Witaj
Gość

Ankieta

Bedziesz gral ??

Tak
32 (41%)
Nie
39 (50%)
nie wiem
7 (9%)

Głosów w sumie: 78

Wątek: Kto bedzie gral  (Przeczytany 37304 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 02, 2008, 01:11:30 pm »
Rami wie co mowi! byl Bohaterem na supremie!!!

+1


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 02, 2008, 02:37:10 pm »
Cytuj
Powodzenia, trzymam za was kciuki żeby polacy zaistnieli na Lunie (bez l2w, aima i innych syfów)

Raczej nie bedziemy typowo polskim klanem na Lunie bo idziemy tam tylko w 2 moze 3 party. Prawdopodobnie polaczymy sie z naszymi enemy z Supreme :P Nie mamy zamiaru bawic sie w l2w bo idziemy tam zeby miec jakis fun z gry, dobre pvp i sprobowac swoich sil na x1, nie bedziemy placic za off zeby stawiac jakies boty :P

Cytuj
A co do skilla ludzi z offa, troche się zdziwicie. Głównie przez to, że jesteście kilka kronik do tyłu.

Mysle ze szybko nadrobimy te straty i raczej pvp nie sprawi nam problemu. Imo ludzie z privow bardziej ogarniaja pvp niz wiekszosc nawet tych factor klanow z retka Tak jak wspomnial Varyad wiekszym problemem moze byc przestawienie sie na x1 ale mysle ze i z tym damy sobie rade :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 02:43:41 pm wysłana przez oRYUo »
=S W A R M   L E A D E R=

Aerith: Ryu - Saggi 78/Cardinal 77/Sph 62
Nanaki: Ryju - G.Sentinel 78/S.Dancer 78/S.Screamer 77
Celes: Ryu - Hawkeye 78(lol)/Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 02, 2008, 03:07:11 pm »
ja poszukuje klanu wezmiecie mnie? doswiadczenie mam  moze macie jakas stronke forum co bym mogl cos poczytac? na pma mozesz wyslac a grac moge wszystkim :D


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 02, 2008, 03:25:52 pm »
ja poszukuje klanu wezmiecie mnie? doswiadczenie mam  moze macie jakas stronke forum co bym mogl cos poczytac? na pma mozesz wyslac a grac moge wszystkim :D
a ja prawie wszystkim  :P  LFC


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 02, 2008, 03:29:01 pm »
na razie nie planujemy rekrutacji ;)
born different.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 02, 2008, 03:40:38 pm »
przestancie nas pmowac lol :D na razie nie rekrutujemy, klan raczej full do ktoregos tam lvla ^^,


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:12:13 pm »
pls clan plyz))))))
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:34:54 pm »
tak jak powiedzial comeback, dla nas zadnym wyznacznikiem jest to co osiagnelismy na privach, to nie ja o tym wspomnialem jako moim/naszym (Swarmu) osiagnieciem :) Ale wiesz, na Aerith/Nanaki walczylismy z ludzmy ktorzy byli factor stronami na prawie wszystkich liczacych sie serwerrach retaila. Poziom flamu, walk i dramy, na tym wlasnie serwerze (supreme), osiagna poziom przy ktorym flame na guru np, jest niczym. Wiemy co mamy robic, mamy grac swoje jako swarm, a doswiadczenie w postaci nadrobienia "roznicy miedzy privem a retailem" nadrobia nasi sojusznicy, ktorzy byli naszymi wrogami. Tylko o jedno Cie prosze, nie lekcewaz supreme :) ten serwer potrzasnal tez ludzmi z retaila :) anyway, zobaczymy jak bedzie. :)


Bedzie dobrze imo  :D
a ty bucu masz zamiar grac czy kibicowac :P

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:37:16 pm »
pls clan plyz))))))

hah noo trochę to tak dziecinnie wygląda "weźmiecie mnie plox, plox, mogę grac wszystkim"^^
League of Legends


