Witaj
Gość

Wątek: Dagger/Tank  (Przeczytany 3238 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Dagger/Tank
« dnia: Luty 26, 2008, 07:14:21 pm »
nie wiem czy to nie powinno byc w sub-klasy  :oops: ale jak cos to niech moderator przeniesie :P

jak myslicie jaki dagger/tank bedzie teraz najlepszy vs inny dagger/tank?;]
kiedys powiedzialbym ze th/da (pantera itp) wiele osob mowilo ze th/da lub aw/sk
hmm a jak jest teraz gdy TH nie ma Boost Attack Speed??
czy brak tego skilla bardzo osłabił th/da(pal) w walce z innymi daggerami?
najwiekszy problem to wybor pomiedzy DA a PAL czy PAL jest naprawde lepszy od DA w interlude nie biorac pod uwage AI bo to nie daje takich efektow z daggerem jak z mieczem? :P chodzi mi o 1on1

wiecej pytan pozniej xD i nie dawajcie mi linkow do innych tematow bo chodzi mi o teraz gdy TH nie ma Boost Attack Speed
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2008, 07:16:23 pm wysłana przez koks:) »
L2&WoW


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

  • I NEED HORN !!!!!!!!
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2008, 11:24:38 pm »
Hmm co tu duzo mowić :D ja na moim TH stracilem na Full Bufie jakies 160 A. Speed ;/ troche skucha, ale t otylko byl zapalnik by zrobic AW :D. Co do subki TH na IT  to ja bym polecal PALA, po primo Aegis Stance 360 stopni defence tarczą daje dużo, + jego świetne Heale to juz jest cos w porownaniu do DA z panterką na 3 hity i Hu*owym drainem, po sekundo TOL >TOD w IT, wole mieć jakies + prawie 1K HP do przodu niż ściagać 5 bufków i CP przy 75% HP lub mniej dokładnie nie pamiętam, Mass schackle Pala tez moze sie przydac, noi moim zdaniem jesli IT by weszło na DN ( lol OMG "jutro") to AI napewno dlawalo by jakies bonusy do daggera bo nasz wspaniały DRAKE tego tak nie zostawi :D :D :D
A tak w ogóle GET SOME LIFE, idzie lato polatacie po otoczeniu na zewnątrz wszego rooma :D aaaa i najważniejsze na DN nie bedzie IT wiec,  POJEBAĆ TEN SERWER ( jak wsanie Paradise to sie przenosze :D:D)
A tak w ogóle to jestem pijany jak dzik, Jak mod chce mi dać warna to prosze bardzo ale i tak to powiem nasz moderator REINA to dawny złodziej Z DN x15 i -_-' chesz to dawaj warna

czytajac tego posta, dochodzac do "pojebac ten serwer" patrze na licznik postow - 65, malo, to mu daruje, ale przykro mi, flame na administracje forum? warn
i nie interesuje mnie w jakim stanie piszesz tego posta    /Reina
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2008, 01:23:01 pm wysłana przez Reina »

I HATE EMO KIDS


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2008, 01:33:27 am »
wole zostawic przeciwnikowi 10% cp niz sie poleczyc za 1k ;]

pal/th vs inne dagger/tanki ma o tyle przewage , ze wali stuna i sie leczy ;p


---

tak czytam tego posta i sam sobie przecze ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2008, 01:30:04 am wysłana przez Triss »

..::Provider::..


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2008, 10:11:00 pm »
no wlasnie tez zastanawiam sie, co probujesz nam przekazac :P
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2008, 11:21:25 pm »
Cytuj
+ jego świetne Heale to juz jest cos w porownaniu do DA z panterką na 3 hity

Pantera na 3 hity? Lol z 10k hp ciezko bedzie(na buffach).Zbuffowana pantera jak zapieprzy krytyka to boli.Bula dostal daggerem to stracil cp i 1/4 hp a ona nie byla na buffach :P

Cytuj
po sekundo TOL >TOD

Tak ToL>ToD tylko na olly i to wszystko.

