Witaj
Gość

Wątek: Server is full :(  (Przeczytany 1919 razy)

  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Server is full :(
« dnia: Maj 21, 2007, 08:38:28 pm »
Hmm nie wiem czy na prawdę server jest pełny czy to jakiś błąd więc chcę się przekonać.
I prosiłbym o podanie godzin których najłatwiej wbić na server

EDIT.

Posiadam też inny problem w większości przypadków jak włączam L2 to ekran staje się czarny i nic się nie da po prostu trzeba resetować. Zazwyczaj 1/10 uda Mi sie bez czarnego ekranu to oznacza 9 restartów kompa a to jest przykre ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 08:44:10 pm wysłana przez Jarllax »


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2007, 09:16:32 pm »
1. To że status serwera to: full nie oznacza, że nie można na niego wbić ani, że gorzej działa.

2. Reinstal gry albo nowy komputer.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2007, 09:45:11 pm »
Dohid nie tak drastycznie od razu  :?
status "full"  - > robisz relogin bardzo czesto i liczysz na cud ze uda CI sie wbic...
moze byc w danym momencie pelny...Jesli masz caly czas info o servie"full"po login servie to jest z lekka dziwne...
Jesli obraz staje sie"czarny"przypadkow moze wiele np:
masz wlaczone gg lub inny komunikator(np tlen komunikator,albo roznego rodzaju anty wiry - moze Ci sie pytac o przepuszczenie przez filtr danej aplikacji np L2...) i ktos pisze do Ciebie i wywala Ci sie do windowsa a twoj pc moze tego nie strawic*...
Przypadkow moze byc wiele...
Jesli to wszystko nie pomoze to ten reinstal bedzie konieczny a w ogole co masz za sprzet?Moze za wiele "patch'ow"w L2 i Twoj komp poprostu"rzyga"  :shock: :D hmmm
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:44:41 am »
nie chce robic nowego teamtu, czy na dexie jest rejestracja kont zamknieta? bo jak naciskam na link do cd-key'a to zamiast key'a mam białą dziure  :o


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2007, 03:28:54 pm »
Spróbuj w przeglądarce Internet Explorer, bo naprzykład u mnie ta strona nie działa dobrze pod operą.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2007, 07:36:16 pm »
na server moge wbic tylko rano do godziny 11 bo puzniej caly czas dc wyskakuje i nieda sie grac da sie cos z tym zrobic ??


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2007, 03:32:22 pm »
Nigdy nie miałem takiego problemu. Może reinstal gry? Albo spatchuj na nowo.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Server is full :(
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2007, 02:20:18 pm »
miałem tak samo jak edward  mogłem sie logować tylko do 11 a potem DC przy próbie wejścia na serwer pomogła  dezinstalacja zapory COMODO i zainstalowanie innej. W sumie nie wiem czemu ale do 11 mogę się logować a po 11 przy włączonym Comodo firewallu dc zaraz po wyłączeniu wszsto gra. tak więc edward proponuję na początek deinstalację zapory powinno to pomóc.
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!