Witaj
Gość

Wątek: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl  (Przeczytany 17087 razy)

  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 13, 2007, 03:55:49 pm »
Cytuj
Ostatni klan MERC był na Abyss x3 od tamtego czasu MERC nie istnieje.




Nie znam klanów na Dex ale wiem że IFC umie grac i jest bardzo dobrym klanem a do tego Polskim.
Szkoda ze tylko oni potrafia grac vsAll.

MERC miało 2 klany na vitue, ale szybciutko zaliczyli failed, potem HAvoc/k na Supreme które miało być wielkim powrotem MERC-ów, okazało się że mimo neizłego uptimu i wielu kumatych graczy bez Ashe jako lidera znowu porażką, chociaż tym razem z paroma przebłyskami, problemy wewn.- all 100% hero poszli do Inevitable, trochę do innych klanów , parę osób do nas też stąd mniej więcej wiem jak to wyglądało i czemu znowu nie wyszło. hyhm co do tego vsall to przez trochę byli z zergiem, potem grali vsall, teraz ich ally chyba liczy z10 kalnów, a liczyło więcej z tego co się orientuje więc nie wiem czy to vsall style. CO do pierwszej tezy to się zgodzęże IFC jest bardzo dobrym klanem i potrafi grać, problem jest taki że na supreme single klany potrafią np. jechać na 35/40 czy 37/40 cdziennie, potrafią wjechać bardzo szybko 3 cov party do it, nie mówiąc już o tym co potrafi robić kilka takich klanów w ally, campić nie tylko epiki ale i RBs dropiące S grade weapons/armors, wyjechać noblessów w 1,5 miecha na x5, itp Właśnie dlatego wiele klanów chciałoby zagrać przeciwko ifc, bo strasznie dużo kozaczą a dex to jednak lokalny rumuński serwer, a grające tam klany nie są poza ifc szerzej znane nikomu.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 13, 2007, 05:13:19 pm »
Hehe lokalny rumunski serwer, a na x4 gra tylu ludzi co na supreme x5 :D, teraz chyba nawet wiecej, bo na aerith cos kicha sie robi.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:51:13 pm »
Cytuj
Hehe lokalny rumunski serwer, a na x4 gra tylu ludzi co na supreme x5 Very Happy, teraz chyba nawet wiecej, bo na aerith cos kicha sie robi.

No właśnie Dex to jedyny serwer na którym utrzymuje się wzgl. server balance od x czasu, chyba nawet 3rd sided aktualnie, czyli community dex-a> community supreme możńa powiedzieć spokojnie, co do aerith to z poważnyc kalnów grają tam tylko Shadow Council i defiance aktualnie, parabellum powstałe x czasu temu na bazie Havoc i gurdians  po odejściu topowych graczy na nanaki stały się zbieraniną randomów, a co do lokalnego rumuńskiego serwera to prawda jest taka że na supreme grały magicR, Roots (chyba nawet po 2 klany przyniosły z dex-a), ooc, phono i naprawdę nie było to nic ciekawego, ni wiem co grały na dex-ie :D
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 14, 2007, 12:35:25 am »
Szczerze to to cale phono to zerguje forum i wmawia jacy to sa wspaniali, a na dexie, to jedynym ich sukcesem imo bylo podczepienie sie kiedys do ally theothers+rip i po prostu czerpali slawe z sukcesow tego ally, oraz mieli cla z niewyparzona geba. Raz wlazlem na forum supreme, i naprawde, zal mi sie zrobilo jak phono chwalilo sie na lewo i prawo, ze sa z dexa, moze nie sa zli, ale zeby tworzyc wokol siebie otoczke pro mastah to przesada :D A war jest 3 sided, ale na eventach typu siege itp. vsall przestaje byc vsall i jest vsall+eternity vs abstract. :wink: Ale nie wiadomo co przyniesie wjescie live na x4
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 12:37:57 am wysłana przez Kll »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 14, 2007, 12:46:46 am »
wlasnie dlatego wiele osob chcialoby sie zmierzyc z powaznymi klanami z dexa, bo lolMak&lolphono raczej nie reprezentowali godnie tego serwera :]


