Witaj
Gość

Wątek: Carnage --> Bloody Orchid  (Przeczytany 958 razy)

  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Carnage --> Bloody Orchid
« dnia: Marzec 21, 2008, 11:30:33 am »
Skończyłem z łucznikiem i wbiłem sobie szybko THowca na 61, mam maja z Silver Rangera jeszcze i chciałbym wymienić Carnage na Bloody Orchida, ale wydaje mi się, że Carnage jest trochę więcej warty, bo ostatnio widzę BO za 140kk, a Carnage za 220kk. I chciałbym się dowiedzieć jakie są takie standardowe ceny tych obu broni.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Carnage --> Bloody Orchid
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2008, 12:17:31 pm »
jak bys podal jaki serw to by ułatwiło  :wink:   warte sa podobnie jak to shit po zrobieniu retaila  :P
chodza cos kolo 100-140kk (dragon)  tylko kto to kupuje?

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Carnage --> Bloody Orchid
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2008, 03:05:03 pm »
Ten kto nie ma klanu Syndicate, ma pecha do bossów i co z tego wynika - ma mało kasy :P Soul Sepa chciałem kupić (NicolFix i ShadeHunter [których znasz chyba, bo długo byli w Syndykach:P] mi proponowali go +CD,) ale za drogi kryształ na mój budżet.

No to spróbuje tego BO kupić, bo bardzo tani jest widać, gorzej z focusem, bo ktos pisał, że Red 11 1,3kkk kosztuje.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl