Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 278190 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 27, 2008, 11:13:09 am »
czy to sie komus podoba czy nie, reprezentuje on polska czesc serwa, a jesli w grze podobnie sie zachowuja jak tu to to mnie wlasnie przeraza, co prawda glownie wypowiada sie tu mala czesc swarm i mam cicha nadzieje ze nie jest to grupa reprezentatywna :P
Za to wy extra reprezentujecie Polske, laczac sie z ruskim zergiem  :D

no troszke nie trafione :) nie mniej dla mnie narodowosc nie stanowi problemu, gram z tym z kim chce i lubie, a jesli ci tak przeszkadzaja Rosjanie czy tez Rumuni to coz... swiadczy to tylko o twoich fobiach i kompleksach
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 27, 2008, 11:18:13 am »
czy to sie komus podoba czy nie, reprezentuje on polska czesc serwa, a jesli w grze podobnie sie zachowuja jak tu to to mnie wlasnie przeraza, co prawda glownie wypowiada sie tu mala czesc swarm i mam cicha nadzieje ze nie jest to grupa reprezentatywna :P
Za to wy extra reprezentujecie Polske, laczac sie z ruskim zergiem  :D

no troszke nie trafione :) nie mniej dla mnie narodowosc nie stanowi problemu, gram z tym z kim chce i lubie, a jesli ci tak przeszkadzaja Rosjanie czy tez Rumuni to coz... swiadczy to tylko o twoich fobiach i kompleksach

Widocznie malo jeszcze wiesz o swiecie , Rosjanie znani sa z tego ze zbytnio nie lubia innych narodowosci.


Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 27, 2008, 11:22:55 am »
czy to sie komus podoba czy nie, reprezentuje on polska czesc serwa, a jesli w grze podobnie sie zachowuja jak tu to to mnie wlasnie przeraza, co prawda glownie wypowiada sie tu mala czesc swarm i mam cicha nadzieje ze nie jest to grupa reprezentatywna :P
Za to wy extra reprezentujecie Polske, laczac sie z ruskim zergiem  :D

no troszke nie trafione :) nie mniej dla mnie narodowosc nie stanowi problemu, gram z tym z kim chce i lubie, a jesli ci tak przeszkadzaja Rosjanie czy tez Rumuni to coz... swiadczy to tylko o twoich fobiach i kompleksach

Widocznie malo jeszcze wiesz o swiecie , Rosjanie znani sa z tego ze zbytnio nie lubia innych narodowosci.
Jezeli sprowadzic by to tylko do L2 to identyczne slowa mozna powiedziec o polakach :> (z wieloma wyjatkami ale jednak)


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 27, 2008, 11:42:42 am »
Niektórzy biorą chyba tą grę zbyt serio i dodatkowo nie znają nawet znaczenia słów które pisza (pozdro kumbamk) :D
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 27, 2008, 11:48:27 am »
Gram tyle lat w l2 i nie wiedzialem o takim forum nic ^^.
Nawet Ridah tu postuje ~~
za czesto to nie ale od czasu do czasu zeby napisac lolSH czy inny bardzo mondry tekst ;P


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 27, 2008, 11:52:01 am »

Powiem ci tak: jak mialbym brac wszystko tak na serio jak ty i byc takim waznieczkiem to juz dawno bym sie chyba pocial zamiast czekac az mnie zycie ukara.

poczekaj niech ja ci cos przypomne, mianowicie:

hey swarmikiki slyszalem ze macie kilka party lukow (i widzialem nawet screeny ze to prawda;P) oj chlopaki jestescie soooooooooooooooo C4 - hi Chant of Protection, hi song of wind storm, a poza tym ten ch w aden tez jest soooooooooooooooo C4 :) pomimo tego zycze wam dobrze i GL w przyszlosci

Twoj leb jest soooooooooooo c4. Mysle ze jak nie wiesz po co bierze sie ch a konkretniej po co bierze sie go w aden to zamknij dupe i idz dalej pomagac mamie.

hipokryzja? d00d? ROFL @ you chlopczyku >_<


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #456 dnia: Maj 27, 2008, 12:02:23 pm »
 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #457 dnia: Maj 27, 2008, 12:15:50 pm »
ciekaw jestem jak bedzie ten system dupolizow+ruskich wspolpracowal z dzieleniem dropow z baiuma,antka etc na 5 clanow to duzo tych dropow niebedzie  :o
SWARM


