Witaj
Gość

Wątek: L2m wasze opinie  (Przeczytany 25929 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • Silver Ranger
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 02, 2008, 01:48:19 pm »
Czy nie można utworzyć nowego tematu dotyczącego nowego międzynarodowego serwera l2m ?? na pewno zajrzało by tam dużo więcej osób bo temat l2m wasze opinie nie bardzo sie kojarzy z nowym serwerem ;]
Jedna strzała jeden trup


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 02, 2008, 02:09:42 pm »
na razie jeszcze nawet www nie ma, a juz chcesz zakladac dla niego temat ;]


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 02, 2008, 02:26:44 pm »
Info bedzie, jak dopracujemy projekt i stwierdzimy, ze mozna odpalic w koncu oficjalny serwer.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 23, 2008, 03:51:04 pm »

Ze strony oficjalnej L2m


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 01, 2008, 11:29:30 am »
Witam :)

Wiadomo już coś na temat stronki bądz servera l2m ?


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 01, 2008, 12:25:22 pm »
Dopóki nie zostanie dopracowany serwer CT1, nie bedzie serwera, także prosze o cierpliwość ;). Jak tylko będzie coś wiadome, to info na ten temat napewno się pojawi.
Prepare for unforeseen consequences...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 01, 2008, 01:20:06 pm »
Dopóki nie zostanie dopracowany serwer CT1, nie bedzie serwera, także prosze o cierpliwość ;). Jak tylko będzie coś wiadome, to info na ten temat napewno się pojawi.

Ja będę szybszy :P


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 01, 2008, 07:04:49 pm »
Proszę bez spamu w tym dziale.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 20, 2008, 07:41:06 pm »
Wiem że kotlet odgrzewam  :poklony: za co przepraszam ale chciałbym wiedziec (nie tylko ja na 100%)
czy jest ETA co do zakonczenia prac nad 0.3 i serwera który ma powstac?

Z informacji na stronie wynika że obecnie trwają testy na  PTS'ie  a prace nad wersja 0.3 zostały wstrzymane.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 23, 2008, 05:12:31 pm »
jeżeli dla Was "modyfikację l2j", można nazwać własnym projektem to fajnie macie. :)

No stronki/loga/banerki mają profesjonale, ale co poza tym?...

Jak dla mnie całe L2m to znakomicie przemyślany chwyt, żeby zyskać jak najwięcej graczy... polskich graczy....

Z resztą rywalizacja/granie/planowanie dłuższego pobytu nie ma sensu moim zdaniem, gdzie gość może latać z amorem, bronią, biżu na +25 za grube siano...

Jestem jak najbardziej na NIE.

Kogoś uraziłem to sorka, tak czy siak wyraziłem swoje zdanie, gdzie nie każdy musi się ze mną zgadzać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 05:18:57 pm wysłana przez KluskaR3AL »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 23, 2008, 05:44:27 pm »
To jest topic o l2m, które zostało wprowadzone na trzy Polskie serwery. A nie o Gravelandzie/RD oraz obecnym tam systemie donate. Poza tym jakbyś poświęcił trochę więcej czasu na lekturę czym jest l2m, nie musiałbyś robić z siebie błazna tym postem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 06:00:29 pm wysłana przez Przemo »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 23, 2008, 07:55:48 pm »
jeżeli dla Was "modyfikację l2j", można nazwać własnym projektem to fajnie macie. :)

Masz zupelna racje. "Modyfikacji l2j" nie mozna nazwac wlasnym projektem, dlatego l2jfree czy l2joneo to dalej l2j.
Natomiast co sie tyczy l2m, to nie jest to 'modyfikacja l2j' dlatego nie stosuje sie do twojego prawa.
No stronki/loga/banerki mają profesjonale, ale co poza tym?...

Ah, dziekuje za mile slowa. Nigdy nie szkolilem sie w tworzeniu stron www, po prostu staralem sie, zeby jakos wygladala. Ciesze sie, ze Ci sie podoba. Lepiej niz na tworzeniu stron znam sie na programowaniu ;)
Jak dla mnie całe L2m to znakomicie przemyślany chwyt, żeby zyskać jak najwięcej graczy... polskich graczy....
I znow masz 100% racje. Cale l2m powstalo po to, zeby zyskac jak najwiecej graczy. Przeciez nie piszemy serwera po to zeby tylko miec go napisanego. Piszemy go dla graczy i im wiecej graczy gra na serwerach l2m, tym wieksza nam to sprawia satysfakcje.

