Witaj
Gość

Wątek: Sps czy necro ??  (Przeczytany 4834 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2007, 07:28:29 am »
Fedur... Jak chcesz mieć wyzwanie to z Bishem na arenie lataj.

oj chłopcze ty i tak paru spraw nigdy nie zrozumiesz i bede kolejengo temtau zaśmiecał tłumaczyc CI to


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2007, 10:14:58 am »
Widze ze maly offtopic sie zrobil :)

A czemu mam mykac z dn? Co z nim nie tak ?


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2007, 02:21:45 pm »
Na DN jest jawna niesprawiedliwość.
Długo pracujesz na swoją postać i walczysz o każdy sprzęt, natomiast nooby, znane inaczej jako donatorzy dostają to samo co Ty musiałaś wywalczyć w powiedzmy tydzień jak nie mniej.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2007, 08:00:30 pm »
@Fedur kochanie, jakich spraw ja nie rozumiem? Wiem, że jesteś kolejnym prawdziwkiem, który ubzdurał sobie, że necro to jakiś nie przemierzając hegemon w polu PvP i przez to inne klasy, które mogły być całkiem interesujące, bledną wobec potęgi oklepanego nekromanty. Otóż nekro nie jest jakimś Achillesem. Da się go łatwo pojechać tyrantem, sorciem, sps, łucznikami, daggerami.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2007, 08:02:12 pm »
Weźcie już do cholery skończcie tą farsę.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2007, 10:25:57 pm »
@Fedur kochanie

  duzy + dla ciebie szybko sie uczysz ...


skarbie co do reszty to ja rzeczywiście walcze  z tym ze necro to jedyna klasa ktora jest "wymiatająca" ... tyle ze wlasnie strasznie duzo ludzi wybiera necro bo "ownuje" i nie patrza czy granie nim bedzie im pasowalo... byle by rozjechac wszystkich i byc master blaster pvp... wiec chyba wychodzi na to ze w kwesti necro sie zgadzamy... = przeczytaj moje ostatnie posty bo z twojego ostatniego posta wynika ze ja uwazam ze necro to Hero...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 11, 2007, 07:41:01 pm »
Necro wcale nei ownuje wszystkich klas. Zwłaszcza że niektóre klasy maja zdolność odbijania czarów. Po za tym gra necro wymaga szybkiego myslenia typu "kto mnie zaatakował/jakie debuffy użyć"

Z tych ludzi co wybieraja necro bo "ownuje" i nie patrza czy granie bedzie im pasowało zwykle odpadaja bo nie umieja użyć jego umiejetności.
Taki np. Sps jest w stanie łatwo wygrać z necro jeśli ma mental shield i odpowiedni cast speed bo wielu graczy zaczyna od sleepa a potem sie zastanawia co dalej.
Trzeba pamietać że nie ma takiej uniwersalnej klasy która wszystkich bedzie wybijać.
W Pvm necro dobry jest tylko wtedy gdy ma dojście do cursed bone chyba że ktoś expi za pomoca CDL co jest ryzykowne. Wiec Sps jest lepszy w Pvm bo nie jest uzalezniony od ilosci amunicji :D po za tym ba duży c.speed i czesto mu krytyk siada. A na mane wystarcza potiony i rest :D Także uważam ze necro i Sps sa zrównowazonymi postaciami chociaż ich styl gry diametralnie sie różni


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • One life, One passion, One game only streetball
    • Lineage 2 Forever
Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 11, 2007, 08:26:44 pm »
jesli grasz na low racie to sszczerze polecam necromante poniewaz zazwyczaj niema full buffow i latwo mu jesli chodzi o expienie i przetrwanie w pvp:) dlaczego? jesli chodzi o expienie to nie dosc ze ma draina to w dodatku ma summonow co upraszcza sprawe:) a jesli chodzi o pvp to na magow silence i papa albo na warow paralize i papa:)jesli jednak grasz na high racie to polecam sorca poniewaz bedzie rzucal prominance jak glupi i w dodatku sieje pogrom w pk / pvp / exp / raid
Plainswalker 72:)


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 11, 2007, 09:13:30 pm »
nekromanta to pomysl nietrafiony - cursed bone to wydatek ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 13, 2007, 08:24:50 am »
@Fedur kochanie, jakich spraw ja nie rozumiem? Wiem, że jesteś kolejnym praw-_-'iem, który ubzdurał sobie, że necro to jakiś nie przemierzając hegemon w polu PvP i przez to inne klasy, które mogły być całkiem interesujące, bledną wobec potęgi oklepanego nekromanty. Otóż nekro nie jest jakimś Achillesem. Da się go łatwo pojechać tyrantem, sorciem, sps, łucznikami, daggerami.

Da się wygrać, aczkolwiek czy tłatwo? NIE! Sprawny necromanta nie traktuje summona tylko jako dodatkowy zbiorniczek hp. Wierz mi że summony potrafią nieźle narozrabiać. Np ten:
http://l2p.bravehost.com/cursedman.html

nekromanta to pomysl nietrafiony - cursed bone to wydatek ...

300a. to nie majątek - jak się dobrze dobiera moby (2hit's) to kasa się zwraca z nawiązką. Może pośród magów najwięcej musi  wydać na exp, aczkolwiek ciągle zarabia lepiej niż statystyczny warior czy też summoner.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

  • PS FTW
Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 13, 2007, 09:53:44 pm »
HA, tu bym sie klocil misiu... na pewno nie zarabia wiecej niz summoner, ja od 40 lvlu expilem tylko w cata/necro, zero restow, 100% seal stonow dla mnie. I wierz mi ze zarobie wiecej niz noobowski nekro.

@Mikos, powiedzmy ze wezme necrusa... i jak mnie pojedziesz tyrantem czy daggerem to LOOOOL ;)
lucznikiem bez full buffa tez nie. Nekrus dzieki temu ze ma nuki + summona + transfer pain + silence + ancor + slow + sleep jest najsilniejsza postacia w L2 i mozesz sie ze mna klocic... ale tak jest. Inna sprawa sa noobki ktorzy nie umia nim grac :D takich to byle kim mozna oklepac ale jak ktos juuz cos wie to cieeeezko.

Try! Or die trying...


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 14, 2007, 08:36:55 am »
Anchor i slow necro mają niezwykle mały land rate, mały range i długi re-use...

Tyrant czy dagger jak podejdzie[, a nie jest tak ciężko] to robi z ciebie kaszankę mimo TP...

Sleepem sobie pospamujesz do c4...
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 14, 2007, 10:05:57 am »
z tego co sie orientuje to Anchor w c5 ma szybszy refus i częściej wchodzi ale za to krocej trwa (?)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Sps czy necro ??
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 14, 2007, 10:37:35 am »
z tego co zapamietalem to 30 sek :)