Witaj
Gość

Wątek: Necromancer vs Paladyn  (Przeczytany 28377 razy)

  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:52:26 pm »
AI + time można robić :P


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:28:24 pm »
Czy ktorys z tych uwazajacych ze soultaker nie ma szans z palem gral kiedys nekrusem i doszedl kiedykolwiek do minimum 82? Nie? To po kiego wala staracie sie udowodnic ze pokonanie pala jest niemozliwe skoro jest?

Druga sprawa to, to ze napisalem ze AI trwa 40 sekund bo mniej wiecej tyle mu zostaje gdy zaczyna walke i w klatce ai rzuca, ale mialem nadzieje ze nie bede musial tlumaczyc bo mamy tutaj na tyle inteligenta spolecznosc ze sie zorientuje o co chodzi.

 Nie napisalem, ze st ownuje pala, tylko ze jest mozliwosc pokonania go. Mala, bo juz latwiej z tytanem wygrac, ale jest taka mozliwosc a ja napisalem jak to najlepiej zrobic zapominajac dodac zeby modlic sie o krytyki.

Jak do tej pory jedyna klasa z jaka mi sie nie udalo wygrac to mocni DA, ale z czasem i na tego bym znalazl sposob.

Misiek, ale AI enchantowane na +time trwa duuzo dluzej niz 40s
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:40:50 pm »
Czy ktorys z tych uwazajacych ze soultaker nie ma szans z palem gral kiedys nekrusem i doszedl kiedykolwiek do minimum 82? Nie? To po kiego wala staracie sie udowodnic ze pokonanie pala jest niemozliwe skoro jest?

Druga sprawa to, to ze napisalem ze AI trwa 40 sekund bo mniej wiecej tyle mu zostaje gdy zaczyna walke i w klatce ai rzuca, ale mialem nadzieje ze nie bede musial tlumaczyc bo mamy tutaj na tyle inteligenta spolecznosc ze sie zorientuje o co chodzi.

 Nie napisalem, ze st ownuje pala, tylko ze jest mozliwosc pokonania go. Mala, bo juz latwiej z tytanem wygrac, ale jest taka mozliwosc a ja napisalem jak to najlepiej zrobic zapominajac dodac zeby modlic sie o krytyki.

Jak do tej pory jedyna klasa z jaka mi sie nie udalo wygrac to mocni DA, ale z czasem i na tego bym znalazl sposob.
czy kiedykolwiek grałeś na l2offie? l2j to tylko nieudolna imitacja ;]
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:53:41 pm »
na 81 AI trwalo u mnie 1.26, AI odpalasz 15s przed walka a wiec zostaje 1.11 podczas gdy PK potrzebuje polowy tego czasu zeby zabic ST, panimajesz?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:03:23 pm »
aaa już wiem jak wygrywasz z tankami bo na l2j da się bańki puszczać na oly hahaha
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:53:23 am »
Czy ktorys z tych uwazajacych ze soultaker nie ma szans z palem gral kiedys nekrusem i doszedl kiedykolwiek do minimum 82? Nie? To po kiego wala staracie sie udowodnic ze pokonanie pala jest niemozliwe skoro jest?
niestety, to niemozliwe (chyba ze wejdzie Ci pod rzad okolo 5 anchorow, ale tez niekoniecznie wtedy wygrasz)
Druga sprawa to, to ze napisalem ze AI trwa 40 sekund bo mniej wiecej tyle mu zostaje gdy zaczyna walke i w klatce ai rzuca, ale mialem nadzieje ze nie bede musial tlumaczyc bo mamy tutaj na tyle inteligenta spolecznosc ze sie zorientuje o co chodzi.
wbicie na 10 to zaden problem, juz mozesz sobie doliczyc 20 sekund
Nie napisalem, ze st ownuje pala, tylko ze jest mozliwosc pokonania go. Mala, bo juz latwiej z tytanem wygrac, ale jest taka mozliwosc a ja napisalem jak to najlepiej zrobic zapominajac dodac zeby modlic sie o krytyki.
krytyki za 1k, wow
Jak do tej pory jedyna klasa z jaka mi sie nie udalo wygrac to mocni DA, ale z czasem i na tego bym znalazl sposob.
to oznacza tylko jedno - na twoim serwerze sa retardy, albo Ty masz dynasty +xx
aaa już wiem jak wygrywasz z tankami bo na l2j da się bańki puszczać na oly hahaha
w sumie to przyspieszyloby to zgon tylko;p

aaa no i czekam z niecierpliwoscia na filmik ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 09:57:47 am wysłana przez Kwadrat »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:08:38 am »
Czy ktorys z tych uwazajacych ze soultaker nie ma szans z palem gral kiedys nekrusem i doszedl kiedykolwiek do minimum 82? Nie? To po kiego wala staracie sie udowodnic ze pokonanie pala jest niemozliwe skoro jest?

Druga sprawa to, to ze napisalem ze AI trwa 40 sekund bo mniej wiecej tyle mu zostaje gdy zaczyna walke i w klatce ai rzuca, ale mialem nadzieje ze nie bede musial tlumaczyc bo mamy tutaj na tyle inteligenta spolecznosc ze sie zorientuje o co chodzi.