Z resztą rywalizacja/granie/planowanie dłuższego pobytu nie ma sensu moim zdaniem, gdzie gość może latać z amorem, bronią, biżu na +25 za grube siano...

A tu juz przeprowadziles wycieczke do systemu dotacji konkretnych serwerow, co nic nie ma wspolnego z projektem l2m.
 


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 23, 2008, 08:35:30 pm »
to moze ja sie wypowiem na temat servera l2m, mianowicie everlast low rate ;]

generalnie jak testowalem wiek cos na l2j to jak wlazlem na l2m poczulem ogromna rozncie. Nie wiem czemu tak sie czepiacie geo, w moim odczuciu i tak swietnie dopracowana. Moze raz udalo mi sie zawiesic w teksturce. Poza tym nowy patchfinding jest genialny! Dopracowywane sa takie duperele jak lewoskret prawego uda przy skillu x etc. Sa massowe pvp o rbki, setki ludzi na siege itd. GMy sa dosc uszczypliwy, sam siedzialem kilka razy 2h jail byc moze nawet nie calkiem winny ale to sa ludzie, nie maja czasu na szczegolowe osady. Trade chat jest mocno pilnowany a same spoleczenstwo jest na wysokim poziomie imo. To tyle o servku.  A co do samego l2m to jedynie co mocno utyka to system summonow ale ma byc dobrze dopracowane z wejsciem v.03 tylko tego potrzeba ;].


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 28, 2008, 05:24:40 pm »
L2m jest stabilną platformą/emulacją L2, choć to modering l2j, udaje wam się pożądkować te śmieci i za to dla was wielka chwała :) To tylko świadczy o tym,że mamy w polsce na prawdę utalentowanych Developerów: czytaj ekipe L2m


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 29, 2008, 06:34:22 pm »
Cytuj
To ty chyba nie grasz w l2 ^^.
Antka i Valdka da sie tankowac i wcale nie trzeba latać ofc jesli jest się na tyle inteligentym zeby miec bisha...
I tak uważam ze SK to najsłabszy tank fee co ja mowie ^^ to nie tank tylko cos w stylu kamaela Pol nuk pol Woj ;D

BTW.SK ma w ogóle coś takiego jak P.def i M.def?;p
Cytuj
Fajnie to niech se na Off plikach grają ;p Ja tam wole L2m ^^
więc Bula po co sie kłócić jak praktycznie wszyscy grają w inne l2?
To nie ma sensu ;p
Cytuj
Cytat: DeVa  Kwiecień 11, 2008, 04:26:42
na serverach typu graveland tankuje sie baiuma i najpierw zabija anioly  Cool  na antka idzie sie w 10 pt z czego 4 to tank pt Very Happy a valdka jeszce nieubili bo sie agruje na archerow zamiast na tankow  Razz

