Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Tyrant  (Przeczytany 84452 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 22, 2008, 11:22:27 am »
Po kazdym skillu, który ci zbija naładowanie ładujesz się do MAX, bo to strasznie na obrażenia wpływa.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 22, 2008, 06:26:59 pm »
Acha, no też tak właśnie zauważyłem :P . Nie będzie to trochę za długo trwało?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 22, 2008, 10:44:30 pm »
Jeśli wolisz lać za jakieś 40% DMG mniej to sobie tak bij.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 24, 2008, 12:02:48 am »
Wiec tak, czytam te wszystkie posty i się zastanawiam co by tu napisac. Obie postacie sa podobne do siebie i każda moze wygrac. Gram albo destro albo tyrantem wiec zajme się tyrkiem. Uzbrojenie przed pvp:
-Draconik Leather Set
-Demon Splinter +focus
-tateossian set

Skile używane przez tyranta:
- Bizon
-Cripple
-Nazwy nie pamietam ale takie kule wiatru
-Od 3rd (Grand Kvatari) tyrant posiada drugi skill na odległłośc kule ognia (nazyw nie pamietam :P)
-Fist furry

Potiony
-Combat haste potion
-Great swift atack
-Greater Healing potion (jedna odregeneruje 1000 hp)
-Poty na Cp

Przed zaczęciem nalerzy naładowac kule wiatru tak do poziomu 4.
Załaczamy Fist furry, Bizona i uzywamy potiony

Zaczynamy
Z daleka startujemy z kuli wiatru i kilku kul ognia
Podbiegamy i hurriance assault
Bijemy z łap i walimy caly czas kule ognia i hurriance
Gdy nasze hp znacznie spadnie zarzucamy na glada cripple i sami zarzucamy rabbita
Dajemy buta od przeciwnika i uzywamy potiony na cp, hp i mp
Gdy zznacznie odregeneruje sie nam zycie wracamy.
Cały czas przeplatanka skili
Dodatkowo Tyrant ma skill po uzyciu którego jestesmy niesmiertelni przez 15 sekund wiec trzeba zarzucic go na sam koniec potczki zeby dluzej sie trzymac, oczywisce tez uzywamy potion.
Jak będziemy uciekac z rozmysłem i w ogóle uwazac to pokonamy glada.

Jak ktos chce to mog pokazac kilka fotek mojego Stwora :P a raczej stworów. Mam dwóch orków
Dragon x15
Tyrant/Warcryer 78/79
Tyrant i Wc są po 3rd
Posiadam Dynasty light set
Demon splinter +f+8
Bizuterie z rb. Czesc zdobyta czesc kupiona

Destro 65
Cały w MJ iMj jewely set
Dragon slayer +1

Takie moje dwa potwory ;)



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 24, 2008, 10:33:18 am »
Cytuj
Wiec tak, czytam te wszystkie posty i się zastanawiam co by tu napisac. Obie postacie sa podobne do siebie i każda moze wygrac. Gram albo destro albo tyrantem wiec zajme się tyrkiem. Uzbrojenie przed pvp:
-Draconik Leather Set
-Demon Splinter +focus
-tateossian set

Skile używane przez tyranta:
- Bizon
-Cripple
-Nazwy nie pamietam ale takie kule wiatru
-Od 3rd (Grand Kvatari) tyrant posiada drugi skill na odległłośc kule ognia (nazyw nie pamietam Razz)
-Fist furry

Potiony
-Combat haste potion
-Great swift atack
-Greater Healing potion (jedna odregeneruje 1000 hp)
-Poty na Cp

Przed zaczęciem nalerzy naładowac kule wiatru tak do poziomu 4.
Załaczamy Fist furry, Bizona i uzywamy potiony

Zaczynamy
Z daleka startujemy z kuli wiatru i kilku kul ognia
Podbiegamy i hurriance assault
Bijemy z łap i walimy caly czas kule ognia i hurriance
Gdy nasze hp znacznie spadnie zarzucamy na glada cripple i sami zarzucamy rabbita
Dajemy buta od przeciwnika i uzywamy potiony na cp, hp i mp
Gdy zznacznie odregeneruje sie nam zycie wracamy.
Cały czas przeplatanka skili
Dodatkowo Tyrant ma skill po uzyciu którego jestesmy niesmiertelni przez 15 sekund wiec trzeba zarzucic go na sam koniec potczki zeby dluzej sie trzymac, oczywisce tez uzywamy potion.
Jak będziemy uciekac z rozmysłem i w ogóle uwazac to pokonamy glada.

