Witaj
Gość

Wątek: Postanowienia noworoczne.  (Przeczytany 7299 razy)

Odp: Postanowienia noworoczne.
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 08, 2008, 10:45:57 am »
heh moje postanowienie

- nie pic juz nigdy do zgona ( bo wtedy uciekaja najlepsze fragmenty zycia )




eee tam zgon najlepszy :D:D To uczucie jak się budzisz i nei wiesz gdzie jesteś bezcenne :D

To wrzuce wam znowu jedna z "historyjek" mojej barwnej przeszlosci.

W pobliskiej miejscowosci zyl sobie pewien pijaczyna, ktory mial cholernie upierdliwa ceche:
- po zmudnym napierd.zieleniu sie tanim winem wsiadal na rower i jezdzil po uliczkach tego miasteczka.
Nie raz, nie dwa zarzylo sie, ze spowodowal wypadek i z czasem stal sie plaga i powaznym trutniem - upierdliwie niebezpiecznym baranem.
Pewnego pieknego lata nad ranem, jadac "prawie nowym" transporterkiem na gielde samochodowa pod Warszawe,
zauwazylismy tego trutnia lezacego na swoim rowerze w rowie. Hmmm - zatrzymalismy sie, otworzylismy tylne drzwi,
delikatnie wpierniczylismy go do transportera (na szczescie - kabina byla oddzielona od "paki" - inaczej zagazowalibysmy sie prawdopodobnie) i pojechalismy dalej. Zblizajac sie do Wawy, cieszac sie z pieknego, cieplego poranka i podziwiajac wspanialy, jasny piasek podwarszawskich laskow postanowilismy zatrzymac sie na chwileczke "za potrzeba".
Po wyregulowaniu wewnetrznego cisnienia otworzylismy "pake" i wyladowalismy rower, a nastepnie "czesia" (tak go nazwijmy) i polozylismy go na rowerku - dokladnie tak, jak go znalezlismy.

Hmmmm - pan "czesio" do tej pory nie jezdzi rowerem "po winku".

Nie dziwie sie - ten na prawde po obudzeniu nie wiedzial gdzie jest :P ... i te kilka dni powrotu musialo mu dobrze zrobic ;)
Gdybyscie uslyszeli jego wersje cudownej "teleportacji" popekalibyscie ze smiechu.

Jemu tez uciekly bardzo piekne fragmenty zycia  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Postanowienia noworoczne.
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 10, 2008, 02:10:29 pm »
heh moje postanowienie

- nie pic juz nigdy do zgona ( bo wtedy uciekaja najlepsze fragmenty zycia )




eee tam zgon najlepszy :D:D To uczucie jak się budzisz i nei wiesz gdzie jesteś bezcenne :D

Po nowym roku miałem zrobić nobla ale przy świętach zaliczyłem zgon i jak się ocknołem zobaczyłem coś takiego



teraz pozostaje mi w nowym roku załatwić S grade,znaleźć lepszą pracę i coś jeszcze tam wymyśle.
Co do dziewcząt/kobiet to są tu tacy co bzdury gadają ,miałem w klanie 3 kobietki /jedna już nie gra poświęciła się nauce/ które wymiotły by tu chyba z 70% forumowiczy na pvp jak nie lepiej a na szmaciane butki D grade nie patrzą czy ładnie wyglądają,raczej chodzą w setach B albo A grade :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Postanowienia noworoczne.
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 10, 2008, 06:45:11 pm »
[offtop] WITAJ mussaszi !!!!!! - wieki Cie nie widzialem ! - najlepszego w nowym roku ! ;) [/offtop]


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Postanowienia noworoczne.
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:47:56 am »
Heyka Koszalek najlepszego w nowym roku dla ciebie i reszty znajomych z forum :) byłem trochę zajęty [offtop]





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+