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 14, 2007, 02:45:25 am »
Generalnie to ciężko ocenić phono, za mało grali żeby odgrywać jakąś rolę na początku serw, czyt. takie Snv z existence jechało ich 2 party jednym, a nam nigdy nie chcieli oddać flagi, tylko musieliśmy ich na pk jechać, ale będąc przez trochę w ally z makiem widziałem że wieczorami mieli dobrą aktywność na epic fighty też potrafili się zebrać, mieli jako tako kalsowo zrobiony ten klan więc pewien potencjał był, generalnie przygoda Phono z Supreme skończyła się zryciem psychy maka, na forum codziennie powstawało kilka tematów o Maku i lolphono i po neiudanej próby stworzenia 3 rd side min z Sorrow- Phono i OutofControl postanowiły wrócić na dex-a:) Chyba najlepsyz z tych dex kalnów był roots ale  jakoś im się serwer nie ułożył, w dobrym ally mogli coś tam jeszcze pokazać:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 02:48:20 am wysłana przez comeback »
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 22, 2007, 05:36:41 pm »
HAvoc/k na Supreme które miało być wielkim powrotem MERC-ów

Troche słabe info :P
Chodzi o to ze MERC nie istnieje od momentu odejscia Ashe. Jedynie ludzie z tego klanu grali ze soba.
Havoc to w ogóle pomykla a nie klan z ludzi ktorzy byli w MERC...




Server ze wszystkimi klanami ktore zyskaly jakas slawe bylby ciekawy ale niestety jest to niemozliwe. :(

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 22, 2007, 07:41:16 pm »
IFC pierwszy raz slysze o tym klanie, ach "polska scena" l2. Rozczaruje was,nikt apsolunie nikt nie zna tego klanu na offie. Polska to jest taki dziwny kraj gdze 90%+ osob grajacych w l2 gra na priwach, garstka na offie dla tego moze wam sie wydawac ze ze IFC cos zrobil dla sceny l2. Ludze poza polska znaja takie ally/klany jak IC/Uprising/FOB/RK/X/IA/LL ect bo to one tak naprawde rozpromowaly L2, polska sie nie liczy.


PS: Pierwsze party archer cov w l2 zostalo stworzone przez LL na bartz, wszystke taktyki/ zasady pvp gry na piratach to kopia tego co stworzono na offie.

PS: Gdyby autorowi artykulu sie chcialo to by znalaz paru polakow na offie co sa znani na scene L2 i cos osiagneli.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2007, 07:44:06 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 22, 2007, 07:46:04 pm »
Wiem wiemy, ale na offie ci polacy co sie bawia w jakies mass pvp epic raidy to graja w ruskich badz miedzynarodowych klanach, a polskie klany to sa przewaznie "me is legit, I pro u bot" :P Ktore graja juz w pip czasu a a lataja w b/a grade.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:40:35 pm »
#Montezuma

apsolutnie??? ><  :o

Nikt nie powiedzial, ze to oni pierwsi zrobili cov party archerow... Ewka napisal, ze oni jako pierwsi wprowadzili to na DEX.

Wiesz co, gdyby chcialo mi sie szukac to bym nie znalazl >< Zreszta ja nie chcialem do tego wywiadu brac jednostki ktora sobie smiga w S i jest w innym klanie niz polski, tak jak zauwazyl Kll
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 22, 2007, 11:38:27 pm »
Cytuj
Ludze poza polska znaja takie ally/klany jak IC/Uprising/FOB/RK/X/IA/LL ect bo to one tak naprawde rozpromowaly L2, polska sie nie liczy.
ja wiem czy FOB az tak - filmiki kagana/DLM ... RK/IA? sry nie znam ... moze znam ale nie po skrotach ... LL = LivingLegends z bartza? czemu o ITT nie wspomniales?^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2007, 09:26:44 am wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:06:54 am »
PS: Gdyby autorowi artykulu sie chcialo to by znalaz paru polakow na offie co sa znani na scene L2 i cos osiagneli.

