Witaj
Gość

Wątek: DE best Ownzor  (Przeczytany 1539 razy)

  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

DE best Ownzor
« dnia: Luty 09, 2007, 12:40:13 pm »
Był już podobny topic ale jakoś ucichł więc założo sobie nowy :P
Mam bd obecnie i moja wiedza na temat subków DE jest ograniczona i chciał bym się dowiedzieć czegość o kombinacjch
BD/PS, BD/SH, BD/SE
Większość ludzi mi poleca bd/sh ale też dużo mówi bierz SE, znowu nikt niepoleca PS mimo że ta subka też wydaje się wprzo(arcane agility,sumonek,tp,na statach ps oczywiście).
Więc prosił bym o jakieś komentarze zwłaszcza jak wygląda sprawa expa takim BD/SE(czy jego skille i sefl buff pozwala expić jak zwykłemu magowi, może lepiej może gorzej, czy dajo siebie sam rade w dark omens np  itp) to  samo do BD/PS i BD/SH. No i oczywiście czy ktoś kto zabrał już taką subke jest z niej zadowolony czy zmienił by na inną Wink


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: DE best Ownzor
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2007, 02:09:09 am »
Temat ucichł ??? znajduje się pare topiców niżęj... http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=8800.0


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: DE best Ownzor
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2007, 12:05:57 am »
imo z tych trzech najlepszy jest bd/sh ale ps tez nie jest zly. bd/se tez jest calkiem niezly ale prawda jest taka ze on sie szybko nudzi i te jego "tylko" dwa skile czsami nie wystraczjaja. mimo to ma hila, roota, pare innych skili, pow. jest ciekawy, dobry 1vs1, na siegach, mass pvp, gdzie i tak kazdy dostanie empa, duzo traci. bd/sh jest najlepszy na expienie, ma najwiekszy z nich zasieg, silence, arcana power z 3 profki. rozne takie. bd/ps ma arcane costam na c.spd i z tym ladny c.spd sie wyciaga. poza tym oczywscie tp, summona, hil od summon. tez pare innych fajnych skilli, cubici.
ja bym wybieral miedzy sh a ps ze wskazaniem na sh
btw, Diva, ty niejaki Piuu z forum dn?^^
infinite........................