Taa 10 pt... lol nub
wystarczy 1 tank 6 Cdlowcow 2 EE i bish a nie 10 pt...lol-.-
Cytuj
na Red Dragonie i everku to moze i nawet to 400 osob jest a u nas to max 900 Wink Nie ma u nas zadnych mp potionow ^^ opracowywana jest teraz inteligencja Antka Valdka i Bajtka i tych pomniejszych ale one maja normale staty ;D No niestety jedyne co na tym servie jest nie tak to to ze Glad>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>All Sad
Cytuj
Dzieki za wytłumaczenie co to znaczy tankowanie...bo nie wiedziałam tego wczesniej...-.-
5 razy agro i juz antek za tobą lata więc nie wiem czemu sie tak denerwujesz  Razz
A tam nie będe wam tłumaczyć bo sie nie znacie ^^.
Hmm l2m? Nie dziekuje, moze dlatego po tym jestem tak negatywnie nastawiony, bo przez caly czas wiekszosc userow wraz z administracja nie przyjmowala do wiadomosci innej opini niz l2m pwnz.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 01, 2008, 01:15:53 pm »
Tak masz racje bicie rb jest śmieszne, ale tylko dlatego iż AI mobów nie jest dopracowane, co się z tym wiąże drop z RB jest mooooocno ograniczony.
Teraz wiele skilli zostało poprawionych, jeden tank juz RB nie uciągnie.
Co do dotacji poszczególnych serwerów latara nawet z nooba nie uczyni dobrego gracza.
Nie ma serwerów idealnych<mowa o priv>, L2m też nie jest idealne jednak wolę L2m niż serwery C4pts, nawet modyfikowane.
Inna sprawa ze kilka serwerów chcących przejsc na Interlude modyfikujac PTS... no sami wiecie jak to wyglądało, tak samo jest z L2m. Wszystko jest testowane, modyfikowane, naprawiane i to jest powodem takiego zamieszania na serwewrach.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 09, 2008, 01:02:54 pm »
L2m jest dość specyficzne. Część skili/przeliczników działa jak należy część jest co najmniej "dziwna". Rb to klasa sama w sobie (i bynajmniej nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa),Ubicie Rbka wojami graniczy z cudem nawet na overbuffie, DB to śmiech na sali(co powiecie na ubijanie Zakena,AQ w 3 osoby,wyprowadzanie ich z miejsc spawnu do własnych zamków(Zaken z PI do Giran Castle)...

CSy to parodia i nie dajcie się nabrać na tekst o ich prawidłowym działaniu. Mass dc spowodowane błedami ze strony serwera to normalka. Często nie da się postawić flag,siege golemy itp. są zbugowane i działają jak im się zachce czyli prawie nigdy. Koszmarne błedy w geodacie które uniemożliwiają często zdobycie zamku (kryształy których nie da się rozbić bo postać nie widzi celu), zbugowane/niedziałające teleporty wewnątrz zamkowe,zbugowane guardy. Reasumując jedyną rzeczą która działa w CSach na l2m to ich uruchomienie i zakończenie.

Teraz coś z "nowinek". Co powiecie na augmentacje które działają tak że SH ma wyższy magic crit. rate od łucznika na overbuffie. Generalnie augmentacje są "poprawiane" dopiero kiedy ktoś zaczyna rozwalać wszystko co się rusza z ich pomocą i gracze wymuszają na administracji ich zmiane.

Teraz coś o olimpiadzie i hero. Jak myślicie ile dostawali ngp (waluta zaktóra można kupować enchanty itd. w sklepie dla hero) hero na everlaście (jeden z serwerów l2m)?
Od 1,5kk do ponad 3kk ngp (normalna wartość to 300k ngp za zdobycie hero + bonusy ).Blessed EWS(najdroższy item dostępny w sklepie dla hero) kosztuje 300k ngp teraz sobie wyobraźcie z jakim sprzętem biegają tam ludzie( sety A/S +6,biżuteria +5 minimum to norma).   I było tak przez ładnych pare miesięcy,zgłaszane wielokrotnie ale były "ważniejsze sprawy".
Nie ma to jak dbałośc o balans na serwerze prawda?

Jest jeszcze kupa pomniejszych baboli dzięki którym powstało powiedzenie wśród graczy kiedy coś działa "dziwnie" ,lub nie działa wcale " nic nie jest pewne to jest everlast/l2m".

Mimo wszystko l2m jest lepsze od l2j ale do abysso podobnych serwerów pts jest l2m baaaardzo daleko.

Jeśli już zdecydujecie się na l2m będziecie mieli do wyboru 3 serwery
graveland - dla donatorów
red dragon - chyba najwłaściwszy wybór
everlast - nieistniejący rynek(adena bez wartości,istnieje wyłącznie handel wymienny i to ubogi),śmieszne pozostałości po dawnym "rpg" serwerze ("kupie zbroje koszmaru" "sprzedam łuk rzezi" (sic!), całkowity zakaz krytyki l2m i poczynań administracji ( żeby nie było że jestem gołosłowny): http://everlast.l2m.h2.pl/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=1573&rowstart=0
http://img354.imageshack.us/img354/8479/ircoe8.png
Archoran alias Feamor to administrator...
[


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 09, 2008, 05:19:53 pm »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 09, 2008, 06:00:52 pm »
Eee tam narzekacie, a takie lamy wszędzie się znajdą :P
A na everku jak nie chce się mieć problemów to raczej się do gmów nie odzywać o byle co.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 09, 2008, 10:22:37 pm »
L2m jest dość specyficzne. Część skili/przeliczników działa jak należy część jest co najmniej "dziwna". Rb to klasa sama w sobie (i bynajmniej nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa),Ubicie Rbka wojami graniczy z cudem nawet na overbuffie, DB to śmiech na sali(co powiecie na ubijanie Zakena,AQ w 3 osoby,wyprowadzanie ich z miejsc spawnu do własnych zamków(Zaken z PI do Giran Castle)...