Cytuj
wole mieć jakies + prawie 1K HP do przodu niż ściagać 5 bufków i CP przy 75% HP lub mniej dokładnie nie pamiętam,

ToL sciaga 1,3k hp a tod 1k.Jezeli ToD sciagnie kluczowe buffy a co gorsza wejdzie(jeden z najgorszych syfow) to masz glupio.

Cytuj
Mass schackle Pala tez moze sie przydac,

Ta do rootowania mobow o 30 lvl slabszych.Zwykly shackle pod koniec gry nie wchodzi i dlatego HS>Shackle.

Cytuj
o AI napewno dlawalo by jakies bonusy do daggera

Aktualnie AI mu gowno da.

Cytuj
wole zostawic przeciwnikowi 10% cp niz sie poleczyc za 1k ;]

ToL 50 hp/tick.Dziala 2 minuty.1 minuta=60 sec czyli mamy 2x60=120.120*50=6k hp i odlicz 1,3k ktore tracisz na ToL to masz 4,7k.

Cytuj
pal/th vs inne dagger/tanki ma o tyle przewage , ze wali stuna i sie leczy ;p

Sacriface build jest drogi(ToL+boss jewlery+hero zerk) a leczenie healemi innymi niz sacriface to strata many.A im szybciej sie z niej wysrasz tym gorzej dla ciebie.

Archer/Tank>dagger/tank.Tank z lukiem i zasiegiem 900 robi rzez.

Ryl wchodzi w w paszcze lwa, hihi - pamietaj, to troche inne realia niz na offie czy gdziekolwiek indziej xD  z goryprosze, zero flame'u ^_^   /Reina
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2008, 12:28:38 am wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2008, 08:05:10 am »
Pantera na 3 hity? Lol z 10k hp ciezko bedzie(na buffach).Zbuffowana pantera jak zapieprzy krytyka to boli.Bula dostal daggerem to stracil cp i 1/4 hp a ona nie byla na buffach :P



Archer/Tank>dagger/tank.Tank z lukiem i zasiegiem 900 robi rzez.

Ryl wchodzi w w paszcze lwa, hihi - pamietaj, to troche inne realia niz na offie czy gdziekolwiek indziej xD  z goryprosze, zero flame'u ^_^   /Reina
Właśnie Ryl miałem pisać to co Ci Reina wpisał jako edit :P
DN jest poprzewracany do góry nogami w porównaniu do off. Więc tylko sprostuje.
Bd/SE z powem/magnus chantem pantere jedzie na max 2 strzały xP
to samo necro/ee z syrenką  :P I tak samo kazdy inny nuker na buffach.
Podobnie jest z innymi charami (aw/ps na all prawie fullbuffie pod crit dmg, oprocz buffa od cat queen, bil mojego bd/se po 5k a moj p.def byl w granicach 1,3-1,4k, pantera tyle nie wyciagnie)
Pantera to zabawka do expienia, ew przydatny zbiorniczek dla necro/da, bo nie musi na mass pvp szukac mobow/summonow zeby odnowic sobie zasoby hp na tp.

I odnośnie drugiego, uwież mi że na DN dagger/tank > archer/tank. Bo bez tarczy dostajesz pełny dmg, gdy daggera/tanka skrobiesz po 300-400. Tak samo nie odpalisz tego ud z 3profki, jesli masz luk w lapie.
Dagger/tank bedzie uzywal poza tym 1-2 wiecej regularnych stunow niz archer/tank, wiec moze byc ciezko.
Co nie oznacza oczywiscie ze archer/tank jest lipny bo nie jest, to dobry char na mass pvp/siege ze wzgledu na to ze jest dobry vs inny lucznik no i UD fajna rzecz.