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #458 dnia: Maj 27, 2008, 12:24:33 pm »
Widocznie malo jeszcze wiesz o swiecie , Rosjanie znani sa z tego ze zbytnio nie lubia innych narodowosci.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisales, co to ma do mojej wypowiedzi?
po czym wnosisz, ze malo wiem o swiecie? (tu trafiles, choc mysle, ze troche wiecej od ciebie :) )
co ma do rzeczy to, ze Rosjanie nie lubia innych narodowości? i skad to wiesz, rozmawiales ze wszystkimi :P , ja wyobraz sobie rozmawialem z kilkoma (rosyjski w podstawowce i liceum - ale to stare dzieje :) ) i pewnie cie zaskosze, ale znaja slowa "dziekuje", "sorry" itp. jakos nie odczułem by mieli uprzedzenia.
A idioci trafiaja sie wszedzie i to nie od narodowosci zalezy, ale raczej wychowania i kultury, np. wczoraj gosc pisze mi ze sprzeda mi ELS +1, co do ceny sie dogadalismy, jest trade a on mi wciska spike club i tlumaczy ze to to samo co ELS +1 :), nie kupilem od niego i mi sie oberwalo, zostalem najpierw wyzwany od ebayerow i zagrozil ze mnie doda na redchat :D,

gosc ni w zab po rosyjsku nie potrafil :P (sprawdzałem  )
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #459 dnia: Maj 27, 2008, 12:42:31 pm »
Widocznie malo jeszcze wiesz o swiecie , Rosjanie znani sa z tego ze zbytnio nie lubia innych narodowosci.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisales, co to ma do mojej wypowiedzi?
po czym wnosisz, ze malo wiem o swiecie? (tu trafiles, choc mysle, ze troche wiecej od ciebie :) )
co ma do rzeczy to, ze Rosjanie nie lubia innych narodowości? i skad to wiesz, rozmawiales ze wszystkimi :P , ja wyobraz sobie rozmawialem z kilkoma (rosyjski w podstawowce i liceum - ale to stare dzieje :) ) i pewnie cie zaskosze, ale znaja slowa "dziekuje", "sorry" itp. jakos nie odczułem by mieli uprzedzenia.
A idioci trafiaja sie wszedzie i to nie od narodowosci zalezy, ale raczej wychowania i kultury, np. wczoraj gosc pisze mi ze sprzeda mi ELS +1, co do ceny sie dogadalismy, jest trade a on mi wciska spike club i tlumaczy ze to to samo co ELS +1 :), nie kupilem od niego i mi sie oberwalo, zostalem najpierw wyzwany od ebayerow i zagrozil ze mnie doda na redchat :D,

gosc ni w zab po rosyjsku nie potrafil :P (sprawdzałem  )


Tak wiem , bo gralem na czysto ruskim serverze. HELLO ABYSS , gralem tam okolo roku , mielismy paru ruskich w klanie nawet , i tak wyobraz sobie rozmawialem z nim dosc sporo :). Takie sa realia poczytaj troche poogladaj tv , zobacz co sie dzieje na swiecie , zobacz co sie dzieje w grze ;). No chyba ze odmawiasz wiedzy , i szukasz faktow na takim bzdetnym forum. Cheers.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #460 dnia: Maj 27, 2008, 01:10:11 pm »
Tak wiem , bo gralem na czysto ruskim serverze. HELLO ABYSS , gralem tam okolo roku , mielismy paru ruskich w klanie nawet , i tak wyobraz sobie rozmawialem z nim dosc sporo :). Takie sa realia poczytaj troche poogladaj tv , zobacz co sie dzieje na swiecie , zobacz co sie dzieje w grze ;). No chyba ze odmawiasz wiedzy , i szukasz faktow na takim bzdetnym forum. Cheers.
straszne glupoty wypisujesz :)
mylisz pojecia, co ma jakis priv do oficjala, sorki jesli kogos uraze, ale raczej privy kojarza mi sie z banda dzieciakow, co nie znaczy, ze na oficjalu ich nie ma, ale mysle ze tam w mniejszym natezeniu
powiadasz telewizja, a to nie wiesz ze "telewizja klamie " ? :o
a tak powanie to to co widziasz w TV, gazetach itp. to to jest polityka i wielka kasa, a nie normalni, przecietni ludzie z ktorymi sie spotykasz w grze, taka rada nie warto wierzyc we wszystko co pokazuja w telewizji, co pisza w gazetach, czasami warto samemu pomyslec ;)

