Witaj
Gość

Wątek: Bardzo prosze o pomoc.. - klopoty z uruchomieniem L2 na Abyss  (Przeczytany 1649 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Bardzo prosze o pomoc.. - klopoty z uruchomieniem L2 na Abyss
« dnia: Luty 01, 2008, 05:39:21 pm »
Witam serdecznie.
pisze ponieważ mam problem z uruchomieniem gry i mam nadzieje że Wy mi pomożecie w tym. A wiec tak. Zachcialo mi sie pograc w L2. Tak wiec ze strony www.lineage2.com sciagnelem clienta (3.8 g). Rozpakowalem go, zainstalowalem i sciagnelem pliki. Jako ze chcialbym grac na serwerze abyss pobralem równiez ze stronki patch (oczywiscie do "the Kamamel"). no i tu sie zaczyna. instaluje patcha ale niestety gra nie chodzi. Za jednym razem wyskakuja criticale, za drugim w ogole sie nie wlacza a innym informacja ze jest błąd z l2.exe. Juz nie wiem co mam robic.. robilem check files, instalowalem od nowa i nic...
dodam ze mam karte radeon 9200.. cos kiedys czytalem ze moze w opcjach karty trzeba cos wylaczyc wtedy bedzie wszystko ok.... sam nie wiem.. prosze o pomoc..
Aha i jeszcze jedno to sie dzieje tylko z patchem abyssa bo np. inny chodzi bez problemu...
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 08:41:11 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Bardzo prosze o pomoc..
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2008, 06:13:21 pm »
abyss jest na interlude, nie ct1


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Bardzo prosze o pomoc..
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2008, 06:43:52 pm »
I poza tym to nie patch do The Kamael jak napisales tylko do Intrelude:P
AyGo


Odp: Bardzo prosze o pomoc.. - klopoty z uruchomieniem L2 na Abyss
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2008, 08:44:45 pm »
Roberto - sprawa jest prosta - nic sie nie martw - sciagnales tylko niewlasciwego kliwenta ;)

- deinstalujesz
- czyscisz rejestr - jakis RegCleaner albo cos takiego
- Interlude download
- pobierasz Patch Abyssa z ich strony
- Instalujesz Interlude
- po instalacji bedzie chcial updatowac z Officjala - to PRZERYWASZ !
- instalujesz patcha Abyssa
- updatujesz z Abyssa
- grasz