znalezieniem...szczególnie na serwie gdzie 90% ludzi ma necro/sps/sh,gdzie widziałem może 2 TK,gdzie byłem w party z może 10  healerami w czasie 3 miesięcy grania i gdzie rolę tanka w party coraz częściej przejmuje WL, który i potrainuje, i ma duży def i jeszcze spoko damage zada (byłem w takim party,wiem jak to jest...po 10min odpaliłem soe bo nie miałem nic do roboty a tylko im exp jadłem)  :x :x

smutne to...jedyne wyjście to zrobienie sobie damaszka +16...może p.atk się zwiększy troche... :D

btw po co istnieje ten kubik do ataku??zabiera tyle kryszy,a odpala się co 4 mob... :o :o :o LOL a teraz ma dojść kubik który agruje...no extra,bede miał 100hp a on zaagruje mi social agro moba... :x


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:03:03 pm »
teraz ma dojść kubik który agruje...no extra,bede miał 100hp a on zaagruje mi social agro moba... :x
Jeśli masz 100hp tankiem na pve to albo źle tankujesz albo zmień ludzi z którymi chodzisz bo coś jest nie tak :P



  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:13:39 pm »
haha a kto ci kaze wszystki kuby odpalac ?? ten nowy jest fajny poza tym w interlude poprawiono dzialanie 2 pozstalych

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:18:31 pm »
teraz ma dojść kubik który agruje...no extra,bede miał 100hp a on zaagruje mi social agro moba... :x
Jeśli masz 100hp tankiem na pve to albo źle tankujesz albo zmień ludzi z którymi chodzisz bo coś jest nie tak :P

oj,teraz miałem party z Warsmithem i Spellsingerem i expimy sobie w catach a nagle jeden glad,kozak bierze na siebie 6 mobów i zorientował się że nie da rady, ucieka w strone wyjścia a ja hate aura i mam na sobie 12 mobów,jeszcze lilm priest mi ściągnął bufy....z resztkami many bez użycia UD zatrzymało się na ~300 hp,niewiele brakowało...takie rzeczy się zdarzają więc nie mów mi że coś jest nie tak...

poprawiono w jaki sposób??Wind będzie odpalał się co 2 moby nie co 3?? :D lol wg mnie ten kubik powinien załączać się tak często jak ten jeden kubik od SK (nie znam się na sk,nie wiem jak się nazywa ten kub,ale jak miałem z jednym pvp to ciągle mnie atakował)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 05, 2007, 12:30:14 am »
Cytuj
lol wg mnie ten kubik powinien załączać się tak często jak ten jeden kubik od SK

Phantom i Viper 30% a Vampire(ktory jest downem swoja droga) 8% szansy ze ruszy dupe przy ataku,tylko ze SK ma 3 ktore musza czesto sie ruszac.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 05, 2007, 12:58:20 am »
Jak widzialem Tk ktory bil sobie dawn priesta w giran to mu sie odpalaly bardzo czesto az sie zdziwilem, ten nowy kubik jest zajebisty bo ma hate i root, pozwala ci utrzymac agro tylko bijac mobki nie tracisz many, czesciej odpala sie leczacy.

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 05, 2007, 02:19:36 pm »
Cubici TK nie odpalaja sie czesciej tylko tam wystepuje to samo co u SK.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 05, 2007, 03:00:00 pm »
Z moich doświadczeń z kubikami na c5 wynika,że Heal jest świetny - odpala się bardzo często,natomiast ten do ataku jest słaby,właściwie zadaje taki damage jak krytyk,tyle że krytyk na jednego moba wejdzie z 3-5 razy,a kubik odpala się co trzy moby :shock:

Z tym nowym kubem to jak jest, wchodzi hate i arrest jednocześnie czy na zmianę??


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 06, 2007, 10:24:09 am »
storm ma bodaj na 8-mym levelu ok 2k m att..i to jest twoj atut i w pve i w pvp,to sa extra obrazenia,nie narzekaj wiec ;) i tak bedzie o tyle lepszy od pantery ze bije poki ty zyjesz...np palladyn nie ma w ogóle takiego atutu ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 06, 2007, 05:23:15 pm »
Cytuj
Z tym nowym kubem to jak jest, wchodzi hate i arrest jednocześnie czy na zmianę??

