Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 278146 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 30, 2008, 01:40:45 pm »
Aj, az orgazmu dostalam gdy to ujrzalam :?

Akassha!!... aż tak.. no no no :)


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 30, 2008, 01:44:30 pm »
 :P

Moge dotknac Twojego misia?  :)
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 30, 2008, 01:53:29 pm »
pytaj buly... od niego go dostalem :)


Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 30, 2008, 02:09:20 pm »
:P

Moge dotknac Twojego misia?  :)
pytaj buly... od niego go dostalem :)
w sumie ... jak sie fedur nie obrazi to czemu nie xD


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 30, 2008, 03:28:07 pm »
Cytat: Kard
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac, za to, ze na walkerze ustawialem sklepik (slaby komp mialem i ciagle mi na kliencie wywalalo Smile )

bo jestes noobem, lol oog walker.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 30, 2008, 03:49:03 pm »
Cytat: Kard
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac, za to, ze na walkerze ustawialem sklepik (slaby komp mialem i ciagle mi na kliencie wywalalo Smile )

bo jestes noobem, lol oog walker.
no to to juz k****a przegiecie, to co jak nie kradne, a  wszyscy wokol kradna to tez jestem noobem ?
noobem bo nie botuje? , hmm... w twoim rozumieni słowo "noob" nabywa pozytywnego charakteru :P,
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 30, 2008, 03:53:29 pm »
lawl te misiek nie badz taki powaga O_o
to normalny post w sina, on ma taki styl debila, nie moze miec innego bo jest ... debilem! PWNED NOOB !


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 30, 2008, 04:11:00 pm »
Cytat: Kard
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac, za to, ze na walkerze ustawialem sklepik (slaby komp mialem i ciagle mi na kliencie wywalalo Smile )

bo jestes noobem, lol oog walker.

Nie ma roznicy pomiedzy OOG i IG.


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 30, 2008, 04:34:40 pm »
czesc kumbamk http://img65.imageshack.us/my.php?image=ruskivw6.jpg selfowned lolololol? :o
SWARM


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 30, 2008, 04:37:22 pm »
tak tylko troszeczke.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 04:41:09 pm wysłana przez Kasjopeja* »
We are the Swarm...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 30, 2008, 05:19:47 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??








































































NOT

w magicr botowanie nie jest zabronione ale i tak wiekszosc ludzi gra legit wiadmo zawsze sie znajdal  tacy co chca byc pro dzieki l2w..... w moim perma party jakby wyszlo ze ktos odpala gre przez l2walkera to nie wiem czy by nastepny raz dostal party


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 30, 2008, 05:24:41 pm »
tak se tlumacz...

Edit: gdzie jest punkt 1 z Clan rules? hy hy ???
We are the Swarm...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 30, 2008, 05:33:06 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??

Nie, ale widac tu twoje QQ. Ludzie kiedy wy w koncu zrozumiecie ze innych to gowno obchodzi jak graja inni, czy graja legit czy graja na bocie. Ludzie juz maja dosc plakania o tym ze ktos sobie jedzie na l2w, a Ci co dawniej plakali juz wiedza ze to nie ma sensu, bo nic nie zrobisz w tej sprawie.

Jedynie kto moze powstrzymac boty to NCSoft, gdyby wiekszosc grala legit, to ludzi nie ciaglo by do bota, bo wiedzieli by ze dostana bana, to raz, a dwa ze nie beda odstawac z lvlem. A w tym syfie co teraz jest na retku to nikogo nie obchodzi czy ktos botuje. Jedyne co ludzi obchodzi to PvP, wiekszosc gra w ta gre wlasnie dla PvP, a nie po to zeby wyprowac z siebie flaki dla expa, a zachowanie NCSoftu tylko robi z dobrych graczy, boterow. I jedynie do kogo mozesz miec zal i plakac to NCSoft.
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 30, 2008, 05:34:50 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??








































































NOT

w magicr botowanie nie jest zabronione ale i tak wiekszosc ludzi gra legit wiadmo zawsze sie znajdal  tacy co chca byc pro dzieki l2w..... w moim perma party jakby wyszlo ze ktos odpala gre przez l2walkera to nie wiem czy by nastepny raz dostal party

widze jestes za glupi zeby zaczaic o co chodzi z selfowned i sie sam pogrązyles lol. Chodzi o to ze ten intelekt na fotce pokazuje jak botuje pt ruskich ktorzy i tak wiadomo ze botuja to po 1 po 2 sam botuje i pisze na ally chacie ze botuja ruscy lol

btw juz nielizecie dupek ruskim? czyli wkrotce failed na lunie bo kazdy z was bedzie robil dywanik ahhahaha
SWARM


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 30, 2008, 05:36:39 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??

