Witaj
Gość

Wątek: Duale  (Przeczytany 900 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Duale
« dnia: Grudzień 27, 2007, 02:40:01 pm »
widziałem katan*katana haste na targowisku ja mam kash*kash i tez chcialbym go krysztalem nasycic tylko gdzie to zrobic  ?? bo np daggery mozna wszedzi a jak zajde z dualami to tak jak by ich nie bylo


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Duale
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2007, 02:50:41 pm »
zeby dualki dostaly SA, to trzeba je na +4 enchantowac, nie uzywa sie do nich krysztalu
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Duale
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2007, 05:33:07 pm »
duale np. sls z haste  to sa pozostałości z c2/c3 gdzie SA uzyskiwalo sie tradycyjnie wkladajac kryształ
od C4 by uzyskac SA w wszystkich dualach trzeba je "enchantnac" na +4


BTW.

@REINA  zamiasta zamykac nałogowo topiki..  no bo po co w nich dyskutowac przeciez to tylko forum  :P
daj pare poprawek np. w topicu "Subclassa Dragon Network"

Cytuj
Teraz horna dostaje ta osoba ktora ma tego questa i  zada last hit, jezeli questa ma wiecej osob to wppada losowo.

Zeby otrzymać Horna (Quest item) na trade, dropi tylkow toi 11.

nie osoba ktora zada ost hit  ... tylko party z którego poleci last hit ..  a osoba z questem nie musi byc nawet przy golce..  byle byla w tym party (moze byc nawet w miescie) i tak dostanie (sprawdzone)

Horn (na trade) nie leci tylko w TOI 11  :shock:


dawno juz nie zamknalem zadnego topicu ;p anyway, pisz co poprawiac, to bedzie poprawiane ;)   /Reina
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 11:58:21 pm wysłana przez Reina »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.