Jak ktos chce to mog pokazac kilka fotek mojego Stwora Razz a raczej stworów. Mam dwóch orków
Dragon x15
Tyrant/Warcryer 78/79
Tyrant i Wc są po 3rd
Posiadam Dynasty light set
Demon splinter +f+8
Bizuterie z rb. Czesc zdobyta czesc kupiona

Destro 65
Cały w MJ iMj jewely set
Dragon slayer +1

Takie moje dwa potwory Wink
Hmm po pierwsze po co uzywasz bizona na poczatku walki skoro i tak nic ci wtedy nie daje, po drugie focus do pvp jest raczej slabym rozwiazaniem bo i tak uzywasz skilli a po trzecie to glad tez ma bariere i tez jest niesmiertelny przez te 15 czy 10s.
Aha lepiej zebys zaczynal walke naladowany na maxa a nie na 4 lvl.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 24, 2008, 11:41:59 am »
I Glad u Ciebie stoi w miejscu... On ma Dasha, więc może Cię podgonić. W zwarciu to dla Tyrka pewna śmierć, bo ma o 1 skilla mniej, a Glad bije mocniej od niego.
DSS to jest to co rozwala tak na prawdę Tyrka. Bo różnicę w odnowie skilli udaje się wyrównać szybszym atakiem i mniejszą ilością naładowań do zrobienia. To, że Glad leje mocniej też sie jakoś rekompensuje, ale ten kolejny skill Glada nas po prostu wgniata w ziemię, bo nie ma jak tego wyrównać. Oczywiście na buffie tak do PP. Później już jest lepiej.

1-4 vs 1-4 PvP - Glad > Tyrant (najczęściej)
>5 vs >5 - Tyrant > Glad (też najczęściej)

Czemu? Bo na 4 przeciwników, może Gladek jeszcze wysupła manę bijąc z kumplami. Ale z bólem. A później? Tyrek na full buffie wpada na Bizon + zealot + barriera i w momencie gdzie już powiedzmy Glad zabił te 2 osoby (solo) i leci z płaczem do EE - mana plox, to Tyrek w tym czasie powala 10 przeciwnika i ma całą manę... Niby Tyrek powinien żyć przez jakieś 15 sec (10sec barriery + 5 sec życia), ale na mass rożnie to bywa, bo trudno ztargetować zielone (niekoniecznie) coś co biega bardzo szybko i non stop się świeci. Gapa = śmierć (widziałem jak Destro ściągną PT magów bo go zlekceważyli, a Tyrek jednak robi to trochę lepiej). 


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 24, 2008, 03:44:12 pm »
Nie wime czy taka smierc bo jak odpalasz bizon + zealot to mozesz ostro go rozjechac :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 24, 2008, 05:21:47 pm »
Na tańcach i songach jak najbardziej, na CH buffie nie.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 25, 2008, 09:33:29 am »
Nie wime czy taka smierc bo jak odpalasz bizon + zealot to mozesz ostro go rozjechac :P
wtedy glad puszcza wiazanke


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 26, 2008, 09:07:04 am »
No chyba ze jestesmy na GOD MODE to wtedy moze sobie ta wiazanke wsadzic :)
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 26, 2008, 05:19:28 pm »
To Glad też odpala God Mode i jak się kończy to puszcza wiązankę.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 26, 2008, 06:32:38 pm »
Walka glad vs. tyrant zawsze będzie bardzo zacięta .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 26, 2008, 07:34:49 pm »
Nom na forum.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 22, 2008, 03:43:56 am »
moim zdaniem na poczatku walki z gladem najlepiej podbiec i sprawdzic czy ma lionhearta , wbijac kilka razy soul breakera. to stun o wysokim land rate , wiec jak nie wejdzie po 3-cim uderzeniu , to cripple (chociaz nawet bez crippla da rade)
rabbit i w długą poza range dystansówek. wrócić do walki jak minie lionheart.
ogólnie traktować lionhearta jak ud u tanka.

ewentualnie założyć w ciemno , że gladek rzucil lionhearta, szczególnie jesli to walka jeden na jednego to gladek z reguły rzuci na siebie ten skill na początku walki , lub wystarczy popatrzec , ze gladek narzuca na siebie aury. na massówkach tyrantem raczej masz duze szanse ze gladek , nie bedzie mial tego skilla pod ręka , bo go wcześniej użyje, a ten skill nie ma szybkiego reusa .

ogólnie , wiele rzeczy przemawia na korzyść gladka. może sytuacje w konfrontacji tych dwóch klas zamiesza nowy skill dla tyranta , czyli force of destruction (wygląda mi na odpowiednik dssa)

walke z gladkiem , nalezy toczyć jak najdłużej szczególnie jeśli to open area.
pomaga nam w tym większa ilości cp potów .
jezeli dostaniemy za mocno uciekamy spamujemy , glad zrobi to samo i tez uzyje cp ,
ale nie zregeneruje many. ogólnie tyrant jest mniej uzależniony od many więc , im mniej mp ma glad tym lepiej dla tyranta.

tyrant to troche taki napakowany dagger i tez trzeba nim kombinować.
na arence typu monster derby track , gdzie tyrant ma ograniczone pole manewru wiadomo ,że większe szanse ma gladiator. ogólnie przebieg walki ustala tyrant i to czy szanse w tej walce są wyrównane , czy tez glad ma przewage na starcie, zalezy to w dużej mierze od skilla kierującego tyrantem, a to , że  tyrantem łatwo coś spier..lić to chyba każdy wie.

tak na marginesie , słyszałem że diego vargas pogrywa też tyrantem , więc może niedługo przeczytamy jak pisze tyrant rulz, gladiator parówa.