Nie, ale widac tu twoje QQ. Ludzie kiedy wy w koncu zrozumiecie ze innych to gowno obchodzi jak graja inni, czy graja legit czy graja na bocie. Ludzie juz maja dosc plakania o tym ze ktos sobie jedzie na l2w, a Ci co dawniej plakali juz wiedza ze to nie ma sensu, bo nic nie zrobisz w tej sprawie.

Jedynie kto moze powstrzymac boty to NCSoft, gdyby wiekszosc grala legit, to ludzi nie ciaglo by do bota, bo wiedzieli by ze dostana bana, to raz, a dwa ze nie beda odstawac z lvlem. A w tym syfie co teraz jest na retku to nikogo nie obchodzi czy ktos botuje. Jedyne co ludzi obchodzi to PvP, wiekszosc gra w ta gre wlasnie dla PvP, a nie po to zeby wyprowac z siebie flaki dla expa, a zachowanie NCSoftu tylko robi z dobrych graczy, boterow. I jedynie do kogo mozesz miec zal i plakac to NCSoft.

ziomus niewiesz co to drama w l2? to jest nawet i lepsze niz te mass pvp w tej grze ;D ech sorki za 2 posty ;p
SWARM


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #615 dnia: Maj 30, 2008, 05:41:01 pm »
@kumbamk
my też od paru dni mamy permaparty hahaha
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #616 dnia: Maj 30, 2008, 05:42:36 pm »
ziomus niewiesz co to drama w l2? to jest nawet i lepsze niz te mass pvp w tej grze ;D ech sorki za 2 posty ;p

Jak mam nie wiedziec co to drama jak gralem na L2s ? To chyba najlepszy przyklad ostatnimi czasy :P Ale jak widze kolejne posty gdzie ludzie placza bo inni jada na bocie, to zal mi ich. Tacy ludzie najwyrazniej zazdroszcza ze inni szybciej expia.. jak uwazaja ze legit sa pro to prosze udowodnic w PvP, nawet nie zdaja sobie sprawy jak czesto dostali by po dupie od botera, bo przewaznie botuja ludzie ktorzy nie maja czasu lub znudzili sie expic enty raz, ale zapominaja ze Ci ludzie nie graja pierwszy raz w L2.

P.S - zauwazylem ze pro sprzet masz tym EK, nie wiem jak stary jest ten screen, ale jesli swiezy to pokazuje dlaczego placzesz
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #617 dnia: Maj 30, 2008, 05:44:25 pm »
tylko że na razie to bardziej tamagochi zaczyna przypominać niż l2:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #618 dnia: Maj 30, 2008, 05:46:14 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??

Nie, ale widac tu twoje QQ. Ludzie kiedy wy w koncu zrozumiecie ze innych to gowno obchodzi jak graja inni, czy graja legit czy graja na bocie. Ludzie juz maja dosc plakania o tym ze ktos sobie jedzie na l2w, a Ci co dawniej plakali juz wiedza ze to nie ma sensu, bo nic nie zrobisz w tej sprawie.

Jedynie kto moze powstrzymac boty to NCSoft, gdyby wiekszosc grala legit, to ludzi nie ciaglo by do bota, bo wiedzieli by ze dostana bana, to raz, a dwa ze nie beda odstawac z lvlem. A w tym syfie co teraz jest na retku to nikogo nie obchodzi czy ktos botuje. Jedyne co ludzi obchodzi to PvP, wiekszosc gra w ta gre wlasnie dla PvP, a nie po to zeby wyprowac z siebie flaki dla expa, a zachowanie NCSoftu tylko robi z dobrych graczy, boterow. I jedynie do kogo mozesz miec zal i plakac to NCSoft.
/signed
Dramujcie sie o pvp, dawajcie screeny z mega faili itd. bo topic sie nudny robi :(


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 30, 2008, 05:50:14 pm »
ziomus niewiesz co to drama w l2? to jest nawet i lepsze niz te mass pvp w tej grze ;D ech sorki za 2 posty ;p

Jak mam nie wiedziec co to drama jak gralem na L2s ? To chyba najlepszy przyklad ostatnimi czasy :P Ale jak widze kolejne posty gdzie ludzie placza bo inni jada na bocie, to zal mi ich. Tacy ludzie najwyrazniej zazdroszcza ze inni szybciej expia.. jak uwazaja ze legit sa pro to prosze udowodnic w PvP, nawet nie zdaja sobie sprawy jak czesto dostali by po dupie od botera, bo przewaznie botuja ludzie ktorzy nie maja czasu lub znudzili sie expic enty raz, ale zapominaja ze Ci ludzie nie graja pierwszy raz w L2.

