Witaj
Gość

Wątek: Akademie  (Przeczytany 3847 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Akademie
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2008, 10:28:56 pm »
Dobra... Przekonałem się.. prawie...

Jeszcze kilka formalności do ustalenia.

Na abyss x3 przenosiłbym się głównie dla Gronostajów (kiedyś w innym mmo, [tekstowym ^^] byłęm w takim genialnym klanie, gdzie panował genialny klimat, ludzie wszyscy zaczynaliśmy dopiero tam przygodę, a wspólnymi wysiłkami i przyjaźnią szybko wybiliśmy sie i staliśmy 2 klanem w całym imperium [ale to brzmi dumnie xD, ale w istocie tak było] później się wszystko posypało, na skutek spisku konkurencji, ale trudno, wracam do tematu). I jak czytałem regulamin i przejrzałem kilka działów z forum, to wydało mi sie jakbym miał deja-vu. No więc pytanie. Od ktorego lvla miałbym szansę się zalapać do Gronostajów? I czy wiernie trzymacie się regulaminu? (chodzi mi głównie o sprzęt, bo robienie kolejnego spoilera do farmienia to katorga [ - "where is Toma?" - ], a zwłaszcza na tak niskich ratach jak x3).

Innym powodem jest to, że... wyjasnię na przykładzie. W jednym klanie na x5 wzięto mnie do Akademii, CL w ogłoszeniach napisał "Farmić mi, wy ku**y j***ne". To mnie mocno odepchnęło od x5, jesli wszystkie klany takie są to wolę dwa razy wolniej expić ale przynajmniej wśród porządnych ludzi, a w MMO w sumie głównie chodzi o kontakt i kooperację z ludźmi.



Odp: Akademie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 13, 2008, 08:10:00 am »
Geravius - przede wszystkim nie chce Cie przekonywac.
Zrobisz, jak zechcesz. Jest cala masa roznych klanow na x3. Nie nalezymy do top 10 i nie mamy takich ambicji.
Zastanow sie i podejmij decyzje najlepsza dla Ciebie - to ty bedziesz gral w L2 i tobie ma odpowiadac klan i serwer.


Wracajac do Twojego postu:

Predzej padne niz zobaczysz taki lub podobny tekst w Gronostajach!
U nas takie teksty = dziekujemy panu / pani - tam sa drzwi.

Stworzylismy kilka tygodni temu akademie - wlasnie dla nowych czlonkow.
Klan Akademii: Fretki
Po ukonczeniu 2 giej profki przechodzi sie (jak sie chce oczywiscie) do glownego klanu: Gronostaje

Dzisiaj zmienie troche regulamin - juz kilka osob o to pytalo.
Zmiany beda dotyczyly przede wszystkim Craftu klanowego.
Ten model nie wypalil tak, jakbysmy sobie tego zyczyli - po prostu za duzo ludzi woli kombinowac "na wlasna reke".

W tej chwili robimy "jak kto chce" - ci ktorzy wola sami handlowac i zaopatrzac sie w sprzet - robia to sami,
a Ci ktorzy wola miec wszystko z klanowego craftu - oddaja pieknie matsy / keye / skladki kolektorom i czekaja w kolejce craftu na swoja kolej.

Szczegoly mozna znalezc na forum. Wiele klanow poszlo w nasze slady i dobrze na tym wychodza.
Dosyc czesto bedziesz mogl znalezc regulamin gronostajow na innych forach / stronach klanowych.
Chetnie dzielimy sie tym co dobre ;).

OK - jezeli chcesz wiedziec jeszcze wiecej, lub masz inne pytania dotyczace klanu - zapraszam na nasze forum.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 08:13:29 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Akademie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 13, 2008, 11:12:19 am »
Niestety klan jako taki nie gra zbyt czesto. To bylo powodem odejscia juz wielu graczy od nas, wiec sie zastanow zanim do nas wstapisz. To zaoszczedzi niepotrzebnych zali i nieporozumien.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."