CSy to parodia i nie dajcie się nabrać na tekst o ich prawidłowym działaniu. Mass dc spowodowane błedami ze strony serwera to normalka. Często nie da się postawić flag,siege golemy itp. są zbugowane i działają jak im się zachce czyli prawie nigdy. Koszmarne błedy w geodacie które uniemożliwiają często zdobycie zamku (kryształy których nie da się rozbić bo postać nie widzi celu), zbugowane/niedziałające teleporty wewnątrz zamkowe,zbugowane guardy. Reasumując jedyną rzeczą która działa w CSach na l2m to ich uruchomienie i zakończenie.

Teraz coś z "nowinek". Co powiecie na augmentacje które działają tak że SH ma wyższy magic crit. rate od łucznika na overbuffie. Generalnie augmentacje są "poprawiane" dopiero kiedy ktoś zaczyna rozwalać wszystko co się rusza z ich pomocą i gracze wymuszają na administracji ich zmiane.

Teraz coś o olimpiadzie i hero. Jak myślicie ile dostawali ngp (waluta zaktóra można kupować enchanty itd. w sklepie dla hero) hero na everlaście (jeden z serwerów l2m)?
Od 1,5kk do ponad 3kk ngp (normalna wartość to 300k ngp za zdobycie hero + bonusy ).Blessed EWS(najdroższy item dostępny w sklepie dla hero) kosztuje 300k ngp teraz sobie wyobraźcie z jakim sprzętem biegają tam ludzie( sety A/S +6,biżuteria +5 minimum to norma).   I było tak przez ładnych pare miesięcy,zgłaszane wielokrotnie ale były "ważniejsze sprawy".
Nie ma to jak dbałośc o balans na serwerze prawda?

Jest jeszcze kupa pomniejszych baboli dzięki którym powstało powiedzenie wśród graczy kiedy coś działa "dziwnie" ,lub nie działa wcale " nic nie jest pewne to jest everlast/l2m".

Mimo wszystko l2m jest lepsze od l2j ale do abysso podobnych serwerów pts jest l2m baaaardzo daleko.

Jeśli już zdecydujecie się na l2m będziecie mieli do wyboru 3 serwery
graveland - dla donatorów
red dragon - chyba najwłaściwszy wybór
everlast - nieistniejący rynek(adena bez wartości,istnieje wyłącznie handel wymienny i to ubogi),śmieszne pozostałości po dawnym "rpg" serwerze ("kupie zbroje koszmaru" "sprzedam łuk rzezi" (sic!), całkowity zakaz krytyki l2m i poczynań administracji ( żeby nie było że jestem gołosłowny): http://everlast.l2m.h2.pl/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=1573&rowstart=0

Archoran alias Feamor to administrator...
gralem na red dragonie bardzo dlugo i jakos nie widzalem zeby mozna bylo rbki ciagnac za soba do zamq o_O ? ale ja ktos np. uciekal to rb w pewnym momecie znikal i pojawial sie na swoim spawnie. co do cs byly problemy na poczatku gdy wprowadzono kamaela ale z tego co slychalem bylo to przez bledy ncsoft nie mozna byly debuffowac bram itp ale czy to prawda to juz nvm... bylem prawie na kazdym siege i ani razu nie dostalem errora ani nie mialem problemu z rozbiciem krysztalu, a co w guardach jest zbugowane twoim zdaniem ?!
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 09, 2008, 10:32:51 pm »
Z tym RB to na everku. Bo Luno czeka na wersje 0.3 i tego nie tyka na razie.

