Witaj
Gość

Wątek: L2m wasze opinie  (Przeczytany 25923 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:44:00 pm »
Wiele osob wytyka system dotacji na Graveland jako zly. Jednak wiele z tych osob potwierdza takze opinie ze Graveland jest serwerem z najlepszym zapleczem technicznym jakie znaja. To wlasnie dzieki dotacjom sa serwery testowe, sa elementy serwera ktore mogly by ulec awarii itp. Nie dalej jak pol roku temu ulegl awarii dysk twardy.... przywrocenie go do pracy zajelo 3 godziny wraz z odtworzeniem systemu. Czy jestem w bledzie nazywajac to profesjonalizmem ? Jednym to sie podoba a drugim nie. Zawsze beda dwie strony barykady... By wkoncu dogodzic pewnym osobom na GL powstaja trzy nowe serwery: x1, x10, x666. Rozwoj ten bedzie rozlozony w czasie. 

Smieszny jestes bo kazdy Szanujący serwer tak robi. Jakos nie wyobrazam sobie zeby gdzies gdziekolwiek ktos po np roku gry mi napisal  "sory padl nam dysk i nigdy nie robilismy kopi zapasowej bazy danych a i podpisalismy umowe z firma hostingowa ktora nie wymieni nam dysku na nowy. Dawac kase na nowy serwer i trzeb jaszcze oplacic stary. Dla kazdego kto wplaci  postac lvl 90 i dowolny set ch gerade na  miljon piecet sto dziewiecet +"

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 31, 2007, 06:32:06 pm »
x1 serv padnie za male raty ... nikt nie bedzie farmil miesiacami  na retailu sa od tego boty solo mozna dostac szalu jak juz ktorys raz z kolei robisz to samo... i miesiac bijesz do 40 ..... 4x-7 to sa w miare normalne x666 jest to server chyba tylko na tydzien zabawy... lub cos przetestowac... i dla osob znudzonych osobiswie wolalbym ten czas spedzic na low ratach niz na x666 i mialbym wieksza satysfakcje... tak szczeze to ile osob online moze byc bez laga na l2m ?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 01, 2008, 02:25:13 pm »
x1 serv padnie za male raty ... nikt nie bedzie farmil miesiacami  na retailu sa od tego boty solo mozna dostac szalu jak juz ktorys raz z kolei robisz to samo... i miesiac bijesz do 40 ..... 4x-7 to sa w miare normalne x666 jest to server chyba tylko na tydzien zabawy... lub cos przetestowac... i dla osob znudzonych osobiswie wolalbym ten czas spedzic na low ratach niz na x666 i mialbym wieksza satysfakcje... tak szczeze to ile osob online moze byc bez laga na l2m ?

Jesli chodzi o rate to kazdy bedzie mogl miec to co lubi. Jesli chodzi o ilosc online...na L2J utrzymalismy ponad 800 ppl online i restart co 8h, jak na razie na L2M bylo ich nieco ponad 700 i restart co 4 dni, zreszta jak wiadomo te dwa projekty dzieli wielka przepasc...na korzysc L2M oczywiscie. W/g mojej wiedzy oraz tego co zapisuja statystyki obciazenia systemu L2M przy naszej obecnej platformie sprzetowej udzwignie on ponad 2k ppl online, skrajnie 3k ppl online przy czestszym cyklu restartow(raz na 2 dni). Zawsze pozostaje mozliwosc rozlozenia serwera na klastry jak ma sie to w przypadku serwerow OFF.

