Witaj
Gość

Wątek: X-Man  (Przeczytany 1199 razy)

  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

X-Man
« dnia: Maj 12, 2008, 06:51:12 pm »
Tak sobie teraz ostatnio bawie na arenie i wymyśliłem cos nowego...
Podobno nie można robić już mutantów bo jest jakaś "subclass old style" i polega to na tym że quest item przechodzi na kazdego retaila... (myśle że chyba to jest ta nowość)

I doszedłem do wniosku że jezeli by na głównym charze nie robić suby, tylko na retailu to może mutant by były?
Chodzi mi głównie o coś takiego.
robie sps, gram sps i robie spsem retail questa, potem biore np necro na retaila expie expie expie i potem jak mam 76 to wbijam horna i mam necro/ee?? działa coś takiego?
Nie wiem czy próbowaliście czy nie, ale jak macie jakieś info na ten temat to czekam...

btw.
tylko plx nie piszcie postów typu "nie wiem jak to napisać" bo aż żal.....
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: X-Man
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 10:24:38 pm »
robie sps, gram sps i robie spsem retail questa, potem biore np necro na retaila expie expie expie i potem jak mam 76 to wbijam horna i mam necro/ee?? działa coś takiego?

Dokładnie tak się robiło mutanta w C4 .

A co do mutantów w C6, to Drejk pisał, że będą możliwe. A jak to będzie można zrobić się dowiemy kiedy będzie nowy system sub.
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: X-Man
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2008, 10:53:42 pm »
oki wiem ale czytaj dokładnie posty...
na IL, jest coś takiego (teraz) że jak zrobisz sube na 1 postaci to na retailu nie można, bo ci quest item przechodzi i jak idziesz do sir ericka to juz masz sube wbitą,
a chodzi mi o to żeby nie wbijać suby na głównym charze tylko właśnie na retailu, i ciekawy jestem co z tego wyjdzie czy sps->necro-->sps/ee
czy
sps--->necro-->necro/ee

wiem że mutanty będą możliwe z nowym systemem sub, ale jego nie będzie przez długi czas.....

btw.
pytam się o to, bo nie wiem czy to nie jest czasem sposób żeby obejsc questa "old style" i zrobić mutanta, przetestowałbym to sam, ale szkoda mi czasu na kampienie RB żeby się okazało ze nie ma mutanów..

btw2.
na C4, było tak że miałes na głównej postaci sps/ee a np na retailu miałeś pw/pp, albo sps/bp albo necro/ee (takie przykłady)
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: X-Man
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2008, 12:03:47 am »
Cytuj
btw2.
na C4, było tak że miałes na głównej postaci sps/ee a np na retailu miałeś pw/pp, albo sps/bp albo necro/ee (takie przykłady)

Co ty za glupoty gadasz.. nigdy tak nie bylo   tylko jedna postac Głowna mogla miec sub DN  a retail to retail
teraz jest ciagle tak samo..  drake jeszcze nie wprowadzil nowego systemu SUB

Cytuj
wiem że mutanty będą możliwe z nowym systemem sub, ale jego nie będzie przez długi czas.....

Sam  sobie przeczysz....  /NC
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 12:05:55 am wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.