O tym samym im mówiłem na początku, ale pewnie czują się niedostatecznie dobrzy :P

W sumie to tak jak by robić wywiady z klanami CS'a z podziemia co grają na pirackich wersjach :P
A olać tych prawdziwych graczy :]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:56:48 am »
Cytuj
IFC pierwszy raz slysze o tym klanie, ach "polska scena" l2. Rozczaruje was,nikt apsolunie nikt nie zna tego klanu na offie. Polska to jest taki dziwny kraj gdze 90%+ osob grajacych w l2 gra na priwach, garstka na offie dla tego moze wam sie wydawac ze ze IFC cos zrobil dla sceny l2. Ludze poza polska znaja takie ally/klany jak IC/Uprising/FOB/RK/X/IA/LL ect bo to one tak naprawde rozpromowaly L2, polska sie nie liczy.


PS: Pierwsze party archer cov w l2 zostalo stworzone przez LL na bartz, wszystke taktyki/ zasady pvp gry na piratach to kopia tego co stworzono na offie.

PS: Gdyby autorowi artykulu sie chcialo to by znalaz paru polakow na offie co sa znani na scene L2 i cos osiagneli.

Generalnie ostatnimi czasy priwy> off, myślę że ifc przy całym tym promowaniu się ma gdzieś co myślą o nich boty na offie:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 24, 2007, 10:40:24 am »

Generalnie ostatnimi czasy priwy> off, myślę że ifc przy całym tym promowaniu się ma gdzieś co myślą o nich boty na offie:)

i tu sie mylisz, bo kazde dzieckowie ze tibia>L2. Prowokacja nieudana, sprobuj ponownie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:28:14 pm »
off co to jest off? polowa jak nie wszystkie te clany z offa co wymieniles jada na botach. Co za problem wbic 1 cova na offie odpalasz bota i jazda. Wiekszosc clanow z priv serverow reprezentuja wieksze zgranie na mass pvp niz ci twoi ownatorzy z offa. Mowisz ze wymyslili taktyke na ktorej teraz sie kazdy wzoruje, raczej to ncsoft ja narzucil z gory wystarczy tylko dobrze przestudiowac skile i nawet jak grasz 1 miesiac w l2 to wiesz ze pt archerow niemoze istniec bez wc,sws,bd,healera. Priv serevry reprezentuja teraz wysoki nawet wrecz wyzszy poziom clanow niz retail, wystarczy zobaczyc filmiki z supreme ^^ tyle odemnie pozdro boty z offa  8)
SWARM


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:41:40 pm »
Priv serevry reprezentuja teraz wysoki nawet wrecz wyzszy poziom clanow niz retail, wystarczy zobaczyc filmiki z supreme ^^ tyle odemnie pozdro boty z offa  8)


rotfl,ok. Nie ma to jak sie dowartosciowac piszac bzdury.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 24, 2007, 01:34:20 pm »
niema to jak sie podniecac botami z offa
btw. szkoda ze jestes tylko nonfactorem na tym offie  :(
SWARM


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:08:43 pm »
niema to jak sie podniecac botami z offa
btw. szkoda ze jestes tylko nonfactorem na tym offie  :(

szkoda ze nie masz pojecia cosie dzieje na teonie.

pS: niestety jak widze wiekszosc pro z piratow jedne co potrafi to powtarzac jak mantre "bot, bot,bot" nigdy nie grajac na offe, ok. Mimo ze botujemy to i tak poziom pvp top klanow jest nieporownywalnie wyzszy niz to co oferuja top clany z pirackich serwerow. W end game liczy sie pvp nie pve.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2007, 02:23:51 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:15:52 pm »
lol teon nigga plz
SWARM


Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:25:48 pm »
off co to jest off? polowa jak nie wszystkie te clany z offa co wymieniles jada na botach. Co za problem wbic 1 cova na offie odpalasz bota i jazda. Wiekszosc clanow z priv serverow reprezentuja wieksze zgranie na mass pvp niz ci twoi ownatorzy z offa. Mowisz ze wymyslili taktyke na ktorej teraz sie kazdy wzoruje, raczej to ncsoft ja narzucil z gory wystarczy tylko dobrze przestudiowac skile i nawet jak grasz 1 miesiac w l2 to wiesz ze pt archerow niemoze istniec bez wc,sws,bd,healera. Priv serevry reprezentuja teraz wysoki nawet wrecz wyzszy poziom clanow niz retail, wystarczy zobaczyc filmiki z supreme ^^ tyle odemnie pozdro boty z offa  8)
pokaz mi party z jakiegokolwiek priva ktore jest w stanie konkurowac z najlepszymi party chociazby z teona ...

niema to jak sie podniecac botami z offa
btw. szkoda ze jestes tylko nonfactorem na tym offie  :(
jak wedlug ciebie cardinal 79 w ITT to nonfactor to zrob reroll :>


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:37:39 pm »
ogolnie cierzko porownywac pt z jednego servera do drugiego bo wiadomo na jednym idzie latwiej farmic boss jew na innym jest wieksza konkurencja i trudniej ale osobiscie moge wymienic ci nie 1 pt z priv serverow a nawet pare np core weakness , exodus, sc.

btw co za problem wbic 79 cardi na offie? lol teon nigga plz2
SWARM


Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:39:20 pm »
Cytuj
btw co za problem wbic 79 cardi na offie? lol teon nigga plz2
nie no jasne ... tydzien i masz


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 24, 2007, 02:47:07 pm »
Cytuj
btw co za problem wbic 79 cardi na offie? lol teon nigga plz2
nie no jasne ... tydzien i masz

dyskutowanie z kims kto z braku argumentow zaczyna atakowac ciebie personalnie jest bez sensu. Idealnym przykladem jest DeVa ktory jedynie co potrafi to pisac "bot, nonfactor, bot,niga, lol teon" Gratuluje poziomu intelektualnego DeVa, czekam na wiecej twoich zlotych mysli ktore jasno pokazuja poziom pvp piratow.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 24, 2007, 03:02:12 pm »
jak piraty sa takie zle to dlaczego coraz wiecej osob z offa zaczyna na nich grac hmm?  ahh sory obrazilem twoje ego piszac ze jestes nonfacotrem ahh sory masz 79 lvl cardi supper moge autograf? Nigdzie nienajechalem na ciebie ze jestes botterem ale niema co ukrywac wieksosc osob grajacych na retailu jedzie na botach i tu niema co sie klocic.

btw jak jestes taki uber pro mastah zabijak wanna see fraps z twoim udzialem i moze tez zrobia z toba wywiad PRO NONFACTORZE ;p
SWARM


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z IFC.Ewelina @ esports.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 24, 2007, 03:50:33 pm »
jak piraty sa takie zle to dlaczego coraz wiecej osob z offa zaczyna na nich grac hmm? 


rozumiem z masz potwierdzenie w rzetelnych badania a nie na podstawie wlasnego "bo mi sie tak wydaje". Kolejna bzdura na podstawie wypowiedzi jakiegos emo dzieciaka z pl/br (wstawcie dowolny kraj) co zrobil 4x lvli nie dal rady albo dostawal ostro w pvp.

btw jak jestes taki uber pro mastah zabijak wanna see fraps z twoim udzialem i moze tez zrobia z toba wywiad PRO NONFACTORZE ;p

Od kiedy to trzeba robic filmiki zeby byc "pro". Ci co graja na teonie, ja niemusze trolowac na forum zeby byz zauwazonym.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2007, 03:54:30 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.