P.S - zauwazylem ze pro sprzet masz tym EK, nie wiem jak stary jest ten screen, ale jesli swiezy to pokazuje dlaczego placzesz
niemaja o czym pisac to pisza o botach i nakrecaja drame ;p Przyjdzie czas epikow to juz nikt nie bedzie pisal o botach  i wtedy sie okaze kto jest kto. na razie zostaje tylko czytac napinek kazdej ze stron i pokazywania ss z gangbang pt co rozjechalo czeciowo afk pt badz byli na mobach.
SWARM


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #620 dnia: Maj 30, 2008, 06:03:36 pm »
jaki self owned?? widzsz mnie gdzies botujacego widzisz zeby magicr napisalo dziesiatki postow ze sa legit??

Nie, ale widac tu twoje QQ. Ludzie kiedy wy w koncu zrozumiecie ze innych to gowno obchodzi jak graja inni, czy graja legit czy graja na bocie. Ludzie juz maja dosc plakania o tym ze ktos sobie jedzie na l2w, a Ci co dawniej plakali juz wiedza ze to nie ma sensu, bo nic nie zrobisz w tej sprawie.

Jedynie kto moze powstrzymac boty to NCSoft, gdyby wiekszosc grala legit, to ludzi nie ciaglo by do bota, bo wiedzieli by ze dostana bana, to raz, a dwa ze nie beda odstawac z lvlem. A w tym syfie co teraz jest na retku to nikogo nie obchodzi czy ktos botuje. Jedyne co ludzi obchodzi to PvP, wiekszosc gra w ta gre wlasnie dla PvP, a nie po to zeby wyprowac z siebie flaki dla expa, a zachowanie NCSoftu tylko robi z dobrych graczy, boterow. I jedynie do kogo mozesz miec zal i plakac to NCSoft.
min naprawde nie przeszkadze ze swarm botuje :) tylko smieje sie ze tak broniliscie swojego "Legit" a tak szybko poddaliscie....
zreszta jakis czas temu napisalem albo zrobicie /quit albo zaczniecie bocic i sie sprawdzilo
tym bardziej mnei to dziwi bo nie kazdy z was wie ale sporo gadalem z Ryu jescze przed wojna miedzy naszymi klanami i w trakcie i nie zanosilo sie na to zeby Swarm mial zaczac bocic,
samo bocenie mnie juz dawno nie razi nie przyszedlem na lune z serwera  gdzie boty byly zakazane tylko z franza gdzie botow bylo tyle co na lunie...  pokaze wam cos zebyscie nie mowili ze sie dopierdalam do was za te boty

tydzien po przyjsciu do magic r zalozylem temat
So MagicR is legit or not??
evry day i see more boters
Quote:
6. NO BOTS IN CLAN.

so kick botters or change rules

po dlugiej dyskusji ludzie doszli do wniosku ze jezeli ktos chce jechac na bocie to innych nie powino to obchodzic
od tego moment bylem 5-7x w party z random klanowiczami ( mm na mysli ludzi z poza mojego perma party)

mysle ze nie ma co ciagnac tego tematu dluzej

GL & HF
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 06:33:23 pm wysłana przez kumbamk »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #621 dnia: Maj 30, 2008, 06:09:56 pm »
Rzeczywiscie, slepy jestem.. teraz tak patrze na screena a on ma IG odpalonego lol :D

mysle ze nie ma co ciagnac tego tematu dluzej

GL & HF

Tez tak mysle, porozmawiajmy o czyms innym :P
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #622 dnia: Maj 30, 2008, 06:25:59 pm »
Cytat: Kard
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac, za to, ze na walkerze ustawialem sklepik (slaby komp mialem i ciagle mi na kliencie wywalalo Smile )

bo jestes noobem, lol oog walker.

Nie ma roznicy pomiedzy OOG i IG.

Jestes idiota, jest wiele przypadków gdzie w tym samym trainie byly chary na oog i ig, potem te z IG przetrwaly a te na oog w pierwszym lepszym mass banie zniknely z serva. Nie wciskaj tutaj takich bajeczek bo jeszcze swarm zaczna korzystac z oog na lunie i z kogo bedziemy sie smiac? =X

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #623 dnia: Maj 30, 2008, 06:27:51 pm »
Ostro


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #624 dnia: Maj 30, 2008, 06:35:46 pm »
Cytuj
Nie wciskaj tutaj takich bajeczek bo jeszcze swarm zaczna korzystac z oog na lunie i z kogo bedziemy sie smiac? =X

z Ciebie :P
=S W A R M   L E A D E R=

Aerith: Ryu - Saggi 78/Cardinal 77/Sph 62
Nanaki: Ryju - G.Sentinel 78/S.Dancer 78/S.Screamer 77
Celes: Ryu - Hawkeye 78(lol)/Elven Elder 6x