Witaj
Gość

Wątek: OL / WC  (Przeczytany 1483 razy)

  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

OL / WC
« dnia: Maj 07, 2008, 08:57:00 am »
Każdy robi połączenie albo tyranta, albo destro z magami ( tj. TYR/OL, DES/WC itd.). A jeszcze nie widziałem, OL/WC. Fajny support by z niego był: wszystkie buffy w grze bez WM, 24h COV albo Magnus Chant, Summon całego party, a i pobić i podebuffować sięnim da  :D.
Grał ktoś kiedyś taką postacią? Jak siębędzie sprawował na Oly ?
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: OL / WC
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2008, 09:00:59 am »
normalnie nei da sie tej suby zrobic tylko trza z retailem cos pokombinowac , moze dlatego mało osob ja ma...


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: OL / WC
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2008, 09:47:45 am »
normalnie nei da sie tej suby zrobic tylko trza z retailem cos pokombinowac , moze dlatego mało osob ja ma...
Dlaczego, przecierz to nie mutant ?
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: OL / WC
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2008, 10:37:09 am »
Da sie to zwykly char mama takeigo na arenie :P nom wiec bufy wc troche zra many ale co tam;] da sie przezyc sporo p defa ma to gowienko ale casta nie ma nadzwyczajnego ;p drainem potrafi za troche zassac;] fajna postac ale jak to okresliles bardziej jako support niz do pvp;] btw fajnie sie cp party odnawia :D


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: OL / WC
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2008, 11:54:40 am »
najlepszy support, masz praktycznie full buff, tylko że bez danców. Na oly tez daje radę, choć nie jest łatwo. Na infinity zdarzało się że wc/ol był hero, wygrywał z tyr/wc czy destro/ol.  Ale ogólnie to postać robiona pod klan/ally. Na mass pvp praktycznie ogranicza się tylko do odnawiania CP (na nic innego nie ma many).

Pisze to z doświadczeń z C4, ale teraz chyba podobnie jest, sam nie miałem tej postaci, ale w klanie taki był