-__- A co to za roznica? Arrest ma hate effect.

Cytuj
storm ma bodaj na 8-mym levelu ok 2k m att..i to jest twoj atut i w pve i w pvp,to sa extra obrazenia,nie narzekaj wiec

Ta Vampiric ma podobny (o 100 mniej) i zadaje tez gowniany dmg na graczach ciut mniej niz crit.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 06, 2007, 05:50:08 pm »
LOL gram i widzę że odpala się dwa razy na 15min więc PANTERKA>KUBIK :shock: :shock: :shock:


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 06, 2007, 11:54:45 pm »
to masz zbagowany serwer ;)
jak mam 579 at speed (z sama potka) to wali mi co 3-4 ciosy,to sporo ;)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:12:33 am »
Hehe masz 75lvl,a ja pod 70 dopiero podchodzę :P dziś już nie narzekam na TK, pojechałem DA na równym levelu :P :P :P powiem tak, jak DA padnie ten kotek, to po pvp...dziobał mnie tam ten DA i nie wiem po co dawał root na 10 sek i szybko siadał,tylko przedłużał niepotrzebnie walkę która około 20min trwała..... :D


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:00:36 am »
z da jest ciezko w h2h bo odbija obrazenia od bicia a TK raczej nic innego nie zrobi :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:27:32 pm »
Da ma duzy p.def,tk wali slabo wiec dostaje spowrotem malo dmg a ten dmg uleczy cubic + jeszcze pare setek wiecej ^^


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 07, 2007, 08:00:01 pm »
hehehe w ogóle nie odczułem żeby odbijał moje ciosy we mnie :D ja sobie tylko biłem,biłem,biłem,kubiczek leczył co chwile i po jakimś czasie nagle DA padł...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 07, 2007, 08:04:58 pm »
Tlumaczenie z LE na DE:
hehehe(cos mi sie udalo) w ogóle nie odczułem żeby odbijał moje ciosy(bile slabo to gowno czulem) we mnie :D ja sobie tylko biłem,biłem,biłem,(mam zesrany STR i dlatego tak slabo)kubiczek leczył co chwile(raz na godzine) i po jakimś czasie(po 2 godzinach) nagle DA padł(popelnil samobojstwo)...

^^ Nie no joke ale te "po jakims czasie" tu nie pasuje :P Dziwne ze nie resummonowal xD


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:15:52 pm »
Tlumaczenie z LE na DE:
hehehe(cos mi sie udalo) w ogóle nie odczułem żeby odbijał moje ciosy(bile slabo to gowno czulem) we mnie :D ja sobie tylko biłem,biłem,biłem,(mam zesrany STR i dlatego tak slabo)kubiczek leczył co chwile(raz na godzine) i po jakimś czasie(po 2 godzinach) nagle DA padł(popelnil samobojstwo)...

^^ Nie no joke ale te "po jakims czasie" tu nie pasuje :P Dziwne ze nie resummonowal xD


skąd ty taki dowcipny  :D :D DA bez panterki to sierotka marysia,chyba nawet gorszy niż TK...okaleczył mnie do jakiegoś momentu a potem kubik wyhealował całe HP i tak w kółko...próbował mnie zastunować ale weszło mu z 2x...mam p.atk ~440 do tego jeszcze focus w broni i tribunal więc nie jest tak źle :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2007, 11:21:42 pm wysłana przez sliP »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:06:09 am »
Cytuj
skąd ty taki dowcipny

Byłem/jestem pijany ^^

Cytuj
DA bez panterki to sierotka marysia

Wiem bo gralem :P Bez Stun i Pantery jest do dupy poprostu ;/

Cytuj
ale weszło mu z 2x...mam p.atk ~440 do tego jeszcze focus w broni i tribunal więc nie jest tak źle

:D Z Keshem i aura attack ja mam 463 :D


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:08:11 am »
:P
a ja z migth,greater migth,berkiem i z forgotten blade mam ~900 p att ooo :P (w tallumie)
dobra dobra,wiem ze ty mialbys wiecej :D