Pozdro.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2008, 03:43:15 pm »
Dagger/Tank wysra sie szybciej z many niz Archer/Tank.Blowy+Stun+shackle=zomg.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2008, 03:55:27 pm »
Dagger/Tank wysra sie szybciej z many niz Archer/Tank.Blowy+Stun+shackle=zomg.

ehh ty jak zwykle swoje.. zapomniales ze to DN  mamy to mana potki i regen potki..
ryltar  pisales ze juz konczysz z L2 i z forum  to trzymaj sie tego  :wink: bynajmniej jesli chodzi o ten DZIAŁ

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2008, 04:11:30 pm »
Dagger/Tank wysra sie szybciej z many niz Archer/Tank.Blowy+Stun+shackle=zomg.
Nie no racja, tymbardziej ze stun shot, hamstring shot, lethal shot, w ogole mp nie kosztuja? Pomijajac guard stance u sk/pr i tk/sr też nic nie kosztuje (a zauwaz ze dagger/tank moze sobie pozwolic na nie uzywanie tego bo dmg i tak w tarcze wchodzi, a tego nie ma archer/tank). No i przede wszystkim nie spada Ci mp z regular hitow, super.
Obie postacie sporo mp zuzywaja, od tego sa na DN mana potki i regen potki jak Thorns wspomnial.

No i nie liczysz jednej fajnej rzeczy ze tank/archer moze w ogole nie trafiac daggera/tanka (<3 Agle)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2008, 05:06:08 pm »
Cytuj
Nie no racja, tymbardziej ze stun shot, hamstring shot, lethal shot, w ogole mp nie kosztuja?

Stun shot uzywasz glownie jak ktos ciebie dogania bo nie chcesz mocno dostac.Zmieniasz na tarcze i miecz i problem znika tank duzo wytrzyma w zwarciu.HS po co skoro masz entagle/HS/Root.Lepiej podejsc walnac ten tanszy spowalniacz z tanka i zdystansowac sie.Lethal uzywasz zazwyczaj na ciezko opancerzony cel bo liczysz ze wejdzie lethal 2.

Cytuj
Pomijajac guard stance u sk/pr i tk/sr też nic nie kosztuje

Pomijajac ze nie uzywa sie go zawsze...

Cytuj
No i przede wszystkim nie spada Ci mp z regular hitow, super.

Porownaj spadek mp przy strzale z luku a blow.

Cytuj
No i nie liczysz jednej fajnej rzeczy ze tank/archer moze w ogole nie trafiac daggera/tanka (<3 Agle)

...jezeli obaj maja heavy i jeden ma majesty to bym chcial to zobaczyc.Eva dostajesz tak po dupie ze nie komentuje.

Cytuj
ryltar  pisales ze juz konczysz z L2 i z forum  to trzymaj sie tego   bynajmniej jesli chodzi o ten DZIAŁ

Gdyby nie to ze Reina prosil zeby flame nie bylo to bym ci odpowiedzial chetnie.

Cytuj
Obie postacie sporo mp zuzywaja, od tego sa na DN mana potki i regen potki jak Thorns wspomnial.

Co nie znaczy ze jak posraniec ciagle ich uzywasz.Raczej mp warto nauczyc sie oszczedzac bo podejscie w stylu "mam mp poty" jest z dupy tak samo moge powiedziec o CP lub HP bez zadnego CP,HP czy MP za duzo nie zdzialasz.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2008, 08:05:24 pm »
Co do evasion, a czy th/da i th/pal to jedyni dagger/tank?  Nie
I majesty trzeba uzywac ? Nie
Trzeba nosic heavy? Nie nie trzeba i sa osoby ktore sa zywym przykladem ze tak tez mozna ladnie i skutecznie pvp robic (chociaz sam spotkalem tylko dwie O_o ale respect dla nich). Z tym ze jesli archer/tank zalozy light to dostaje strasznie, bo evasion go z blowow nie wybroni, za to daggera/tanka wybroni z regular hitow.

I proszę Cię Ryl, masz ogromną wiedzę o L2, ale jeśli chodzi o DN to albo wpadnij, pograj jakiś czas, zobacz jak to działa, albo jak masz zamiar dalej teoretyzować to przestań postować bzdury, będzie lepiej dla tego podforum, bo przestaniesz wprowadzać dezinformacje.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 12, 2008, 08:44:51 pm »
Cytuj
Co do evasion, a czy th/da i th/pal to jedyni dagger/tank?  Nie

Podalem przyklad jako DA i Pal.