Ale co do zamków... Hmm ja mam kompa przed potowego a mnie na siegu jeszcze nie wywaliło.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 09, 2008, 11:37:10 pm »
Kazuya to co napisałeś dowodzi tylko jednego.L2m innemu l2m nierówne skoro na red dragonie takich bugów nie ma. Dowodzi to również tego że miałem racje polecając red dragona jako najlepszy wybór jeśli chodzi o serwery l2m.

Grałem na everlascie od grudnia 2005 i byłem na nim od początku przejścia na l2m,siedziałem w najsilniejszych klanach i wszystko co napisałem jest oparte na doświadczeniu własnym i znajomych z którymi grałem na co dzień. Jeśli to ci nie wystarcza zajrzyj na forum l2m (poczytaj tematu opisujące bugi CSów itp.) i na forum everlastu.

Edit.Therion tak z ciekawości to w ilu CSach brałeś udział na everlaście? To raz.
Dwa. Kiedy podczas ataku na zamek 2/3 ludzi dostaje dc lub critical errory a sytuacja taka powtarza się wielokrotnie mówienie że to wina ich komputerów jest oględnie mówiąc lekkim mijaniem się z prawdą.Zgodzimy się?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 11:43:11 pm wysłana przez Rake »
[


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 10, 2008, 12:03:32 am »
Lol rake teraz to doje...s z tymi dc na sige ja bylem na kazdym i fakt  na pierwszym  i drugim  mialem dc i krytyki  jak przyzywano  golema  itp  ale  od kiedy to zrobiono  to nie mialem  zadnego  crytyka z winy serwera (albo tak mi sie wydaje). Jak wiesz dosc dlugo gralem i bylem  na kazdym cs-ie od kiedy "zostaly  zrobione" a z tym over bufem to jak  ja swoim sws-em  na 73 mialem  odpowiedni buff bez epi jevels biem maga po 4 k a on mnie po 500 (mag to nekro 78+ )  wiec ja nie widze tutaj  zlego ustawienia a co do rb to  juz kilkaset razy bylo powtarzane l2m v o.3 . Co do polityki serwerow to kazdy ma swoja i on decyduje co bloknac. Tak jak na gravelandzie blokneli drop recek a grade(robe) czy wylaczono  posag baiuma( ukryto) bo  byl i jest bugniety tak  na everku sie tego nie rusza co do rd to nie wiem bo tamtejszy hr nie umywa sie pewnie do tamtego hr wiec nie bede mowil co i jak bylo ..



  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 10, 2008, 10:11:23 am »
Lol rake teraz to doje...s z tymi dc na sige ja bylem na kazdym i fakt  na pierwszym  i drugim  mialem dc i krytyki  jak przyzywano  golema  itp  ale  od kiedy to zrobiono  to nie mialem  zadnego  crytyka z winy serwera (albo tak mi sie wydaje). Jak wiesz dosc dlugo gralem i bylem  na kazdym cs-ie od kiedy "zostaly  zrobione" a z tym over bufem to jak  ja swoim sws-em  na 73 mialem  odpowiedni buff bez epi jevels biem maga po 4 k a on mnie po 500 (mag to nekro 78+ )  wiec ja nie widze tutaj  zlego ustawienia a co do rb to  juz kilkaset razy bylo powtarzane l2m v o.3 . Co do polityki serwerow to kazdy ma swoja i on decyduje co bloknac. Tak jak na gravelandzie blokneli drop recek a grade(robe) czy wylaczono  posag baiuma( ukryto) bo  byl i jest bugniety tak  na everku sie tego nie rusza co do rd to nie wiem bo tamtejszy hr nie umywa sie pewnie do tamtego hr wiec nie bede mowil co i jak bylo ..


Mam nadzieje, ze ten nekro byl na selfach, bo jak on tez byl na full buffie, to kolejny przyklad lolowatej mechaniki.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 10, 2008, 10:33:13 am »
Taki urok emulatorow, 3 gosci nie zrobi servera retail like nad ktorym przez lata pracowalo kilkudziesieciu profesjonalnych programistow.
Zalezy czy to komus przeszkadza, mi tam akurat rybka czy rb bedzie za mna szedl czy znikal, albo czy stun shot bedzie mial 612 power jak powinien czy 634. Wazne, zeby gra miala takie same zalozenia -> klany, pvp i siege