Witaj
Gość

Wątek: SS/DA ? czy coś innego ?  (Przeczytany 2746 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

SS/DA ? czy coś innego ?
« dnia: Maj 17, 2007, 11:08:10 pm »
Witam.
Mam pytanko, co sądzicie o ss/da, zbliża się czas na horna więc zaczynam już się zastanawiać. Wiele osób na dragonie ma ss/pp ale to moim zdaniem niewypał, nie dostajesz praktycznie nic oprócz roota i buffa który itak nie jest dobry dla ss bo praktycznie zerk się przydaje, a taki har w dalszym ciągu schodzi na 2 krytyki od archera.
Znowu ss/wl, może i fajnie ale nie lubie summonów, tp nie jest taki idealny jak by się wydawało, cubici to niewypał.
ss/th ? to śmieszna sprawa, nie widziałem czegoś takiego jeszcze nigdy.
ss/pal moim zdaniem gorzej niż ss/da, nie ma draina który coprawda odnawia tylko 30% hp ale przy dużym m atk można pociągnąć za pare k, więc i heal z tego niezły.
Napisałem to co wiem i co sądze o subach, prosze Was o rady co by tu wybrać, ahh nie napisałem o ss/necro, ale dla mnie to lipa nawet gorsza od ss/pp. Chciałbym sube która dobrze pasowała by do sorca i znacznie wzmocniła jego defa bo padanie od 2-3 krytyków na siege już mnie znudziło.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2007, 11:09:44 pm wysłana przez Dan »
DN never die                          |Serwer| - |Dragon x15|
Dragon- Alpha Ally |GL All|       |LvL 78+| - |Archmage|

^^ Das Pwned!


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2007, 12:40:37 am »
Omg, czego ty chcesz, opisales kazda subke sorca jako niewypal i ze Ci nie pasuje, kazda oprocz ss/da, chcesz to zrob sobie bedziesz plakal ze masz beznadziejna postac.
Poza tym bardzo znasz sie na grze xD,
- mowisz ze drain da moglby posluzyc za heal... omg niedosc ze zasieg 600 to jeszcze dmg... "mozna pociagnac za pare k" - rotfl kogo chcesz tym drainem pociagnac za pare k? noobow pod gludio? se/bd z somem + 5 (ktory ma wiekszy m.atak niz ss/da) drainuje postac z dobra bizu za srednio 1k, nawet nie caly @__@
- mowisz ze necro/ss to shit.. omg @__@ ty chyba nie grasz na DN >.>
ss/da to sh1t dopiero, a ss/pal jest od niego niebo lepszy (co nie zmienia faktu ze ss/pal jest taki sobie)

najlepsze polanczenia sorcerera to
1. ss/wk
2. ss/necro
3. ss/pp

przy czym ten pierwszy kosi niemilosiernie, drugi ma duzo mozliwosci "jak ualic przeciwnika" a trzeci ma all w dupie bo ma kupe hp, zawsze podstawowy buff, dobry cast, roota na daggerow i inny sh1t i returna i nara xD


p.s: jak juz zrobisz da/ss to biegaj w karmianie heavy set, bedziesz ownowal xD


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2007, 03:42:32 pm »
po1, dla sorca tylko magiczne subki, innych nie ma sensu
na pierwszym miejscu oczywiscie sorc/nekro, na buffkach najlepszy mag. tyle ze aby ownowac sorkiem/nekro trzeba go najpierw obczaic z wszystkich stron no i sporo nim najpierw pograc. bardzo trudno i wymagajaca postac. ja dla mojego sorca wezme pewnie warlocka, nekra nie chocby z tego powdu ze mam za male umiejetnosci by grac ta postacia i by mnie na pvp zjechal jakis krasnoludek i by mi sie odchcialo xP sorc/warlock to oczywiscie transfer pain, arcane agility, cubici. wlasnie, Dan, twoim zdaniem cubici warlocka sa shitowe? ok, spoko, tylko w takim razie ktore cubici sa najlepsze? te od tk? xD chyba nigdy nie widziales sparka w akcji ;p
sorc/da i pal to kupy, pp tez

reasumujac, sorc/warlock
infinite........................


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2007, 04:39:00 pm »
a ss/bishop ?  :(  :x
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2007, 05:30:11 pm »
@Elvin, spoko nie pkuj tylko.
Wyjaśnij mi niby co jest lepsze w palu niż w da ? bo ja na mój chłopski rozum tego nie pojmuje. SS/necro to jak napisał Hodiel widocznie za pro postać dla mnie, nie potrzebuje jakiegoś mega wymiatatora na pvp.
poza tym zauważyłem że zdania są mocno podzielone, czasami widze że ludzie piszą że ss/pp to "kupa" i praktycznie to nic nie wnosi i że da/pal/ss wymiata a inni piszą odwrotnie. Normalnie grałem każdą postacią ale nie mam zielonego pojęcia jak dobrać coś dobrego dla ss.
DN never die                          |Serwer| - |Dragon x15|
Dragon- Alpha Ally |GL All|       |LvL 78+| - |Archmage|

^^ Das Pwned!


