Witaj
Gość

Ankieta

Jaki sub lepszy?

Warlock
6 (37.5%)
Necromancer
10 (62.5%)

Głosów w sumie: 16

Wątek: Jaki sub lepszy dla DA?  (Przeczytany 2671 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Jaki sub lepszy dla DA?
« dnia: Kwiecień 04, 2007, 08:26:10 pm »
Mam ogromny dylemat jakiego suba wybrać z tych dwóch. Specjalnie nei dodałem TH, bo nielubie takiego suba :P
Jaki z tych 2 będize lepszy? Prosze podać zalety i wady, na jakich statystykach lepiej grać, jaki set, tattoo i dyes.


Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2007, 08:31:14 pm »
Sprawdz sobie opisy obu tych klas na forum, warlock i necro co dwie calkowicie inne postaci .


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2007, 09:15:36 pm »
Nie bede sie wypowiadal bo nie wiem... :P
 

Warlock to sumonner, jak lubisz panterke DA to wez go, a Nekro to mag ofensywny i tez po czesci sumonner. Z Nimi bedziesz mial HP w PIN dzieki transfer pain.









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2007, 09:21:15 pm »
Necro bo TP i Nuki.


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2007, 09:33:50 pm »
Necro bo TP i Nuki.

Warlock tez ma TP, a rekompensacja nukow sa potezna sumonny, ktore jeszce buffuja. A i tak DA z nukami Nekro gowno zrobi.









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2007, 09:40:54 pm »
Jesli grasz na tym Infinity 5x z DN to po 1 pomyliles dzialy a jesli nie grasz tam to po 2 byly juz takie tematy.

Ale pewnie grasz na DNu wiec wez sobie Warlorda. Bedziesz expil jak blyskawica wlocznia razem z panterka a jesli nie to fajna subka jest PP oraz TH, Th chyba najpopularniejszy jest :)
AyGo


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2007, 10:01:57 pm »
Jesli grasz na tym Infinity 5x z DN to po 1 pomyliles dzialy a jesli nie grasz tam to po 2 byly juz takie tematy.

Ale pewnie grasz na DNu wiec wez sobie Warlorda. Bedziesz expil jak blyskawica wlocznia razem z panterka a jesli nie to fajna subka jest PP oraz TH, Th chyba najpopularniejszy jest :)

Tam pisze Warlock :P









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2007, 10:46:38 pm »
Jesli grasz na tym Infinity 5x z DN to po 1 pomyliles dzialy a jesli nie grasz tam to po 2 byly juz takie tematy.

Ale pewnie grasz na DNu wiec wez sobie Warlorda. Bedziesz expil jak blyskawica wlocznia razem z panterka a jesli nie to fajna subka jest PP oraz TH, Th chyba najpopularniejszy jest :)

Tam pisze Warlock :P

Powaznie? Ja mu doradzilem Warlorda bo Warlock to nie sub dla DA juz zamiast Warlocka lepszy PP... Ale jesli koniecznie chcesz wybnierac pomiedzy necro a Warlockiem to bierz WLa bo bedziesz mial buffy dla pantery a necro jak necro dla mnie sux bo jest za prosty i za mocny ;/
AyGo


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2007, 08:56:22 am »
Warlock. Necro to noobwska profesja, którą grają ludzie z kompleksem pvp: "nie umie walczyć to weźmie necro".
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2007, 03:51:22 pm »
Przenoszę do Dragon Network.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2007, 05:52:33 pm »
sorcerer :O


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Jaki sub lepszy dla DA?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2007, 09:54:19 pm »
Jesli grasz na tym Infinity 5x z DN to po 1 pomyliles dzialy a jesli nie grasz tam to po 2 byly juz takie tematy.

Ale pewnie grasz na DNu wiec wez sobie Warlorda. Bedziesz expil jak blyskawica wlocznia razem z panterka a jesli nie to fajna subka jest PP oraz TH, Th chyba najpopularniejszy jest :)

Tam pisze Warlock :P

Powaznie? Ja mu doradzilem Warlorda bo Warlock to nie sub dla DA juz zamiast Warlocka lepszy PP... Ale jesli koniecznie chcesz wybnierac pomiedzy necro a Warlockiem to bierz WLa bo bedziesz mial buffy dla pantery a necro jak necro dla mnie sux bo jest za prosty i za mocny ;/



Sry zaspany byłem i nie przeczytalem do onca!









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl