Witaj
Gość

Wątek: Jestem i co dalej ??  (Przeczytany 46218 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 20, 2009, 01:02:09 am »
tylko ze kamaele ogolnie ssaja a dk nie , taka roznica

Sa ogolnie takie problemy:
1)Jak DK konczy swoj chain ma b.dobre itemy jak na ten lvl(ma juz all blue porownywalne do HF:Ramparts) a ty masz jeszcze z Azeroth wiec ciebie jada.
2)Podstawa ich dps sa diseasse a malo postaci potrafi je sciagac.Jak postac moze je sciagac to DK ma o wiele mniejszy dmg(okolo 1/3 dmg traci moze 1/2 zalezy ile eq ma).
3)Maja nowe skille i duzo osob nie potrafi ich counterowac.
4)Z talentami 30% jego melee dmg jest zadawane przez shadow dmg a co za tym idzie ignoruja dmg plate(dlatego wala w plate po 700-900).
5)Na blood leczy 4% swojego dmg wiec ma pasywny heal.

Ja jako pal mam latwi bo:
1)Sam mam duzy burst.
2)Moge sie leczyc.
3)Counteruje jego kazdy szkodliwy skill(Diseasse=cleanse Chains of Ice=cleanse/hand of freedom).
4)Banka to kolejne zycie,LoH to nastepne(z glyphami to LoH regeneruje mi 100% many).
5)Ghoule moge zabijac skuteczniej a jak uzyje Lechborn lub wstanie jako ghoul ma jeszcze bardziej przerabane(fear+exorcism) co z glyphami daje mi interupt i instant cast fear.

Mnie(bylem na 26) i kumpla warlocka(56 wtedy) zgankowalo 2 DK(prawdopodobnie okolo 75-80) i mieli spore problemy bo ja uzywalem purify do sciagania diseasse,potem dalem LoH i HoP na kumpla(zdazyl sie 2 razy wyleczyc) 2 DK probowal mnie zasnerowac(HoF) a 2 ganial kumpla na okolo drzewa i hp mu zeszlo do 1/3 to potem nas zburstowali Rune Bladem i Gargoylem.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 20, 2009, 01:23:44 pm »
co do tego ze kamaele ssaja to bym sie nie zgodzil ;d



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 20, 2009, 02:45:03 pm »
co do tego ze kamaele ssaja to bym sie nie zgodzil ;d



Dokladnie.Babki maja fajne cycki.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 20, 2009, 04:18:28 pm »
I swietnie tancza xD


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 20, 2009, 04:42:56 pm »
Mnie(bylem na 26) i kumpla warlocka(56 wtedy) zgankowalo 2 DK(prawdopodobnie okolo 75-80) i mieli spore problemy bo ja uzywalem purify do sciagania diseasse,potem dalem LoH i HoP na kumpla(zdazyl sie 2 razy wyleczyc) 2 DK probowal mnie zasnerowac(HoF) a 2 ganial kumpla na okolo drzewa i hp mu zeszlo do 1/3 to potem nas zburstowali Rune Bladem i Gargoylem.

Ehm, mając 26 lvl, walczyłeś więcej niż kilka sekund z dwoma 75-80 lvlowymi postaciami? Coś nie chce mi się wierzyć... :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 20, 2009, 05:12:46 pm »
Bardziej sie na kumplu skupili ale fakt faktem ze mnie one shotneli potem bo chyba ich wku*****em xD


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 20, 2009, 08:51:41 pm »
Ale te pare sekund bys na bankach ustal ;d
Btw. jakie te nicki na andeeri macie? moze bym was wpadl odwiedzic ;d

//Soulern: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,24539.0.html
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 09:56:01 pm wysłana przez Soulern »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 20, 2009, 09:37:05 pm »
Divine Protection nie daje juz immunity tylko -50% dmg.A po rzuceniu Dajmy Divine Shield nie mozna juz rzucic Avanging Wrath/Hand of Protection/Divine Protection i tak samo jak po rzuceniu ich nie da sie rzucic Divine Shield przez 30 sec.

Czyli inaczej po rzuceniu banki na kumpla przez 30 sekund nie moglem sam wbic banki na siebie :P


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 21, 2009, 08:06:30 am »
Witam. Jednak wróciłem na Hellground (www.hellground.pl) i zrobiłem nową postać. Zapraszam wszystkich, bo dc już częściowo naprawione, co 6-8 godzin jest, czasami bedzie czesciej. 2,5k graczy, działają areny i wszystkie bg...instancje pewnie też. Na andeeri nic sie nie dzieje, i ciagle tyle samo graczy. Jeżeli nie Hellground to polecam Theatre of dreams (tod.sey.pl)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 21, 2009, 10:28:49 am »
Kolejki po 800 osob sa. Ja juz nigdzie nie ide  :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 21, 2009, 03:17:05 pm »
a na offie nie ma kolejek??


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 21, 2009, 04:16:16 pm »
Ryl a da sie expic w SV? :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 21, 2009, 06:14:36 pm »
Cytuj
a na offie nie ma kolejek??

Sa :P

Cytuj
Ryl a da sie expic w SV?