Cytuj
I majesty trzeba uzywac ? Nie

To juz zalezy jak wlasnie patrzysz.Jezeli z perspektywy dagger/tank to nie musisz ale tarcza tez ogranicza(-8 eva).Perspektywa archer/tank to raczej majesty bo jak napisales blow i tak dopadnie a wiekszy p.def=mniejszy dmg.

Cytuj
Trzeba nosic heavy?(...)Z tym ze jesli archer/tank zalozy light to dostaje strasznie, bo evasion go z blowow nie wybroni, za to daggera/tanka wybroni z regular hitow.

No niby tez tak ale dla daggera -8 eva(raczej z lucznikiem bedziesz uzywal tarczy) boli ale archer tez b.czesto trafia wiec tak szczerze to nie wiem czy te eva mu cos da ale bardziej zaboli(caly czas mowie o walce A/T vs D/T).O tyle perspektywa AV/HK mi sie podoba ze Polaczenie SoR i Mirage moze byc dosc ciekawe (o ile macie IL).

Cytuj
ale jeśli chodzi o DN to albo wpadnij, pograj jakiś czas, zobacz jak to działa

Nawet bym wszedl i pogral troche ale jak uslyszalem ze mozna laczyc sie spoza ras to mi sie zygac zachcialo bo jeszcze ze swojej rasy bylo dosc fajne laczenia.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 12, 2008, 08:56:04 pm »

Nawet bym wszedl i pogral troche ale jak uslyszalem ze mozna laczyc sie spoza ras to mi sie zygac zachcialo bo jeszcze ze swojej rasy bylo dosc fajne laczenia.

widzisz Ryl to tak zwane mutanty ale mnie też chuuu....i strzela jak wpada jakiś ol/ee albo ne/ee..hmmm dlatego coraz mniej bywam na Dragonie..


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Dagger/Tank
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 12, 2008, 09:36:50 pm »
Podalem przyklad jako DA i Pal.
Ale nie mozna zapominac o pw/tk i aw/sk, tymbardziej ze jeden i drugi maja dmg podobny (pw) lub wiekszy (aw) od th/da, a obaj maja od niego wiecej p.defa. Do tego dochodzi wypasny blinding blow ^^


No niby tez tak ale dla daggera -8 eva(raczej z lucznikiem bedziesz uzywal tarczy) boli ale archer tez b.czesto trafia wiec tak szczerze to nie wiem czy te eva mu cos da ale bardziej zaboli(caly czas mowie o walce A/T vs D/T).O tyle perspektywa AV/HK mi sie podoba ze Polaczenie SoR i Mirage moze byc dosc ciekawe (o ile macie IL).
I znow, jakbys wiedzial wiecej o DN to bys tak nie mowil, mamy off-handy (daggery) ktore dzialaja jak shield, fakt maja mniej pdefa (1/2 p.ataku daggera o ile mnie pamiec nie myli), a dodatkowo nie obnizaja evasion. Te osoby o ktorych wspominalem wlasnie biegaly w draco secie z off handami, archer malo co trafial, a jak trafial to deflect arrow dalej dziala w lighcie w 3/4, wiec obnizenie dmgu jest spore, do tego w off hand wchodzi dmg.
Archer bardzo czesto trafia? Nooope, z dobrym doborem tatoo, buffow, missuje na tyle czesto ze wiekszasc panikuje, a w konsekwencji obrywa po tylku
I nie, nie ma IL poki co.

I jeszcze raz powiem, a/t to fajny char na mass pvp i siege ale 1v1 z z d/t to szalu nie ma, wiadomo ze jak mu wejdzie hamstring shot 2 razy to nice, ale nie zawsze wchodzi, poza tym trzeba uwazac zeby nie wpuscic slowa samemu sobie.
A jeszcze co do tego co pisales ze a/t lepiej rzucac slow za pomoca hamstringa/entangle niz hamstring shota, to bzdura, hamstring/entangle maja range 600, z range 600 dagger Ci wrzuca switcha i czar nie zostaje rzucony, poza tym dagger jest wtedy coraz blizej, a pozniej to tylko bam bam i gf  :P