Ps. jak bym uwazal ze forum bzdetne to bym raczej na nim nie pisal i na tym forum w tym temacie nie ma zadnych faktow, a jesli sa to wskaz gdzie

Edit: powiadasz czysto ruski hmm... to z tego wynika, ze ty swoich rodakow tak bardzo nie lubisz  :oops: to rzeczywiscie niepotrzebnie dyskutuje bo ty lepiej sie znasz  :wink:
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2008, 01:13:19 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #461 dnia: Maj 27, 2008, 01:44:07 pm »
Tak wiem , bo gralem na czysto ruskim serverze. HELLO ABYSS , gralem tam okolo roku , mielismy paru ruskich w klanie nawet , i tak wyobraz sobie rozmawialem z nim dosc sporo :). Takie sa realia poczytaj troche poogladaj tv , zobacz co sie dzieje na swiecie , zobacz co sie dzieje w grze ;). No chyba ze odmawiasz wiedzy , i szukasz faktow na takim bzdetnym forum. Cheers.
straszne glupoty wypisujesz :)
mylisz pojecia, co ma jakis priv do oficjala, sorki jesli kogos uraze, ale raczej privy kojarza mi sie z banda dzieciakow, co nie znaczy, ze na oficjalu ich nie ma, ale mysle ze tam w mniejszym natezeniu
powiadasz telewizja, a to nie wiesz ze "telewizja klamie " ? :o
a tak powanie to to co widziasz w TV, gazetach itp. to to jest polityka i wielka kasa, a nie normalni, przecietni ludzie z ktorymi sie spotykasz w grze, taka rada nie warto wierzyc we wszystko co pokazuja w telewizji, co pisza w gazetach, czasami warto samemu pomyslec ;)

Ps. jak bym uwazal ze forum bzdetne to bym raczej na nim nie pisal i na tym forum w tym temacie nie ma zadnych faktow, a jesli sa to wskaz gdzie

Edit: powiadasz czysto ruski hmm... to z tego wynika, ze ty swoich rodakow tak bardzo nie lubisz  :oops: to rzeczywiscie niepotrzebnie dyskutuje bo ty lepiej sie znasz  :wink:

Dokladnie , ciesze sie ze wszystko jasne , tyczy sie oczywiscie tylko koncowej czesci postu ;). Ale az ciekawy jestem czy naprawde myslisz ze miejsce potrafi zmienic mentalnosc ? czy to priv czy to retail mentalnosc spolecznosci zostaje ta sama , przykro mi jesli tego nie rozumiesz. Cheers.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2008, 03:19:59 pm wysłana przez jaz »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 27, 2008, 02:10:00 pm »
straszne glupoty wypisujesz :)
mylisz pojecia, co ma jakis priv do oficjala, sorki jesli kogos uraze, ale raczej privy kojarza mi sie z banda dzieciakow,

No to widać że masz ogromną wiedzę na temat priv.

Tak się składa że spora część  osób ( i myślę że procentowo więcej niż na retailu) gra na priv nie po to żeby być jakimś madafaka i gnoić wszystkich na chacie czy spamowac głupoty po forach jak blah, tracić czas i edytować godzinami filmiki których czas trwania nie jest wiele mniejszy niż Titanica + reklamy na polsacie.

Grają po to by po pracy się trochę zrelaksować i pośmiać ze znajomymi, na piwo nie pójdą bo żona  będzie darła pape, dziecko śpi lub gra w l2 za jego pieniądze na reatilu (a on gra na lolpriv żeby nie brakło dla dziecka na retail :P), TV zajęte bo żona ogląda YOU CAN DANCE - tak więc z filmu i z uciech małżeńskich nic nie będzie.

Rozumowanie twoje jest typowe jak każdego oszołoma z blaha, który myśli co on to nie jest bo gra na retku, ci z priva to banda dzieci które ma problem z naciśnięciem na klawiaturze F1 czy F2 - nie byłem fanem, nie jestem i nie będę SWARM ale po takich wypowiedziach jak twoja, mam nadzieje że pokażą wam co potrafi ta "bluzgająca banda dzieci z priv".

A i nikogo taką wypowiedzią nie urazisz - to świadczy tylko o tobie ponieważ wcale nie  różnisz się od tych co twierdzą rumuny i ruski są beeeeeeee,  ty robisz tak samo a nawet o wiele gorzej ponieważ w miejsce rusków stawiasz graczy z priv (czyli według ciebie nie tylko ruski są beeeee ale wszystkie narodowości tam grające) nie mając w zasadzie bladego pojęcia jacy ludzie tam grają.

