Witaj
Gość

Wątek: REGULAMIN przeczytaj zanim napiszesz posta (z rasy/klasy - wybierz rasę)  (Przeczytany 1991 razy)

1.   Zabrania się zakładania tematów "Proszę o pomoc z doborem postaci", "Jaka postać najlepsza?" i wszelkich o podobnej tematyce "Kim mam grać?".

2.    Wszystkie tematy "Jakie Dye dla ?", "Jaki armor dla ?" „Jaki wepon dla” i wszystkie inne tematy z których treści będzie wynikało „co jest najlepsze dla” będą kasowane.

3.   Pytania/sugestie/porady dotyczące poszczególnych klas proszę kierować do przyklejonych tematów w tym dziale

4.   Srodze karane [ostrzeżeniami] będą także tematy powielające już wcześniej poruszane kwestie. Opcja SZUKAJ może okazać się tu bardzo pomocna.

5.   Karze śmierci podlegają pytania "Jakie mam zrobić questy by zostać kimś tam?", "Jakie marki dla ?".

6.   Konkretne porady/zestawienia statystyk/opisy stylu gry/etc. etc. dotyczące ras/klas będą nagradzane pochwałami i plusikami do karmy.


7.   Zaleca się zachowanie kultury osobistej, nie pisania od rzeczy i spamu.

8.   Pytania dotyczące tatoo, produkcji mikstur, doborze sub-klas dla danej postaci i inne o rzeczach istniejących tylko na serwerach Dragon Network proszę umieszczać w dziale Dragon Network.

9.   Jeśli powstanie jakiś temat o tematyce wymienionej w pt od 1 do 5 nie wdawać się w dyskusje bo jest to powielanie odpowiedzi z tematów podpiętych tylko podać odpowiedni link do tematu.

10.   Jeśli jakiś użytkownik dostanie ostrzeżenie od moderatora działu nie pisać do Niego na pm jeśli się nie zgadzacie z Jego decyzją. Jedynymi którzy mogą podważyć i zmienić decyzje moderatora są Administratorzy tego forum i do Nich będziecie odsyłani z takową skargą.


Wyżej wymienione punkty mają na celu zapewnić przejrzystość treściową  tego działu. Leży to w interesie każdego forumowicza. O niebo łatwiej znalezć rozwiązanie problemu gdy używamy opcji SZUKAJ a tematy są poprawnie nazwane, oraz zapewni to łatwiejsze i szybsze  udzielanie wam pomocy.


Regulamin ten proszę potraktować jako ostrzeżenie więcej ostrzeżeń nie będzie.
Tłumaczenie się ze w jakimś temacie jest po 1000 postów i ciężko jest wam je śledzić na bieżąco a tak każdy się tłumaczy jest żadnym tłumaczeniem.
Wszystkie tematy podpięte są czyszczone ze spamu i nic nie wnoszących do tematu pstów na bieżąco a to o co prosicie praktycznie znajduje się na 1 stronie danego tematu.


Za każdorazowe złamanie Regulaminu autor dostanie ostrzeżenie, a jego temat zostanie skasowany!
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2007, 11:31:15 pm wysłana przez Polgara »


Odp: REGULAMIN przeczytaj zanim napiszesz posta
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2007, 11:30:38 pm »
Uaktualnienie regulaminu

Jako że w sprytny sposób obchodzicie regulamin, i aby tego uniknąć nastąpi zmiana

Karze śmierci podlega zakładanie tematów z zestawieniami o PVP po to stworzyłem dział o PVP
z wszystkimi zestawieniami aby właśnie w tych tematach pisać.

Następny taki temacik to posypią się Bany na pisanie