Mam takze jedna prosbe, prosze nie robic kolejnego wielkiego offtopu, i jesli to mozliwe trzymac sie tematu.
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 02:31:27 pm wysłana przez K4mil3k »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:12:16 pm »
no tak czytam i widze ze naprawde do niektorych nie dociera co to jest java ....

java to jezyk.... l2j to pewien projekt w tym jezyku.... l2m to tez pewien projekt w tym jezyku...


to tak samo jak z samochodami....

technologia jest jedna i ta sama.... niby 4 koła silnik itp.... ale czy projekt trabanta bedzie identyczny z projektem Bentleya??

moze najpierw poczekamy jak Luno i reszta wypuszczą serwer w takiej postaci jaką beda uważali za mozliwą do pokazania... i wtedy bedziecie krytykowac....

ja osobiscie mam tylko pare pytanek do tworcow... ale to jak juz je wszystkie spisze to wtedy dam :)


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:45:42 pm »
Oficjalny server L2m......mhhhhm, tego mi było trzeba Smile
Mam nadzieję iż projekt wypali, a wszystko będzie dopracowane na ostatni guzik.
Mam też nadzieję iż nie będą na nim latały glady wyposażone we wszystko co możliwe +16, jak to ma miejsce na pewnym serverze L2m.

Powodzenia, czekam na pierwsze info co do bety  :)
Wasting time since 2004
Ru off.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:19:03 pm »
Shaman. Bardzo mądre. Aż musiałem napisać to :).

Co do projektu. Luno wraz z ekipą posiadają doświadczenie, chęci i wiedzę więc bedzie wszystko dopięte. Zresztą główną dewizą tego servera będzie profesjonalizm i wszyscy (zarówno GMi jak i Admini) będą się tego trzymać.

Dotego dodam, że prace nad stroną już trwają więc kto wie, czy beta nie będzie wkrótce.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 04:20:55 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:31:33 pm »
Zile sie wyrazilem kluczowym slowem powinie byc emulator:P Mnie to ciekawi czy w praktyce udziwignie te 3k ludzi :p Jezeli tak i jezeli formuly stosowane w l2m sa offowe badz offowo podobne to L2m bedzie naj bardziej zblizone do reality i jak patrzac na postep prac naj szybciej rozwijane :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 1

  • jon Lajoie Lineage-a
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:34:40 pm »
Według mnie open beta nie jest już raczej potrzebna, choć napewno będzie, bo Luno i Nemesis to profesionaliści i na pewno nie będą chcieli pozwolić sobie na wypuszczenie fuszerki. Jeśli nie możecie się doczekać i chcecie zobaczyć jak stoją prace to najlepiej wejść na server testowy l2m http://l2m.h2.pl/forum/viewthread.php?forum_id=12&thread_id=3 i samemu zobaczyć czym różni się l2j od l2m.

Pozdrowionka


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 02, 2008, 06:33:25 pm »
Procz polskich graczy trzeba przyciagnac rzesze zagranicznych, a oni nawet o l2m nie slyszeli i raczej nie beda ze slownikiem czytac o co biega ;].
Ja tam czekam na OB, bo chcialbym zobaczyc jak server bedzie dzialal przy kilku k graczy


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 02, 2008, 07:28:29 pm »
na OB nie zobaczymy kilka k graczy ja bym poprawil geodate ma to wieksze znaczenie niz tam jakies itemy z kameala zerkne moze na OB jak bedzie kolo 1k graczy


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 02, 2008, 07:45:55 pm »
Ja mam nadzieje, na jakis odgornie zorganizowany test zwiazany z masowym odpalaniem boxow przez testerow, trzeba wiedziec czego sie mozna spodziewac ;]


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 02, 2008, 07:49:11 pm »
To by byl dobry pomysl tylko watpie aby wypalil ;p Malo osobą bedzie chcialo sie odpalac kilka razy l2 wola sobie zaspokoic "glod"... xD Nie mowie tutaj o sobie bo jestem za takimi pomyslami poniewaz wole server, ktory bedzie dopracowany i prace beda zapiete na ostatni guzik.
"W życiu można sobie wszystko załatwić – pierwsze strony gazet, sesje zdjęciowe, rozkładówkę w "Playboy’u", ale jednego w życiu nie można sobie załatwić. Nie można sobie załatwić tego, aby być komukolwiek potrzebnym."
Zbigniew Hołdys


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 06, 2008, 04:28:41 am »
High Rate na jednym z serwerow Graveland juz odpalony wiec zapraszamy do zabawy. Co do jakosci L2M zapraszam na youtube, poszukajcie filmow autorstwa Gravelandu, oraz Luna(user LunoL2m) i ocencie sami.