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:46:04 pm »
:P
\

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:11:05 pm »
nie chce mi sie bez klanu  startowac i to w dodatku healerem...  inna postacia czemu nie jakims dd tankiem ale healerem nie:) wiec jak  nie znajde klanu to sobie odpuszcze offa raczej samemu nudno sie gra jakis inny klan startuje ? albo cos wlasnego zrobic ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 05:13:56 pm wysłana przez Elitper »


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:16:05 pm »
plx invite me to clan plx ja bede gral hawk rengerem 28/12 plxplx ;D
SWARM


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 02, 2008, 06:37:14 pm »
tak jak powiedzial comeback, dla nas zadnym wyznacznikiem jest to co osiagnelismy na privach, to nie ja o tym wspomnialem jako moim/naszym (Swarmu) osiagnieciem :) Ale wiesz, na Aerith/Nanaki walczylismy z ludzmy ktorzy byli factor stronami na prawie wszystkich liczacych sie serwerrach retaila. Poziom flamu, walk i dramy, na tym wlasnie serwerze (supreme), osiagna poziom przy ktorym flame na guru np, jest niczym. Wiemy co mamy robic, mamy grac swoje jako swarm, a doswiadczenie w postaci nadrobienia "roznicy miedzy privem a retailem" nadrobia nasi sojusznicy, ktorzy byli naszymiwrogami. Tylko o jedno Cie prosze, nie lekcewaz supreme :) ten serwer potrzasnal tez ludzmi z retaila :) anyway, zobaczymy jak bedzie. :)


Bedzie dobrze imo  :D
a ty bucu masz zamiar grac czy kibicowac :P

Ide kibicowac tobie, nie wiedziales? :shock:


plx invite me to clan plx ja bede gral hawk rengerem 28/12 plxplx ;D


Tobie to juz nic nie pomoze  :P
@Swarm
Aerith: GS 78lvl / GH 77lvl (October Hero) Inactive
Nanaki: GK 78lvl / Destro 77lvl Inactive
Luna: Cardinal 77+ / AW 5x Inactive
Celes: Sagi 77/Titan 78 Inactive


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 02, 2008, 06:42:45 pm »
Imo ludzie z privow bardziej ogarniaja pvp niz wiekszosc nawet tych factor klanow z retka
Chyba non-factor. Bo do factor klanów to się privowe klany nie umywają...sorrrrrry
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:59:14 pm »
Cytuj
Chyba non-factor. Bo do factor klanów to się privowe klany nie umywają...sorrrrrry

Mam nadzieje ze bede mial okazje to sprawdzic na Lunie ;)
=S W A R M   L E A D E R=

Aerith: Ryu - Saggi 78/Cardinal 77/Sph 62
Nanaki: Ryju - G.Sentinel 78/S.Dancer 78/S.Screamer 77
Celes: Ryu - Hawkeye 78(lol)/Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 02, 2008, 08:52:28 pm »
Imo ludzie z privow bardziej ogarniaja pvp niz wiekszosc nawet tych factor klanow z retka
Chyba non-factor. Bo do factor klanów to się privowe klany nie umywają...sorrrrrry
hmmm.. no  no ;", a skad znasz "privove" klany jak cale zycie ci przelecialo na farmie na retail'u? :)

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:31:12 pm »
Moje konto na offie zostało założone w Październiku 2006. Niestety czas przed offem spędziłem na privach...mea culpa!
Potem poszedłem na offa i stałem się farmerem no ale cóż...farmer też człowiek :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:47:48 pm »
ja tez bym chcial do klanu bede gral kajamelem noi tak w ogóle to mam blisko do biedronki po kole jakby co


noi TANKUJE DO PEŁNA.............COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !




  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:46:11 pm »
ja tez bym chcial do klanu bede gral kajamelem noi tak w ogóle to mam blisko do biedronki po kole jakby co


noi TANKUJE DO PEŁNA.............COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !



:oops:


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 03, 2008, 08:58:35 am »
Moje konto na offie zostało założone w Październiku 2006. Niestety czas przed offem spędziłem na privach...mea culpa!
Potem poszedłem na offa i stałem się farmerem no ale cóż...farmer też człowiek :P


Nie wiem czy wiesz ale od tego 2006 roku poziom na privach wzrosl niewiarygodnie, nie mowie w tej chwili o jakis non-factor klanach i serwerach gdzie takie klany cos osiagaja ale myle o takim aerith czy nanaki na ktorych moim zdaniem nawet te najlepsze klany z retka mialyby problemy, no ale na lunie wszystko sie okaze. W glebi duszy jednak mam nadzieje ze masz racje, bo nie idziemy na retail z mysla o pve.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2008, 09:01:21 am wysłana przez Eran »
@Swarm
Aerith: GS 78lvl / GH 77lvl (October Hero) Inactive
Nanaki: GK 78lvl / Destro 77lvl Inactive
Luna: Cardinal 77+ / AW 5x Inactive
Celes: Sagi 77/Titan 78 Inactive


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 03, 2008, 09:44:47 am »
Nie wiem jaki poziom prezentują teraz privy. Ale pod względem technicznym jest to jedna wielka katastrofa. Nie ma wyjątków. Jak przyjade do siebie na wieś i pooglądam jak te wszystkie cuda działają, to otaczam współczuciem moich kolegów. PvP też oglądam i niestety się nie umywa.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 03, 2008, 10:30:24 am »
Popełniasz podstawowy błąd wrzucając wszystkie priw serwery do jednego worka, end game na dexie czy sl2 jest napewno lepszy niż na połowie serwerów oficjalnych, różnica jest taka że na jednych jest ciągle c4 mod a na drugich ct1, ale jakbym powyciągał filmiki z retka z okresu c4 czy c5 to naprawdę te 2 serwy nie mają się czego wstydzić. Nie idziemy na retka dlatego że narzekamy na jakość pvp, ilość, czy stronę techniczną sl2, a raczej ze wzgl. na to że zleapowane pliki się nei rozwijają i przez to stają się nudne, ten sam party setup, te same buffy, anthy czy valakas jechany w 3 party na luzie, druga sprawa to to że nawet na x5 rate po kilku miesiacach gry nie ma już co robić za bardzo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2008, 10:35:08 am wysłana przez comeback »
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:02:59 am »
obaj macie racje:D priv servery sa tylko dobre c4 i c5  juz IL  privy znaczenie odbiegaja od retka
Ale ile mozna grac na c4/c5 bez nowosci ... choc pvp troche sie rozni gdyz na privach masz pvp na endgame wiecej  niz np na 30 czy 40 lvlu kazdy spieszy lvl ubic zrobic 2 profke ubrac sie w C grade i dopiero pvp  na retku troche jest inaczej :) ale tez chce sprobowac swoich sil tam i co do SWARMU macie miejsce w klanie ? czy jest was 40 i szukac czegos innego ? zawsze dobrze miec 1 osobe wiece j;) ktora sie w klanie przyda i jest aktywna niz 2 nieaktywne lub malo aktywne:>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:05:51 am »
Przed Franzem grałem na DEX. Żal server w porównaniu do offa. Trust me :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:14:07 am »
na moje oko swarm beda rekrutowac jak wbija 5 lvl klanu i zaloza aca: everybody <3 crp

co do wiecznej klotni o pvp priv-retail no to do niedawna gralem na sl2 wlasnie, mielismy mala grupa untagow czeste pvp czy to z swamrami czy animo czy innymi "factorami" o spoty. Teraz gram na teonie i mimo, ze lvl niski widzialem siege fortow czy mniejsze pvp w wykonaniu badz co badz drugiej ligi Teona (aristo mimo, ze swietni w pvp nie umywaja sie do x/itt, ale to raczej roznica w epicach niz skillu) i stwierdzam, ze nawet nie factor na teonie>factor na sl2 jeszcze pol roku temu.
Choc to zawsze jest tak, ze mocna konkurencja ciagnie poziom w gore, a zgrany klan z ustawionymi party bedzie mial szanse zablysnac. No i na retailu jesli widzi sie pvp z boku to trzeba wziąć pod uwage radary i inne cuda ;).