Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 496605 razy)

  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 16, 2008, 11:45:52 pm »
To się nazywa źle sformułowane pytanie :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 16, 2008, 11:53:35 pm »
http://lineage2.bajo.pl/2890,abyss,walker,opis,postaci.html
Tutaj jest to samo  co doman18 "dowiedział się" od swojego kumpla :|
A teraz prosim o screeny xD
Poza tym podobnie masz z PW tylko, że robisz:
Entagle, odbiegasz, podlatujesz, walisz blowy z "obiegnięciem"(oczywiście komu to tłumaczyć przecie wszyscy rozumieją :|[ja rozumiem, ale ogółem to jakbyś popytał na serwie to mało który dagger będzie wiedział o co chodzi{chyba, że jest z tego forum :D}])a jeżeli daje się we znaki to na blinding odbiegasz i zapie*****sz ile sił i czasu, o ile przeciwnikowi się nie odechce to wracasz, pakujesz co trzeba i gz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 11:58:27 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 17, 2008, 11:08:56 am »
Pod słowami "dowiedział się" w cudzysłowiu oraz prosimy o screeny" wyczuwam lekką drwinę wypowiedzi więc nie będę gołosłowny.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 17, 2008, 11:12:07 am »
Zwracam Honor *robi ukłon w stronę domana*


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:47:08 pm »
Akurat od c5/IL sprawa jest bardzo ułatwiona, wystarczy posadzić trick i od razu blinding, typ sie odwroci to stab i sie obiega, wpkowywuje sie reszte blowow. Pision/sting jest imo bezużyteczny. GH sciaga to co ma sciagać na 2-3 blowy...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:56:46 pm »
Ja mam ogromny problem inny niż wszystkie...
Stawiam sobie wybór pomiędzy SR a SH gram na teonie, Sh podoba mi sie ze względu na to ze jest silny jako mag a ze nuker to będę chodzi; w pt gdzie na pewno będę miał full buff :) wiec wymiatam, a    po za tym to moja ulubiona rasa :P SR podoba mi sie z tego względu, że lubię grać łucznikami i lubię atk speed a SR jest najszybszy rzecz jasna po użyciu rapid fire Najgorsze jest to że elfy i mroczne elfy nie mogą się brać na subclassy... więc mam przerąbane Co tu robić pomóżcie!!!




  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:04:41 pm »
SH :P


SR jak każdy archer drogi...

btw. dziwie mnie... mówisz, że grasz na teonie...

I masz problem z wybork dwóch różnych profesji i 2 różnych ras ^^

Rozumiem SH-PS ... ^^
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:58:12 pm »
Może chce zacząć(tzn. tworzy postać), albo robi nas "w bambuko" :P

Wiesz, jeżeli masz dylemat pomiędzy 2 profami to już my ci za bardzo nie pomożemy, bo to będzie coś w stylu:
-SH, bo lubię nim grać,
-Aaaa... siedź cicho SR jest najlepszy i tyle,
-#$^%*&^$% SH, bo to D.Elf, a nie takie słabe g***o jak Light Elf,
-w*l się, Elfy są the best, a D.Elfy to czarne chuderlaki i EMO.

No więc twój wybór, zawsze możesz zrobić 2 postacie (ale jak grasz na retku to nie wiem).

A co do subek to kiedyś można było chyba zrobić sube człowieka, anulować ją i dać np. z Elfa na D.Elfa i odwrotnie.(nie wiem czy to działa na retku, ale na privach takie coś zawsze działało)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 18, 2008, 11:31:54 pm »
mam elfa na 19lv jeśli gracie na teonie możecie pisać :P jeśli nie wierzycie nick taki jak na forum ale dokładnie tak jest teraz w mojej glowie jak mówi zarean mowie sobie ze d.elf jest durny zeby grac sr ale zaraz na odwrot... xD widze ze bede musial sam podjac decyzje xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 11:34:12 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 19, 2008, 12:07:24 am »
Zrob sh :) Sr jest gimped, a na offie ta opinia jest bardzo rozpowszechniona.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 19, 2008, 01:01:37 am »
SR ma beznadziejne skile klasowe. Ale magami się gra głupio.. wolne , slabe , mało życia.. ani eva ani defa .. Dla mnie postać którą można kombinowac i się bawić ^^ chociażby kumpli denerować drainami ^^ Dlatego  SK > Pr > SR > all > Elfy > He/Necr0
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 19, 2008, 01:39:22 am »
No zalezy bo dla mnie gra zespolowa i efektywnosc>ciekawe postacie. Dlatego jak dla mnie to wc,ol,bd,sws,sps,sh,he,pr,ee,bish,pp,daggerzy,destro,wk,es  a tak to jeszcze w klanie jeden gora 2 tanki, a na samym koncu jak juz sie ma potencjal to reszta charow by ich wyfarmic do hero, zawsze valor wiecej. Oczywiscie to tylko moja opinia, ale mnie w l2 trzyma gra zespolowa i dla mnie najwazniejsze by zespol byl efektywny i "ownowal" :D, a nie jakies ciekawe postacie, ktorych nawiasem mowiac w l2 nie ma :P. A co do "ownowania" to nie jest licznik pvp, bo bishop bedac na pvp w cov party tez "ownuje" bo spelnia swoja role, dla mnie to pojecie bardziej sie tyczy wygranych jako klan, a nie osobistego licznika pvp. To tyle z moich przemyslen nad tym jaka postacia grac, tzw "ciekawa postac" przewaznie znudzi sie bo w l2 latwo wyczerpac jej ciekawosc :P, a np dla takiego SR istnieja o wiele bardziej efektywne zamienniki.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 19, 2008, 11:26:43 am »
Właśnie... i nie ma to jak stać na murze ze swoim BoP`em i tak epicko strzelać z niego do wszystkiego co popadnie tam na dole :D
Magiem możesz robić to samo, ale to nie to :|
Ale z drugiej strony ładnie wygląda to jak z gościa zostają tylko buty jak go zaatakujesz :P

