Witaj
Gość

Wątek: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??  (Przeczytany 2116 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:29:59 pm »
Witam

Mam pytanko odnośnie tatuaży na serwerze Abyss x3. Zrobiłem sobie symbol - tzn kupilem 10 identycznych dey poszedłem do Symbol Markera i zapłaciłem i gotowe:). Teraz mampytanie odnośnie tatuaży - jak zrobić sobie tatuaż na tym serwerze??Chodzi mi o 2 wolne miejsca koło hełmu - jak je zapełnić?? Czy tatuaże są sprzedawane na targu?? Jesli tak to jak wyglądają albo nazywają się. I jaki polecacie Tatuaż dla gladiatora??

Proszę o jakieś fachowe rady.

Pozdrawiam


Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:43:32 pm »
x3 to jest C4 PTS tak?nie modowane tak? Czyli nie ma czegos takiego jak Tatuaze...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:45:26 pm »
To po co te wolnemiejsca kolo helmu po lewej i prawej stronie??Widzialem jak sprzedawala osoba konto na allegro z tego serwera i miala po lewej i prawej stronie helmu zaplenione te sloty.

Czyli mowisz ze na abyss mozna zrobic tylko symbol??szkoda ...


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:46:13 pm »
niema czegoś takiego jak "tatuaż" jest to wytwór privów, czasem ludzie piszą tatuaż ale maja namyśli Dye(symbole), a te dwa miejsca obok hełmu, są to sloty na hmm maski itp, akcesoria ogólnie rzecz biorąc8)



  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:49:48 pm »
Wielkie dzięki za pomoc:)

No to pytanie odnośnie maski - gdzie taką dostać?? Mozna ja gdzies kupić w sklepie w giran??czy tylko można złożyć u crafta?? I jaka polecasz dla gladiatora??


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:56:16 pm »
I jaka polecasz dla gladiatora??
To tylko ozdoba, nie daje żadnych bonusów do statów więc czy założysz red party mask czy santa's hat na jeden ____ wyjdzie :)
Kupić taką  maskę możesz np u priest down/ dusk za bodajże 600k aa :D



  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss x3 - jak zrobić tatuaż??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:59:40 pm »
możesz ją kupić za AA. U duska albo downa zależy gdzie jesteś zapisany, no albo od kogoś na "targu"  :D a co do crafta to nie wiem, ale na x7 widziałem CHYBA recki, a wybór należy do ciebie, według uznania, one i tak nic nie dają tylko "poprawiają" wygląd.