Witaj
Gość

Wątek: Error on Lineage II Update System. Report to Support  (Przeczytany 1320 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Error on Lineage II Update System. Report to Support
« dnia: Czerwiec 23, 2007, 12:46:30 pm »
Mam taki Error "Error on Lineage II Update System. Report to Support" i gdy tylko Naciskam na patch(EPI) to wyskakuje mi ten oto błąd i nie mam możliwości grania :( Reinstalowałem gre 2 razy i reinstalowałem patcha z 5 razy i nic nie pomaga jeszcze wchadziłem w folder z grą i tam jest "dotnex.exe" cos takiego i tam jest napraw to też robiłem z 5 razy i nic :( CO ROBIĆ BŁAGAM O POMOC TYLKO SZYBKO BO DZISIAJ SIEGE :D :_delf_3:


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Error on Lineage II Update System. Report to Support
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2007, 12:47:50 pm »
spróboj uruchomić grę przez l2.exe z folderu system
GL & HF


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Error on Lineage II Update System. Report to Support
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:48:00 pm »
Ale po co...skoro ja musze włączyć gre przez skrót patcha EPI próbowałem uruchamiac z folderu z grą ale nic z tego :(


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Error on Lineage II Update System. Report to Support
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:08:31 pm »
A skąd masz patcha? Z tego co wiem niedawno wyszedł nowy na EPI - wejdź na ich stronę i pobierz najnowszy.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Error on Lineage II Update System. Report to Support
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2007, 01:06:18 am »
Mam już od dawna nowego patcha :P Ale ViVus miał racje załączyłem gre tak jak powiedział i działa ! :D THX ZA POMOC

A tak ewentualnie dajcie link na najnowszy patch bo nie mam pokazanych ikonek nowych skilli w przypadku BD (jakim gram) nie widać ikony ani zastosowania skilla "arrest" i "Demonic BD"

Proszę o pochwałę dla tego pana ^^