Ooo... albo to co dev kiedyś zastosował w LoA... latał na boki jak plando strzelały, to też jest takie bardziej satysfakcjonujące kiedy unikniesz tego(bo jak uciekasz na boki to ci evasion się zwiększa co nie?).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 11:29:29 am wysłana przez Zarean »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 19, 2008, 04:14:56 pm »
ee Oo kiedy ja gralem lucznikiem ? xD To chyba aw ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 20, 2008, 02:07:23 am »
No niby masz rację ,że taki bish spełnia swoją rolę ,ale ... Dodam coś od siebie. Grałem przez pewien czas supportem Sws-em , EE , Bishem ,ale nie mogłem wytrzymać tego ,że jak mnie ktoś denerwował to najwyżej mogłem go uśpić albo posmyrać. Ale jednak Elfy są za bardzo gimped nie ma co mówić. Nawet taki głupi support Sws vs BD Bd ma od ... zabawek poison , sting , hex , pb , drain , Dance dla każdej postaci. A taki Sws co? Ani skili ani dmg ... Songi takie ,ze tylko dagger/łucznik cie na expa wezmą i to nie zawsze. Jedyna zaleta to crit ,ale co mi z tego?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:02:07 am »
Eee, a co z song of earth, btb w songu, mass clarity, song of wind.
Powiedz mi jeszcze, że swsem z 2h swordem nie można komuś zrobić kuku?
Więc kto Cię weźmie do pt? Każdy tank, każdy dd, każdy nuker (choćby dlatego, że z Tobą będzie mógł expić dużo dłużej), do tego jeszcze dzięki Tobie nic do niego nie podejdzie.

Poza tym, sws i bd to postacie, które nie są tylko od rzucania buffów i bd może sobie mieć swoje stingi i tym podobne zabawki, tylko co mu z tego? Pada na dwa strzały, w większości wypadków nawet nie zdąży rzucić tego co powinien. Do tego te postacie za bardzo muszą oszczędzać mp, żeby szaleć ze skillami. SwS to inna bajka, więcej hp, więcej defa, dodając do tego aggro z songów może nawet w skrajnych sytuacjach robić za tanka w pt. Więcej wytrzyma, oprócz tego z racji genialnego crt.rate ma dużo większą szansę na przerwanie czaru niż bd mimo jego duali.

A jak grasz supportem i ktoś Cię denerwuje, to piszesz na klanowym, sprawa załatwiona. W tej grze nie każdy jest od tego, żeby bić. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:51:12 am »
Cytuj
Grałem przez pewien czas supportem Sws-em , EE , Bishem ,ale nie mogłem wytrzymać tego ,że jak mnie ktoś denerwował to najwyżej mogłem go uśpić albo posmyrać.
hm ... trance+block ww+wind shackle/mana burn ... to jest tylko smyranie? na przyklad dla daggera?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 20, 2008, 12:50:13 pm »
No pisze na klanowym to ci napisze ,że sam nie potrafisz to się innymi zasłaniasz czy coś ,a głupie nie odróżnia supportu od dd ( pamiętam jak glad w top A łaził za mną i chciał duela gdy ja miałem Low C ^^   na loa ). Kuku mówisz? Wiem niby zrobi ,ale mówię brak takich skili boli. Już kombinowałem Dle + rst.focus 350 crit.rate  na selfkach + focus stafie. Albo Gs +focus też ładnie było. A co do tego co bula napisał ... Mniej więcej o to mi chodziło ,ale to nie zmienia faktu ,ze o tak go nie zabije.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 20, 2008, 05:34:39 pm »
Jak ktoś wypisuje takie bzdury,pokazuje jedynie jak wiele dojrzałości mu jeszcze brakuje. Skoro Ty przejmujesz się takim gadaniem, cóż niestety o Tobie można powiedzieć dokładnie to samo.
Jest wsparcie, obrona i atak, tak się to dzieli, nic nie może istnieć w oddaleniu od drugiego i, żeby zrozumieć taką grę jak L2 trzeba zdać sobie z tego sprawę. To gra zespołowa, gość może się śmiać, że się kimś zasłaniasz, ale jeśli jesteś supprotem to Ci ludzie po to są, żeby Cię zasłaniać. Najważniejsze jest to, że na samym końcu to on będzie gryzł glebę nie Ty.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 20, 2008, 07:40:03 pm »
No ta jezeli 800 p atk na samym pp + song dla sws to smyranie to ja jestem swiety walnięty ... Nie licząc szansy na kryt. Udalo mi sie nawet hell knighta polozyc :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 20, 2008, 08:04:22 pm »
Zamierzam przejsc na roxi xD....i mysle nad zrobieniem jakiegos Sumonera,Jak wyglada gra nim na Interlude (pvp-pve)? I jakiego byscie Mi polecali ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 20, 2008, 09:14:58 pm »
Only Warlock, mój ulubiony summoner <3
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 20, 2008, 10:23:51 pm »
Bierz co chcesz chociaż Warlock ma najwiecej zabawek do pvp.

No dev kiedyś tam gadales ze na abyssie byłeś w pt i tak latałeś w LoA. Dawne czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:56:05 pm »
ah tak, silver ranger :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 21, 2008, 09:15:13 pm »
No widzisz przypomniało się :P Dobra sorki za spam, już się przywołuję do porządku.