Oczywiście wszędzie trafią się elementy ale tylko gracze z retka twierdzą że na retku to ewenement a na priv to codzienność, jakoś ludzie z priv tego tematu nie poruszają , czyżby nie mieli z tym aż takiego problemu jak na retailu.   



« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2008, 02:23:15 pm wysłana przez dropsik »


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 27, 2008, 02:26:33 pm »

Powiem ci tak: jak mialbym brac wszystko tak na serio jak ty i byc takim waznieczkiem to juz dawno bym sie chyba pocial zamiast czekac az mnie zycie ukara.

poczekaj niech ja ci cos przypomne, mianowicie:

hey swarmikiki slyszalem ze macie kilka party lukow (i widzialem nawet screeny ze to prawda;P) oj chlopaki jestescie soooooooooooooooo C4 - hi Chant of Protection, hi song of wind storm, a poza tym ten ch w aden tez jest soooooooooooooooo C4 :) pomimo tego zycze wam dobrze i GL w przyszlosci

Twoj leb jest soooooooooooo c4. Mysle ze jak nie wiesz po co bierze sie ch a konkretniej po co bierze sie go w aden to zamknij dupe i idz dalej pomagac mamie.

hipokryzja? d00d? ROFL @ you chlopczyku >_<
BUMP!
a te wasze dywagacje to o kant dupy bo i tak wiadomo ze JA >>>>>> you all >_<


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #464 dnia: Maj 27, 2008, 03:24:05 pm »

Powiem ci tak: jak mialbym brac wszystko tak na serio jak ty i byc takim waznieczkiem to juz dawno bym sie chyba pocial zamiast czekac az mnie zycie ukara.

poczekaj niech ja ci cos przypomne, mianowicie:

hey swarmikiki slyszalem ze macie kilka party lukow (i widzialem nawet screeny ze to prawda;P) oj chlopaki jestescie soooooooooooooooo C4 - hi Chant of Protection, hi song of wind storm, a poza tym ten ch w aden tez jest soooooooooooooooo C4 :) pomimo tego zycze wam dobrze i GL w przyszlosci

Twoj leb jest soooooooooooo c4. Mysle ze jak nie wiesz po co bierze sie ch a konkretniej po co bierze sie go w aden to zamknij dupe i idz dalej pomagac mamie.

hipokryzja? d00d? ROFL @ you chlopczyku >_<
BUMP!
a te wasze dywagacje to o kant dupy bo i tak wiadomo ze JA >>>>>> you all >_<

A kim ty w ogóle kurwa jestes.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #465 dnia: Maj 27, 2008, 03:28:09 pm »
To samo mowilem im Ridah o CH w Aden i Archerach :P , nie sluchaja T_T
Ale wez poduwage ridah ze sa na tyle madrzejsi ze niewybrali SR tylko HE glownie (z tego co widzialem) :D


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #466 dnia: Maj 27, 2008, 03:30:19 pm »
No to widać że masz ogromną wiedzę na temat priv.

Tak się składa że spora część  osób ( i myślę że procentowo więcej niż na retailu) gra na priv nie po to żeby być jakimś madafaka i gnoić wszystkich na chacie czy spamowac głupoty po forach jak blah, tracić czas i edytować godzinami filmiki których czas trwania nie jest wiele mniejszy niż Titanica + reklamy na polsacie.

następny, człowieku wyluzuj
i nie wciskaj tu rzeczy których nie napisałem, ja tylko powiedziałem z czym MI się kojarzą privy, jest to moja subiektywna opinia, a forum jest po to by swoje opinie wyrażać, porostu złe doświadczenia mam z privow, a tu mnie tylko w tym uświadczają, np. wypowiedzi kasjopeja(cos tam) ze na oficjalu nie ma klimatu i za mało flejmu
nie po to gram na oficjalu by być jakimś mada (cos tam) miałem SE na 72 lvl, BD 68, teraz WC wiec to raczej nie są jakieś klasy do walki :), wiec tu nie trafiłeś, na forum pisze bo lubię  :)

Grają po to by po pracy się trochę zrelaksować i pośmiać ze znajomymi, na piwo nie pójdą bo żona  będzie darła pape, dziecko śpi lub gra w l2 za jego pieniądze na reatilu (a on gra na lolpriv żeby nie brakło dla dziecka na retail :P), TV zajęte bo żona ogląda YOU CAN DANCE - tak więc z filmu i z uciech małżeńskich nic nie będzie.