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2007, 05:55:34 pm »
ss/da - panterka jest na pare hitow, jesli nie masz transfer paina, a nie masz to nawet nie opyla sie jej summonowac, drain jest slaby i ma zasieg 600 (dla przykladu prominance ma 900) i nie odnawia wcale tak duzo, ud w robe dziala dosc slabo ale to tez jakis tam plus jest. masz wiecej defa, wiecej shield rate. hamstring nie stakuje sie z slowem. tyle
ss/pal - chyba ma lepszy m.def, sield rate od da, ale moge sie mylic. ma bardzo dobrego heala i sacrifice,ud. wlasciwie tyle. healujesz sie tak jakbys byl malym bishopem i to wypiera wszystkie te wieksze plusy da. zreszta ja palem nigdy nie gralem, malo palow jest, a tym bardziej malo jest palow/magow wiec moja wiedza o tej profce jest znikoma.
ale i tak imo ss/pal lepszy niz ss/da
jak chcesz maga/da to zrob nekro/da bo inaczej sie nie opyla. no chyba ze da/pp ;P
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2007, 06:12:53 pm »
No to tak
Co u tankow odrzucamy na poczatku?
UD, Deflect Arrow - w robe dzialaja tak baaardzo mocno ze az zal.

Co I pal I da Ci oferuja?
skill na m.def, lepszy regen many, stun, slam, fortitude, physical mirror, self buff na m.def

Co zostaje?
DA - panterka (ktora slaba na buffie nie jest :) ) i bardzo szybki drain (hodiel - ten drain wcale nie jest slaby >.>), jego wlasny slow ktory nie naklada sie na twoj,
Pal - aegis stance, bardzo szybki heal, ktory leczy niezle i taniej niz ten bishopa, skill na undeady (na summona neco), lepszy ressist na dark attack, touch of life (bardzo fajna pierdolka)

Wiec sam pomysl na ktorym lepiej sie wychodzi ^^ Co nie zmienia faktu ze mimo ze pal/ss jest lepszy od da/ss, to dalej jest srednim charem.

A co do podzialu ludzkich zdan... wiesz np ludzie twierdza ze np se/bd to sh1t bo ma zasieg skilli i bla bla bla, a prawa jest taka ze w praktyce sie ta postac sprawdza znakomicie, zasieg skilli ma tu najwiecej do gadania na siege... a co tu duzo ukrywac, na siege lepiej stac z tylu, buffowac, leczyc i dawac dance.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2007, 09:08:53 pm »
- mowisz ze drain da moglby posluzyc za heal... omg niedosc ze zasieg 600 to jeszcze dmg... "mozna pociagnac za pare k" - rotfl kogo chcesz tym drainem pociagnac za pare k?
twoje slowa :D
panterka nie jest slaba w sensie dmg jaki zadaje,ale tak ogolnie to ma malo defa,m.defa, hp wiec ginie raczej szybko ;p
infinite........................


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2007, 09:26:20 pm »
Więc powiem szczerze że teraz to już naprawde nie mam żadnego pojęcia co do suby.
DN never die                          |Serwer| - |Dragon x15|
Dragon- Alpha Ally |GL All|       |LvL 78+| - |Archmage|

^^ Das Pwned!


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2007, 09:39:14 pm »
twoje slowa :D
Nie chodzilo mi o to ze drain jest slaby tylko ze nie pociagniesz nim nikogo za kilka k dmg (chyba ze krytyk xP), ja hituje ludkow po 1k -1,1k a taki sorcek kosi mnie po 1,2k, tylko ze ja dmg zadaje 3x szybciej niz on xP


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 18, 2007, 11:03:52 pm »
twoje slowa :D
Nie chodzilo mi o to ze drain jest slaby tylko ze nie pociagniesz nim nikogo za kilka k dmg (chyba ze krytyk xP), ja hituje ludkow po 1k -1,1k a taki sorcek kosi mnie po 1,2k, tylko ze ja dmg zadaje 3x szybciej niz on xP
ale ty masz empa a on nie xD chyba ;p
ciekawi mnie czy taki bd/se bedzie szybciej czarowal od sorca/warlocka na arcanie..... albo szybciej od sps/ee.... na selfie oczywiscie
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SS/DA ? czy coś innego ?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 18, 2007, 11:07:16 pm »
Wiesz "szybkosc rzucania czarow" a "szybkosc odpalania skilli" to dwa inne pojecia w przypadku czarow wojownikow na statsach maga.
Taki SE/BD moze miec nizszy cast od spsa a mimo to skilla bedzie odpalal sporo szybciej xP
W ogole zawiklane to troche xP
Dla mnie tam wazne ze przeciwnicy padaja ^.^