Witaj
Gość

Wątek: Kiedy??!!  (Przeczytany 5280 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Kiedy??!!
« dnia: Marzec 04, 2007, 12:45:37 pm »
Z różnych stron dowiaduje się różnych informacji i każda jest nieprawdziwa. Infinity wstał, Dragon wstał , Reven wstał, ale kiedy wstanie mój ukochany server NightMare? Ostatnio wyczytałem , że 7 marca , ale nie mogę jakoś w to uwieżyc.
Proszę odpowiedzcie czym prędzej .

PS. Nie wkręcajcie , że nie wstanie  :(


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2007, 12:56:42 pm »
wstac wstanie na 100% tylko nikt nie wie kiedy... trzeba czekac ja sie tam nie nudze gram teraz na dragonie :D
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2007, 03:14:52 pm »
a mi sie wydaje, ze jakby nm mial w ogóle wstac, to wstalby juz dawno. drejku nie bylby taki glupi zeby wylaczac serwer na... lol, to juz prawie 4 miesiace.... bo przeciez wie ze z kazdym nastepnym dniem coraz wiecej ludzi rezygnuje z czekania i idzie na jakies inne serwery, zupelnie izolujac sie od tego co dzieje sie na dn. czekac beda pewnie ludzie ktorzy zostawili na nm sporo kasy lub cale klany ktore graja na tym serwie juz od bardzo dawna. zwykli, przecietni gracze, zwykle przecietne klany, juz pewnie graja na jakichs innych serwerkach bo stracili nadzieje ;p
infinite........................


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2007, 03:16:43 pm »
a mi sie wydaje, ze jakby nm mial w ogóle wstac, to wstalby juz dawno. drejku nie bylby taki glupi zeby wylaczac serwer na... lol, to juz prawie 4 miesiace.... bo przeciez wie ze z kazdym nastepnym dniem coraz wiecej ludzi rezygnuje z czekania i idzie na jakies inne serwery, zupelnie izolujac sie od tego co dzieje sie na dn. czekac beda pewnie ludzie ktorzy zostawili na nm sporo kasy lub cale klany ktore graja na tym serwie juz od bardzo dawna. zwykli, przecietni gracze, zwykle przecietne klany, juz pewnie graja na jakichs innych serwerkach bo stracili nadzieje ;p

Gdyby liczył że zapomną to co jakiś czas nie pisałby że wstanie :) bo i po co ?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2007, 05:37:04 pm »
a mi sie wydaje, ze jakby nm mial w ogóle wstac, to wstalby juz dawno. drejku nie bylby taki glupi zeby wylaczac serwer na... lol, to juz prawie 4 miesiace.... bo przeciez wie ze z kazdym nastepnym dniem coraz wiecej ludzi rezygnuje z czekania i idzie na jakies inne serwery, zupelnie izolujac sie od tego co dzieje sie na dn. czekac beda pewnie ludzie ktorzy zostawili na nm sporo kasy lub cale klany ktore graja na tym serwie juz od bardzo dawna. zwykli, przecietni gracze, zwykle przecietne klany, juz pewnie graja na jakichs innych serwerkach bo stracili nadzieje ;p

wiesz prawda jest taka ze drake trzyma nm down bo liczy na donacje z dragona... a tak w ogóle co go obchodza ludzie ktorzy odchodza bo maja dosyc czekania.. wiadomo przyjda nowi :P
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2007, 06:32:34 pm »

shadow -> jest info, nightmare -> brak info

matim

ps: ThornsPl widziałeś filmik jaki zrobiłem z pvp z benim na bs ? ;P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2007, 07:52:14 pm »
no drejku co chwile podaje jakies nowe terminy w ktorych ma wstac nm czy tam shadow, ale jak wszyscy dobrze wiedza zadne te jego "przepowiednie" sie jeszcze nigdy nie spelnily. no moze poza infi ale to inna sprawa.
moze i to jakis sposob by utrzymac wiekoszosc ludzi na serwie ale jesli drejku podaje co pare dni nowe daty co do up serwera i potem okazuje sie ze serwer dalej down to ludzie mysla se ze on se z nich po prostu jaja robi. a to nie wlpywa dobrze na decyzje takiego gracza "czekac na nm gdzie mam juz dobry lvl i itemy, ale nie wiadomo jak dlugo jezcze czy zaczac grac na nowym serwie i miec pewnosc ze bedzie on prawie napewno up?"
infinite........................


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2007, 08:24:16 pm »
drejk nie ma wpływu na shadow, bo shad nie jest jego. screen z raven, gdzie tamci GMowie podali info w konsultacji z GMami shadow ;P

matim


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2007, 09:08:36 pm »
Infinty też leżał bardzo długo ale wreszcie wstał. Dlatego uważam, że analogicznie będzie w przypadku NM - schodzi się z tym ale wreszcie wstanie [tak sądzę]. Nie wierzę żeby Drake chciał zlikwidować ten serwer.

Co do podawanych czasów itd. to przestałem na nie zwracać uwagę. Ile to już razy mieliśmy podawane daty postawienia serwerów, później kolejne - poprwione, a nawet listy w jakiej kolejności będą wstawać serwery. I co? Wszystko gówno prawda - mamy zwykłą loterię.

Ja nadal czekam, ale jeśli byby wipe [Uwzględniam taką opcję. Uprzedzając uwagi niektórych - wiem że Drake zapowiedział że ma database NM i będzie w nienaruszonym stanie itd - ale sami widzicie jak sprawdzają się słowa szefa...] to ja się wypinam na całe DN [żeby łatwiej mnie mogło pocałować] i zostaję na serwerze PvP - L2Gold.







  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2007, 09:23:56 pm »
Infinty też leżał bardzo długo ale wreszcie wstał. Dlatego uważam, że analogicznie będzie w przypadku NM - schodzi się z tym ale wreszcie wstanie [tak sądzę]. Nie wierzę żeby Drake chciał zlikwidować ten serwer.
ja nie twierdze, ze drejk chce zlikwidowac nm... te down wynika pewnie z czegos innego
jesli chodziloby o te ostatnie wydarzenia zwiazane z FBI i zamykaniem prywatnych serwerow to nm wstaloby w tym samym czasie co dragon lub infi, dlatego wydaje mi sie ze to moga byc albo jakies problemy z database'em, albo problemy techaniczne, albo brak funduszy czy aktywnego gm'a co by sie chcial opiekowac serwerem. niestety nie dane jest nam to wiedziec...
infinite........................


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2007, 09:43:06 am »

shadow -> jest info, nightmare -> brak info
wiesz matim dopóki nie bedzie dla nm lub shadow Countdown to nie wierze w takie info...  :)
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2007, 11:01:03 am »
z informacji na oficjalnym forum wynika ze sprzęt pod shadow juz dotarl i zainstalowali go juz 60%
jak dla mnie to jest countdown
jasne ze moze sie cos skopac i wszystko sie przedluzy, ale nie zmienia to faktu ze juz witam sie z moimi starymi postaciami na shadow, mam nadzieje ze sa wypoczete  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2007, 06:03:12 pm »
juz 70 %  :P





<------------  On juz czeka, mam nadzieje ze mieczyk rdzy nie zlapal  :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2007, 06:04:52 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2007, 08:33:59 pm »
juz 70 %  :P





<------------  On juz czeka, mam nadzieje ze mieczyk rdzy nie zlapal  :P
Ja bym tka nie umiał zrobić kont z subem, a potem przejść :) Jeśli odchodzisz może moge coś odkupić od ciebie ( nie proszę zebyś dał bo to w stylu "adena plz" :D ,a zarobić jestem w stanie) jeśli coś to PM


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 06, 2007, 12:44:48 pm »
mnie się wydaje ze Thorns zrobił swojego łucznika na koncie z postaciami z shadow, więc na pewno nikomu go nie sprzeda ;P i dobrze ! Thorns ! Szykuj sie ;) sube Ci trzeba na shadow zrobić. Na mnie i ricocheta możesz zawsze liczyć ;)

matim

ps: już 85%


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 06, 2007, 12:59:14 pm »
a to racja wszystko jest na jednym koncie...  :P  A co do pomocy to dziekuje.. przyda sie...
Sub to ja bym juz dawno zrobił, ale najwiekszy problem jest w tym ze chce sub na max lvl zrobic by nie spasc poznizej 76 i dalej uzywac S grade :-) ale mi sie nie chce..  :P  ale damy rade..  i zastanawiam sie czy na Shadow tez nie zrobic HE/PP bo mi sie spodobał  8)   chodz palladyn ma swój klimat..

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 06, 2007, 03:33:21 pm »
a to racja wszystko jest na jednym koncie...  :P  A co do pomocy to dziekuje.. przyda sie...
Sub to ja bym juz dawno zrobił, ale najwiekszy problem jest w tym ze chce sub na max lvl zrobic by nie spasc poznizej 76 i dalej uzywac S grade :-) ale mi sie nie chce..  :P  ale damy rade..  i zastanawiam sie czy na Shadow tez nie zrobic HE/PP bo mi sie spodobał  8)   chodz palladyn ma swój klimat..
A tak w ogóle to to czy na shadow sa ceny porwonylwalne do Dragonowych czy raczej inaczej to leci ?? :P


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 06, 2007, 03:53:19 pm »
elysian 400kk
dragon slayer 500-600kk
kris+focus 120kk
doom helmet 50kk

juz nie pamietam, na poczatku bedzie straszne zamieszanie


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 06, 2007, 05:02:19 pm »
oj bedzie zamieszanie ^^   a przed down ceny byłu nizsze nawet niz teraz na dragon.. np set dooma za 150kk spokojnie mozna bylo kupic..  chodz z cześcią itemow było podobnie ( proporcjonalnie) np. dc gloves/nm gloves/mj boots/mj light armor  były ciezkie do kupienia a jak sie znalazly to ceny było wysokie np. nm gloves koło 500kk (sam 2 pary po tyle szybko sprzedalem  :P ) wiem ze do cen dragon x 15 to smieszne ale tak było. Zobaczymy co to bedzie...

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 06, 2007, 05:49:36 pm »
To troche dziwne ze tak drastycznie wzrosly ceny. Hmmm,co ludzie z judgement i NM przeniesli sie na dragona i podaja ceny jak u siebie?


Jakis newbie samemu nie ma szans w tej chwili na set A.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 06, 2007, 06:03:17 pm »
widzisz, część graczy z shadow jest już umówiona, że po UPie shadowa będą bronić starych cen i starej ekonomi, choć tu o dwarfy, ludzi co mają stuff, żeby nie dopuścić do sytuacji z dragona, albo nie dopuścić do sytuacji gdzie jakieś -.- z innego serva będą podnosić ceny, więc raczej jestem za tym, że pomimo zamieszania i początkowego niedoboru rzeczy, nie będzie tak jak na dragonie.

co do Twojego 76 lvl po subce, będzie bardzo ciężko gdyż na 78lvl i 10% dlvl do 73 lvl, więc musiałbyś mieć ok 78 lvl i 80% żeby dlvl był do 76 ale sam nie wiem ;P mało kto wytrzymuje tak długo bez subki ;P

matim

ps: he/pph jest fajny, ale pamiętaj thorns, że na shadow nie bedzie tak łatwo ze sprzetem :D choć w sumie ciebie stać, żeby szybko mieć s grade ;P


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 06, 2007, 06:43:18 pm »
widzisz, część graczy z shadow jest już umówiona, że po UPie shadowa będą bronić starych cen i starej ekonomi, choć tu o dwarfy, ludzi co mają stuff, żeby nie dopuścić do sytuacji z dragona, albo nie dopuścić do sytuacji gdzie jakieś -.- z innego serva będą podnosić ceny, więc raczej jestem za tym, że pomimo zamieszania i początkowego niedoboru rzeczy, nie będzie tak jak na dragonie.

co do Twojego 76 lvl po subce, będzie bardzo ciężko gdyż na 78lvl i 10% dlvl do 73 lvl, więc musiałbyś mieć ok 78 lvl i 80% żeby dlvl był do 76 ale sam nie wiem ;P mało kto wytrzymuje tak długo bez subki ;P

matim

ps: he/pph jest fajny, ale pamiętaj thorns, że na shadow nie bedzie tak łatwo ze sprzetem :D choć w sumie ciebie stać, żeby szybko mieć s grade ;P
Na dragonie cany spadły po UPie. I tak są spore ale raczej mniejsze niżwcześniej. PRyznjamniej tyczey się to A gratów bo B zostały takie same (doom set = 500kk )


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2007, 08:00:04 pm »
ps: he/pph jest fajny, ale pamiętaj thorns, że na shadow nie bedzie tak łatwo ze sprzetem :D choć w sumie ciebie stać, żeby szybko mieć s grade ;P

zabrzmialo tak i jeszcze ktos pomysli ze donator jestem  :? (chodz pewnie wiele noobkow z shadow tak mysli, "bez klanu a w s grade biega)  wiesz mam mieczyk s grade +7 (ciezka krwawica i strachem zrobiony )sadze ze jak bym chcial go wymienic to bym duzo za niego dostał (najlepszy one hand sword na SHADOW, skromnie mowiac  :P ) na pewno draco bow+ itemy ale nie chce...
Co do sub to wiem ze ciezko do expic do 78 tym bardziej palladyna :-) bede musial przez jakis czas uzywac itemy a grade ^^
A cen bede tez bronił kto jak kto ale Giran znam dobrze  :P

Na dragonie cany spadły po UPie. I tak są spore ale raczej mniejsze niżwcześniej. PRyznjamniej tyczey się to A gratów bo B zostały takie same (doom set = 500kk )

no z doom set to przesadziles.. spokojnie na dragon za 300kk juz kupisz :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 08:09:20 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2007, 08:52:31 pm »
a jak to jest na shadow? duzo ludzi ma suby? duzo ludzi  w s gradach lata? i czy jakbym chcial teraz zaczac tam grac to sie opyla czy juz troche za pozno? :)
i slyszalem ze na shadow polacy maja najwiecej zamkow i ogolnie sa najsilniejsi na serwie, to prawda? :P 
btw, Thorns jaka subke biezesz? :D
infinite........................


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2007, 09:10:08 pm »
Na shadow jest kilka świetnie zorganizowanych klanów, które potrafią Antka w 9ppl w 4h sprzątnąć ... te klany biegają w S grade ( nie licząc Thornsa który też ma s grade ;P ), jakiś miesiąc przed downem serva był taki wielki bum ... tzn, nagle pojawiło się dużo stuffu A i S. Możesz zacząć, nigdy nie jest za późno ;) A naprawdę jest fajnie ... tylko chyba taka mała rada ... jak ktoś chce spokojnie expić to nie powinien sie wdawać w mass pvp tak do 76 lvl po subce ;P

matim