No to by do mnie pasowało, tyle że ,rzeczywiście gram dla relaksu ze znajomymi, na piwo chodzę gdy mam na to ochotę i zazwyczaj żona idzie ze maną, dziecko chodzi spać często później odemnie, a l2 jej się nie podoba :P, z uciechami małżeńskimi tez nie mam problemu, ale cóż jak sobie pościelisz tak się wyśpisz :P, wiec co ja ci mogę poradzić, najwyżej współczuć :P

Rozumowanie twoje jest typowe jak każdego oszołoma z blaha, który myśli co on to nie jest bo gra na retku, ci z priva to banda dzieci które ma problem z naciśnięciem na klawiaturze F1 czy F2 - nie byłem fanem, nie jestem i nie będę SWARM ale po takich wypowiedziach jak twoja, mam nadzieje że pokażą wam co potrafi ta "bluzgająca banda dzieci z priv".

Hehe , w życiu słowa na blahu nie napisałem, z prostej przyczyny, nie potrafię na tyle swobodnie posługiwać się angielskim by się na to odważyć :), a co swarm może mi pokazać? I niby dlaczego maja mi cos pokazywać? By pokazać jacy są mafaka?, jestem taki malutki, ze wątpię by się mną zainteresowali ;)

A i nikogo taką wypowiedzią nie urazisz - to świadczy tylko o tobie ponieważ wcale nie  różnisz się od tych co twierdzą rumuny i ruski są beeeeeeee,  ty robisz tak samo a nawet o wiele gorzej ponieważ w miejsce rusków stawiasz graczy z priv (czyli według ciebie nie tylko ruski są beeeee ale wszystkie narodowości tam grające) nie mając w zasadzie bladego pojęcia jacy ludzie tam grają.
Znowu piszesz o czymś czego ja nie napisałem, a może to są twoje poglądy tylko się ich wstydzisz?

Oczywiście wszędzie trafią się elementy ale tylko gracze z retka twierdzą że na retku to ewenement a na priv to codzienność, jakoś ludzie z priv tego tematu nie poruszają , czyżby nie mieli z tym aż takiego problemu jak na retailu.   
Tu to nie wiem o co ci chodzi i co poeta miał na myśli, wiec nie będę tworzył jakiejś nadinterpretacji :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #467 dnia: Maj 27, 2008, 03:36:59 pm »
To samo mowilem im Ridah o CH w Aden i Archerach :P , nie sluchaja T_T
Ale wez poduwage ridah ze sa na tyle madrzejsi ze niewybrali SR tylko HE glownie (z tego co widzialem) :D

STFU SR ROX ><


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #468 dnia: Maj 27, 2008, 03:46:06 pm »
...
We are the Swarm...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #469 dnia: Maj 28, 2008, 09:48:38 am »
To samo mowilem im Ridah o CH w Aden i Archerach :P , nie sluchaja T_T
Ale wez poduwage ridah ze sa na tyle madrzejsi ze niewybrali SR tylko HE glownie (z tego co widzialem) :D

STFU SR ROX ><

Ofcz lol.


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #470 dnia: Maj 28, 2008, 11:08:22 am »
To samo mowilem im Ridah o CH w Aden i Archerach :P , nie sluchaja T_T
Ale wez poduwage ridah ze sa na tyle madrzejsi ze niewybrali SR tylko HE glownie (z tego co widzialem) :D

STFU SR ROX ><

Ofcz lol.

bedac kolesiem ktory wyszedl z klanu poniewaz nie dawali mu expic i mowil ze wary na low lvlach sa dla nubow i ze jakis mag ze swarmu go przesladuje w ogole bym sie nie wypowiadal...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #471 dnia: Maj 28, 2008, 03:38:13 pm »
straszne glupoty wypisujesz :)
mylisz pojecia, co ma jakis priv do oficjala, sorki jesli kogos uraze, ale raczej privy kojarza mi sie z banda dzieciakow,

No to widać że masz ogromną wiedzę na temat priv.

Tak się składa że spora część  osób ( i myślę że procentowo więcej niż na retailu) gra na priv nie po to żeby być jakimś madafaka i gnoić wszystkich na chacie czy spamowac głupoty po forach jak blah, tracić czas i edytować godzinami filmiki których czas trwania nie jest wiele mniejszy niż Titanica + reklamy na polsacie.