 Nie napisalem, ze st ownuje pala, tylko ze jest mozliwosc pokonania go. Mala, bo juz latwiej z tytanem wygrac, ale jest taka mozliwosc a ja napisalem jak to najlepiej zrobic zapominajac dodac zeby modlic sie o krytyki.

Jak do tej pory jedyna klasa z jaka mi sie nie udalo wygrac to mocni DA, ale z czasem i na tego bym znalazl sposob.
A czy grales kiedys na offie i przestaniesz -_-'ic glupoty, ze necro pokona pala.Ja dalej czekam na ten film co pisales/las jak pokonujesz palka.Wedlug Ciebie palek odpala AI w 20 sekundzie do walki?Dobra masz fajnych palkow na servie.Od razu przy filmiku napisz mi eq twoj i tego palka.



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:59:15 pm »
na aktualnej kronice palladyn 83 jest nie do zabicia. Żadna klasa nie jest wstanie tego ubić.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:02:12 pm »
na aktualnej kronice palladyn 83 jest nie do zabicia. Żadna klasa nie jest wstanie tego ubić.
Hmm? Co takiego dostal w nowej kronice, ze jest nie do zabicia? Oczywiscie chodzi o oly ?



  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:03:01 pm »
zapomniales o soul breakerze xd nawet w freyi owni tankow, tak mi sie przynajmniej wydaje, bo w sumie jak palek by mial go zabic


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:09:17 pm »
Robisz set dark resist na 300 i taki kamel bęcie cię cmyrał :P i tak go  ubijesz nawet bez bufa :D poza tym steel divininty nie jest już takie przejebane
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:12:20 pm »
tanki mają taki bonus że sumon dostaje all bufy tanka.

Więc gl z zabiciem takiego latającego kurczaka z ai, tolem majesty m defem itd itd ud ble ble ble

sb może sobie pomarzyć z zabiciem tego. Komu byffy zdejmie? kurczakowi czy z tanka? :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:15:06 pm »
Ło [...] to ja chyba zrobie rerola..... powiedz coś dobrego o tk :P , ale że jak z tymi bufami typu majesy wrzucasz i ptaszyszydło i np w przypadku DA pantera dosje to i np UD  też to jest [...] CHORe zrobie se DA chyba ........
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 02:55:48 pm wysłana przez ScovY »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:18:08 pm »
kota mam na 8 i na oly 1,1 pdefa wyciaga więc nawet nie mysle ile taki kurczak będzie miał :D


najśmieszniejsze jest to że nawet shield deflect magic przejmuje jak mi jakiś lol sh z icarem walnął w kota na początku walki to od razu pozbył się cp i połowy hp  :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 01:20:26 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:20:57 pm »
Ale to co napisałem z tym bufowanie to obowiązuje?
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:22:39 pm »
nie rozumiem :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:28:27 pm »
Chodzi o te bufowanie tzn masz se panterke biega za tobą i jak działa to że ona dostaje bufy tzn ty se wrzucasz self buff cokolwiek to Ona (pantera) to dostaje inny przypadek dosjaesz bufy od ee np clarity kot to też dostaje od razu?? bo np DA wrzuca to odbijania dmg fizycznego na siebie i pantere i co ma zrobić dager reloga??
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:31:06 pm »
no tak jest. Każdy buff który dostaje tank dostaje i summon.

Do tego obniżyli landrate cancela z pvp mode więc teraz tego nie wyczyścisz :(

więc nawet takiego tk zabić to pikuś ewentualnie bez problemu wygrać na dmg bo nawet jak coś dostaniesz to ptaszek cleansem pościąga


przy możliwości wsadzenia 3 resistów w każdą część i raczej łatwej dostępności kamyków 150+ do tego obniznego powera z atri to ja szans nie widze jak to zabić na oly.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 01:37:26 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:41:05 pm »
Kurde to chyba jednak rerol tylko nie wiem czy palek  czy DA ale chyba palek z racji tego że zaiwestowałem w wilka to się może przydać a na AI to będzie fajnie z wilkiem :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:45:59 pm »
to dziala chyba tylko na summony a na pety nie;p


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:52:09 pm »
Lol sorry zagalopowałem się z AI na wilku :D jasne że z sumonami :D a o wilku wspomniałem bo mam na 60 lvl to bedzie mnie później expił i tak jakoś poleciałem :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:59:29 pm »
odbanowali mi sb ale teraz nie wiem sam czy jednak palka nie zrobic, gralo sie nim super a teraz to miazga bedzie :D pewny jestes ze przechodzenie AI na kure nie jest bugiem?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 08, 2010, 02:01:35 pm »
Donk SB osłabili przez reuse steel divinity a Palek widzisz co dostał więc wybór chyba jest prosty :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 02:05:47 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 08, 2010, 02:02:11 pm »
nie wiem czy to bug ale tak jest. Gdyby to był bug to po dwóch dniach by się zorientowali raczej. Skoro u nekrusa przechodzą a on z nazwy jest kukerem to czemu by miał to by być bug u tanka

gadałem wczoraj z jakims es i stwierdził że pal/da to lepsze sumonery niż on :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 02:04:12 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Necromancer vs Paladyn
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 08, 2010, 02:17:14 pm »
roznica w sd to 3s afair z 12-15s wiec da sie przezyc, problemem sa rushe w HF bo to zabija najwiekszy atut sb female
skille takie jak ud/ai/tol/majesty przechodza wraz z efektem enchantu?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/