Witaj
Gość

Wątek: Zakładająć że...?  (Przeczytany 2781 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Zakładająć że...?
« dnia: Styczeń 19, 2008, 05:59:24 pm »
mam HE i WC obydwaj mają light armor myster ale WC ma inne bonusy to co bedzie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 06:09:20 pm wysłana przez Dravil »









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2008, 07:09:00 pm »
mam HE i WC obydwaj mają light armor myster ale WC ma inne bonusy to co bedzie?

Że co??  :shock: Przetłumacz na Polski bo szczerze to nie rozumiem pytania  :shock: W ogóle to nic z Twojego pytania nie wynika..,, mam HE i WC obydwaj mają light armor myster ale WC ma inne bonusy to co bedzie?" jak mamy CI odpowiedzieć?


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2008, 07:57:04 pm »
Sorrka źle to ująłem! Chodzi mi ot to że, jak mam HE/WC To i HE i WC mają inne bonusy Light Armom Mastery, HE am tylko bonus do pdefa i później evasion, a WC ma casting speed, atk.speed itd. Czy to się zsumuje?

I jeszcze jedno pytanko:

Kto jest lepszy HE czy PR! Bo mam HE 67 lvl, ale ciągnie mnie do PR i nie wiem czy zrobić! Czy lepiej zrobić sube retailowa PR?









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2008, 08:25:17 pm »
Pomału. Jeśli masz sube z łączynami skilami he/wc czyli popularnego x-mena, to masz skile obydwu klas i są one aktywne czyli bonusy dochodzą i od he i od wc. Tak to sie zsumuje.

He jest bardziej ,,wielofunkcyjny". PR ma największy dmg ale jest najwolniejszy i ma najmniej  hp. A He jest pośrodku tych 3 łuczników :0 hm ma dużo speed nie taki jak SR ale większy niż PR. Dmg mniejszy niż PR. Trudno jest rozprawiać na temat który jest lepszy. Zależy jak kto lubi grać. Masz tematy o danych klasach możesz poczytać sugestie wielu użytkowników forum an temat o klasach.

Nie możesz HE wsiąść suby retailowaj na PR. Nie można brać sub class klas podobnych. Takich jak he,pr,sr lub sps, sh, sork itp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 11:58:46 pm wysłana przez Vigor »


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2008, 08:43:05 pm »
Jeszcze jedno:

Bo czytałem coś o tym, że mutanty są zabronione i można dostać za to bana! Czy to prawda??









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2008, 09:20:06 pm »
Nie, mutanty są dozwolone. Ale na niektórych serwach, już burzą się gracze i np. na Infinity za niedługo może ich nie być. Ale wiadomo jak to jest z DragonNetwork ...
"Nie wiem jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"<br />A.Einstein<br /><br />"Ludzie inteligentni często są zmuszani do nadużywania alkoholu, by bezkonfliktowo spędzać czas wśród idiotów"<br />E. Hemingway


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2008, 09:46:24 pm »
Były jakieś pogłoski że przy wprowadzeniu c5/IL mutanty zostaną usunięte, ale wątpię żeby usunięto mutanty. Ale kto wie co zrobi Drake on jest panem w wirtualnej przestrzeni zajmującej 5,5 gb na naszych dyskach  :D


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2008, 11:17:04 pm »
Pomału. Jeśli masz sube z łączynami skilami he/wc czyli popularnego x-mana, to masz skile obydwu klas i są one aktywne czyli bonusy dochodzą i od he i od wc. Tak to sie zsumuje.
Jak juz piszesz to pisz dokladnie plx.
Mastery sie zsumuja, to prawda, ale tylko pod wzgledem p.defa wynikajacego z nich.
Wszystkie "uboczne" efekty/korzysci plynace z masterek sa aktywne tylko gdy jestes przelanczony na statystyki klasy ktora ma ta masterke.
Czyli innymi slowy:
efekt zwiekszonego attack speedu z armor mastery WarCryera bedzie aktywny tylko jesli jestes na statystykach wc, gdy bedziesz na HE to nie bedziesz mial dodatkowego attack speedu.

Z masterkami zawsze bylo zamieszanie na DN (nie wiem jak w koncu jest z weapon mastery mistykow, bo ktostam niby mowil ze maja teraz znow dawac p.atak na statach fighterow, ale ponoc tylko minimalne ilosci... sam nie wiem jak to juz teraz jest  :shock: ) i chyba zawsze bedzie xP


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2008, 12:59:00 pm »
Elvin bo ty jesteś modkiem na forum dragona, czy na Dragonie x15 mutanty są dozwolone?









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2008, 01:02:41 pm »
tak , na x15 mozesz miec mutanta :) i nawet nie musisz pytac Elvina ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2008, 01:03:22 am »
Z masterkami zawsze bylo zamieszanie na DN (nie wiem jak w koncu jest z weapon mastery mistykow, bo ktostam niby mowil ze maja teraz znow dawac p.atak na statach fighterow, ale ponoc tylko minimalne ilosci... sam nie wiem jak to juz teraz jest  :shock: ) i chyba zawsze bedzie xP

Jak robiłem niedawno subę Tyr/WC, to jak kupowałem Weapon Mastery na WC, to p. attack mi doszedł całkiem spory (ok. 25-35%), więc chyba się jednak sumują :)
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2008, 07:21:56 am »
kiedy to bylo? bo jak Ci sie sumowalo cos to w takim razie to nie bylo tak niedawno.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2008, 10:57:45 am »
Wydaje mi sie to mozliwe, choc nie wiem napewno, bo jak byl ten nerf p atk to wiekszosc ludzi ktorych pytalem mowila ze nie obcieli im calkiem tego mastery tylko troche oslabili, wyjatkiem byli summonerzy ktorym calkiem bonus zabrali. Jednak nie jestem tego pewien bo nie mam takiej postaci, mowie tylko co slyszalem od ludzi ktorzy te postacie mieli, wiec jesli ktos moze to potwierdzic lub rozwiac plote to bardzo bym prosil. :D


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Zakładająć że...?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 03, 2008, 05:18:26 pm »
PR ma największy dmg ale jest najwolniejszy i ma najmniej  hp.

Moze i ma najmniej hp, ale najwolniejszy jest HE ( 30 dex, dlatego wyposażono go w dash ) , PR (34 dex)






"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"