Grają po to by po pracy się trochę zrelaksować i pośmiać ze znajomymi, na piwo nie pójdą bo żona  będzie darła pape, dziecko śpi lub gra w l2 za jego pieniądze na reatilu (a on gra na lolpriv żeby nie brakło dla dziecka na retail :P), TV zajęte bo żona ogląda YOU CAN DANCE - tak więc z filmu i z uciech małżeńskich nic nie będzie.

Rozumowanie twoje jest typowe jak każdego oszołoma z blaha, który myśli co on to nie jest bo gra na retku, ci z priva to banda dzieci które ma problem z naciśnięciem na klawiaturze F1 czy F2 - nie byłem fanem, nie jestem i nie będę SWARM ale po takich wypowiedziach jak twoja, mam nadzieje że pokażą wam co potrafi ta "bluzgająca banda dzieci z priv".

A i nikogo taką wypowiedzią nie urazisz - to świadczy tylko o tobie ponieważ wcale nie  różnisz się od tych co twierdzą rumuny i ruski są beeeeeeee,  ty robisz tak samo a nawet o wiele gorzej ponieważ w miejsce rusków stawiasz graczy z priv (czyli według ciebie nie tylko ruski są beeeee ale wszystkie narodowości tam grające) nie mając w zasadzie bladego pojęcia jacy ludzie tam grają.

Oczywiście wszędzie trafią się elementy ale tylko gracze z retka twierdzą że na retku to ewenement a na priv to codzienność, jakoś ludzie z priv tego tematu nie poruszają , czyżby nie mieli z tym aż takiego problemu jak na retailu.   

Gralem na wielu privach i jest roznie, raz trafi sie fajny priv, ale drugi juz nie jest taki jaki moglby byc. A co do tego ze na privach jest duzo dzieciakow to sie zgodze, nie kazdemu dziciakowi mamusia da na retka, ale to nie znaczy ze na privach graja same bandy dzieciakow, miej szacunek do graczy ktorzy sa na poziomie i chociazby po przegranym pvp nie ma bluzgow, tylko zwykle 'gf'. Co najwyzej zdrowa (sportowa?) zlosc :P
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #472 dnia: Maj 28, 2008, 03:42:49 pm »
To samo mowilem im Ridah o CH w Aden i Archerach :P , nie sluchaja T_T
Ale wez poduwage ridah ze sa na tyle madrzejsi ze niewybrali SR tylko HE glownie (z tego co widzialem) :D

STFU SR ROX ><

Ofcz lol.

bedac kolesiem ktory wyszedl z klanu poniewaz nie dawali mu expic i mowil ze wary na low lvlach sa dla nubow i ze jakis mag ze swarmu go przesladuje w ogole bym sie nie wypowiadal...

To ty malo wiesz o tej grze widze...anyway szukam craftera Artho Nail 100% pm me ingame : TheGood albo TooBad

P.S

Jak tam 5x lvle ?

PP.S

Jaki clan opuscilem ?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2008, 03:44:55 pm wysłana przez Saraphim »


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #473 dnia: Maj 28, 2008, 04:54:03 pm »
Cytuj
PP.S

Jaki clan opuscilem ?

Pure. potym jak nie mogłeś expić z 1 wojną.

Cytuj
Jak tam 5x lvle ?

legit boli. gdybyśmy wiedzieli że tak wyglądać będzie luna przyjęlibyśmy inną taktykę trochę, ale trzeba zapłacić frycowe jak się pierwszy raz gra na retku widać :) co do luny jak chcesz mieć top lvl-e to jedyna opcja to boting 24/7 najlepiej jeszcze z lekkimi zastrzykami adeny.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2008, 04:59:45 pm wysłana przez comeback »
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #474 dnia: Maj 28, 2008, 05:02:21 pm »
Cytuj
PP.S

Jaki clan opuscilem ?

Pure. potym jak nie mogłeś expić z 1 wojną.

Cytuj
Jak tam 5x lvle ?

legit boli. gdybyśmy wiedzieli że tak wyglądać będzie luna przyjęlibyśmy inną taktykę trochę, ale trzeba zapłacić frycowe jak się pierwszy raz gra na retku widać :) co do luny jak chcesz mieć top lvl-e to jedyna opcja to boting 24/7 najlepiej jeszcze z lekkimi zastrzykami adeny.
1) Pure nie istnieje

2)Nie trzeba botowac , mozna poprostu grac 8-9H per day.