gladiator ma dosyć luksusową sytuacje ogólnie jeśli chodzi o pvp. chociaż , też bez przesady . nie jest to postać nie do pokonania.
te słowa kierowane głównie do fanboyów glada , którzy są równie wkurzający jak fanboye hawkeye.
he he. (nie mówie, że glada nie lubie po prostu nie jestem jego fanatykiem jak niektóre dzieciaki)

patent z łukiem u tyranta na bizonie działa chyba do kroniki interlude, jeśli się nie myle, ale nie jestem pewien.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 04:29:30 am wysłana przez and »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 23, 2008, 03:07:24 pm »



                                                                 z forum l2guru.com


Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 23, 2008, 03:14:56 pm »
hello ...










































hero zerk ...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 23, 2008, 04:13:39 pm »
hello...

sprawdz sobie na tym samym ustawieniu bez hero zerka... http://l2calc.l2blah.com/


Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:51:40 pm »
nie mowie ze bedzie mial malo ale jednak hero zerk troche do statow dodaje

Cytuj
Accuracy +8, Evasion -8, P.Atk. +500, M.Atk. +500, P.Def. -25%, M.Def. -25, Atk. Speed +100, Casting Spd. +100, Speed +20


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:56:15 pm »
Ale majac 4800p atk, 924 atk spd i 500 criticala to i tak ciut duzo


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:57:10 pm »
da się wyciągnąć taki patak bez hero zerka , ale musi miec co najmniej draco bow gdzie koło na plus 7 wyenchantowany. oczywiscie jak ma necklace of valakas, bo tak to musiał by jeszcze troche łuk podenchantować.

oczywiście to ormjeavel ,  więc może taki sprzęt mieć. oczywiście musi być na bizonie i fullbuffed.

chciałbym żeby zrobił kiedyś frapsa z walki, tak zebym wiedział czy coś potrafi tyrantem, czy tylko ma dobre itemy, bo do tej pory widziałem jakiś głupi jego fraps gdzie leci na wyrmie i zabija npc.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 23, 2008, 07:50:32 pm »
Cytuj
czy tylko ma dobre itemy

Brawo! Odkryles ses tej gry :P

Zamiast tego holy weapon mogles sobie zerka wbic o ile sie nie wybija z hero.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 23, 2008, 08:01:35 pm »
Zamiast tego holy weapon mogles sobie zerka wbic o ile sie nie wybija z hero.

Tylko, ze to nie moj ss tylko ormjaevel-a :) 

imho: w it dobrze jest rzucic holy weapon :)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 23, 2008, 08:36:59 pm »
Cytuj
czy tylko ma dobre itemy

Brawo! Odkryles ses tej gry :P

Zamiast tego holy weapon mogles sobie zerka wbic o ile sie nie wybija z hero.

Ma zerka od OL'a.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:17:53 pm »
moim zdaniem na poczatku walki z gladem najlepiej podbiec i sprawdzic czy ma lionhearta , wbijac kilka razy soul breakera. to stun o wysokim land rate , wiec jak nie wejdzie po 3-cim uderzeniu , to cripple (chociaz nawet bez crippla da rade)
rabbit i w długą poza range dystansówek. wrócić do walki jak minie lionheart.
ogólnie traktować lionhearta jak ud u tanka.

I w tym momencie leżymy już na ziemi.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:11:52 pm »
Gram na IL i za cholere nie moge rozpierdzielić tyranta. Obie postacie są na 78. Nie wiem kto wymyślił teorie że tyrek w zwarciu nie da rady Gladowi  :o. On na ogrze w lekkim dc wyciąga o 100 p.def więcej niż ja w heavy tallumie. A i tak jego attack speed na tym totemie pozwala mię zalać skillami. I mówie tu o selfach bez buffów.

 Walkę rozpoczynam od sonic storm i blastera, tyrek mie traktuje swoimi odpowiednikami tych skilli i leci do na ogrze do zwarcia, zanim dobiegnie traktuje go seryjką z sonic rage. Jak jest przy mnie wale z tss/rage/dss później w zależności blaster albo buster/rage i próbuje tss albo rage. I nigdy nie udało mi się wygrać walki. Zawsze zaczynam podejście z warcry dualist spirit, LH albo WF, bo jak wejdzie mu stuun to od razu ma Win. Dodam że obaj mamy bronie S, z tym że ja mam +4 a on chyba czyste na bank bez SA. Co robię źle? Nie wiem czemu ale mi sie wydaje zbugowany tyrek na moim servie, skoro różnica na ogrze miedzy tss a hurciane to 100 dmg na korzyść glada  :o. Nie powinno być więcej?

Cieżko jeszcze widzę walke glada z tyrkiem w Graci, ten nowy skill tyrka z 81 to chyba odpowiednik dss, glad za to dostaje jakiś marny debuff z blokadą broni co by bardziej pasował do tanka niż rasowego dd. Tyrek dostaje o wiele większą przewagę która gniecie glada.

Taki mój wywód na tą sprawę, patrze z strony biednego glada  :D . Chciałbym się mylić ale chyba taka prawda. Tyrek > Glad.