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 06, 2008, 02:46:03 pm »
chyba lepiej wejść naten x666 i posprawdzać samemu, w sumie sam bym zobacyzł ale nei chce mi się kamaela sciagac.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:08:11 am »
Co do dotacji na nowo-powstajacym Serverze, to beda wygladaly mniej wiecej tak:
1. zmiana nicku
2. zmiana cl'a
3. zmiana nazwy klanu
4. transfer postaci na inne konto
5. questy na profy
6. kanal klanowy na TS/Vent
- specjalna ranga na forum
- zmiana koloru nicku

Wydaje nam sie, ze taki system dotacji nie powinien budzic zadnych kontrowersji :)


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:34:56 am »
No taki system bylby chyba najodpowiedniejszy. :)
"W życiu można sobie wszystko załatwić – pierwsze strony gazet, sesje zdjęciowe, rozkładówkę w "Playboy’u", ale jednego w życiu nie można sobie załatwić. Nie można sobie załatwić tego, aby być komukolwiek potrzebnym."
Zbigniew Hołdys


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:57:37 am »
emulator baaardzo zle mi sie kojarzy z WoW-em...zycze wam jak najlepiej,ale jesli emu do WoW-a pisza zespoly kilkunastu-kilkudziesieciu ludzi a sporo serwerow placi im za to spora kase i te emu sa raczej kiepskie....nie chce krakac,oby z L2 bylo inaczej ;)


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 1

  • jon Lajoie Lineage-a
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:08:07 pm »
PO 1. Wydaje mi się, że na tym forum nie wypada o WoWie wspominać.
PO 2. Privy L2 są o niebo lepsze od privów WoW-a
PO 3. Emulator może się kojarzyć z wieloma innymi rzeczami, a WoW to tylko jedna z milionów emulowanych rzeczy(emulatory dysków, emulatory pegazusa itp.)
PO 4. Skoro tak piszesz to nie grałeś nidgy na l2m, więc nie komentuj.

Bez odbioru

Pozdro

Edit: Tu masz pare emulatorów http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_emulatorów
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 09:10:38 pm wysłana przez Ferewer »


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 16, 2008, 12:12:46 pm »
wiadomo cos o x3? internacional


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 16, 2008, 12:29:31 pm »
Prace są w toku. Cierpliwości. Prawdopodobnie już niedługo zostanie wypuszczona w świat strona.
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:00:42 pm »
Koniec offtopa. Bo palce poucinam.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 26, 2008, 12:42:26 pm »
i dzie ta stronka?;)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 27, 2008, 01:11:14 am »
a ja musze powiedziec ze jestem zadowolony z l2m... gram na everku mid i bez porownania lepszy jest niz wiekszosc serwerow stojacych na off....


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 27, 2008, 10:31:49 am »
ja sie przekonam na becie internacionala :P o ile bede tam grac bo jak ma ruszyc w marcu to bede juz gral gdzie indziej poki co czekam na stronke juz miesiac;)


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 27, 2008, 10:36:39 am »
Cytuj
Zile sie wyrazilem kluczowym slowem powinie byc emulator:P Mnie to ciekawi czy w praktyce udziwignie te 3k ludzi :p Jezeli tak i jezeli formuly stosowane w l2m sa offowe badz offowo podobne to L2m bedzie naj bardziej zblizone do reality i jak patrzac na postep prac naj szybciej rozwijane

Ciężko będzie sprawdzić czy udźwignie 3k, najpierw tyle musiałoby chcieć grać na l2m:P
Swarm Member

Luna- 6x HE