Ogolnie to ja tam bylem tylko raz zeby sobie zaklepac gryfy bo nie lubie expic w tym miejscu jak cholera.Ale jak szedlem to i ja gankowalem i mnie(zanim do BB dojechalem z 11 razy sie bilem) wiec pewnie jest tam walek tak samo jak na Arathi.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 21, 2009, 09:47:34 pm »
to ja z innej beczki, w zasadzie na kazdym serwerze na ktorym bylem na worldzie widzialem spam o 70-tkach pod namiotmai w sv , raz ally raz hordy roznie na roznych serwerach. moje pytanie poleg ana tym: co tam kur**** takiego ciekawego jest ze sie zlatuja 70 levele jak muchy do g*wna :D


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 21, 2009, 09:57:09 pm »
Questy zarówno dla hordy, jak i dla alliansu dla low lvlowców. Zawsze jest problem, że nie ma tam żadnych guardów i łatwo zginąć... chyba, że ktoś ma obstawę gildii... na przykład eskorta hordy 60 lvl. Wtedy allians przyprowadza 70 lvl. Następnie to samo robi horda... i tak ciągle :)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 22, 2009, 12:13:31 am »
Cytuj
a na offie nie ma kolejek??

Sa :P

Cytuj
Ryl a da sie expic w SV?

Ogolnie to ja tam bylem tylko raz zeby sobie zaklepac gryfy bo nie lubie expic w tym miejscu jak cholera.Ale jak szedlem to i ja gankowalem i mnie(zanim do BB dojechalem z 11 razy sie bilem) wiec pewnie jest tam walek tak samo jak na Arathi.
kurcze zle sie wyrazilem, chodzilo mi o build survival, bd dobijal 48 lvl
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 22, 2009, 12:19:42 am »
Cytuj
kurcze zle sie wyrazilem, chodzilo mi o build survival, bd dobijal 48 lvl

Survival do czego :P? PvE czy PvP.Ogolnie PvE survival to end game build bo potrzebujesz okolo 800 agility(czyli tyle zeby twoj expose dawal wiecej ap niz trueshot aura) chociaz niby mozna grac na nizszym ale BM ogolnie do pve lepszy.

Cytuj
co tam kur**** takiego ciekawego jest ze sie zlatuja 70 levele jak muchy do g*wna

Darmowy Honor i satysfakcja ze zabijesz na 70/80 postac na 3x/4x.

Ostatnio do westafall wjechal DK.To go ret pal zjechal jak szmaciarz konia.Fajny widok patrzec jak DK wstaje jak ghul a Ret palek sie nim bawi i go fearuje xD


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 22, 2009, 07:10:37 am »
To ja powiem że sobie robie q moim altem lockiem a tu mi palek retri 80 lvl psuje q i tak pare razy a ze robilem z 2 innymi ludzmi oni 75 lvl to nas jedzie . Wkurzyłem sie lognełem się na DK i pojechałem jak szmate tego palka . I co Ryltar ??  Kazda klasa pojedzie każdą tylko zależy od skilla i doboru builidu i wszystko na ten temat


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 22, 2009, 10:16:15 am »
Czyli to prawda, ze hunter survival na end game nosi leathery?? Bo wzialem quest na dragonscale ale gdzies czytalem ze dla hunta surv lepsze jest inne rozwiniecie tribal czy ele nie pamietam, bo dodaje wiecej agi
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 11:49:54 am wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 22, 2009, 12:08:55 pm »
wiecej agi kosztem duzo mniejszego p.defa? no nie wiem.. po cos ma te maile hunter z mailami przeciez wyciagniesz 800+ agi ;d


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 22, 2009, 12:37:47 pm »
Cytuj
Ryltar czyli to prawda, ze hunter survival na end game nosi leathery??

Ja nosilem Ret palem leather bo mi dawal lepszy dps(i polecial a nikt nie chcial to wziąłem) :P Moze nosza ale generalnie sprzet z sunwell/T6 powinien miec juz duzo agil(sam felspine z +35 agil to ponad 90 agility :P).

Cytuj
To ja powiem że sobie robie q moim altem lockiem a tu mi palek retri 80 lvl psuje q i tak pare razy a ze robilem z 2 innymi ludzmi oni 75 lvl to nas jedzie . Wkurzyłem sie lognełem się na DK i pojechałem jak szmate tego palka . I co Ryltar ??  Kazda klasa pojedzie każdą tylko zależy od skilla i doboru builidu i wszystko na ten temat

Pojechac sie da ale wy we 3 nie mogliscie zabic ret pala.

Cytuj
wiecej agi kosztem duzo mniejszego p.defa? no nie wiem.. po cos ma te maile hunter z mailami przeciez wyciagniesz 800+ agi ;d

Hunter stoi daleko wiec nie dostaje dmg(bo na 99% chodzi o pve) a jak juz ma aggro to uzywa fake death.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 22, 2009, 01:20:13 pm »
jesli pve to wiadomo ale myslalem ze chodzi o pvp :D  :oops:


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 22, 2009, 02:42:14 pm »
Jak go moglismy pojechac jak on miał 80 lvl a my 75 levele ??


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 22, 2009, 03:55:15 pm »
Ej mam pytanie na jakiej bazie sa robione produkty z jewelcraftu  tzn z jaką gałęzią są powiązane
(np jak skining z leatherworking albo mining z blacksmithing..)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 22, 2009, 04:05:39 pm »
Mining. :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE